Léčitelka Blechová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivunak
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 22.05.13 21:11
Léčitelka Blechová

Měla bych dotaz, je tady někdo, kdo navštívil nebo je v kontaktu s léčitelkou, kartářkou paní Naďou Blechovou?? Působí v Lipovci u Jedovnic. Pořádá i cesty do Peru, kam bere těžce nemocné pacienty. Před lety jsem u ní byla ještě v Brně na výklad karet a ten jí vyšel :D. Zajímaly by mně vaše zkušenosti s ní jako s kartářkou, ale i léčitelkou. Díky

Reakce:

Anynka6529  01.08.13 12:45
pí. Naďa Blechová

Jestli se jedná o stejnou kartářku u které jsem byla asi před 15 lety ještě v Brně na Cejlu, tak ta věděla už když jsem přišla, proč vlastně přicházím. Karty vůbec nepotřebovala a plní se vše, co mi řekla. :)

ivunak
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 12.08.13 10:55

Tak to bude ona, byla na ulici vedle Cejlu. Taky jsem k ní chodila a přesně tak, věděla vše i bez karet. Teď je v Lipovci, byla jsem u ní několikrát i tam. Jen jí jedna věc u mně nevychází a dost mně to právě překvapuje, protože vždycky opravdu vše bylo tak jak řekla. A nejen u mě, ale znám dost lidí, co u ní byli a všechno sedělo. :)

Anynka6529  16.08.13 18:04

:D taky mi jedna věc dosud nevyšla, a to chlap, s kterým jsem se měla už dávno stěhovat :lol: Roky si se mnou hraje zřejmě na schovávanou…jinak vše od paní Blechové sedělo.

Allessio  22.08.13 21:49
telefon na pani Blechovou

…a máte někdo na Naďu telefon? Pošlete, děkuji.

ivunak
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 23.08.13 09:25

Nevím jestli stále platí, ale byl ********. V poslední době byl prý se problém dovolat… :nevim:

Upraveno administrátorem 20.2. 9:57 – na žádost majitele mobilního telefonu

Mnzarovi
Nováček 1 příspěvek 20.02.14 08:58

Prosím nevolejte!!!Je to číslo k nám do Dvora Králové a s p. Blechovou nemáme nic společného!!! Už nás to začíná obtěžovat!!!Dí­ky!!!Munzarovi DK n/L

Váš příspěvek
TOPlist