Léčitelka Blechová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivunak
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 22.05.13 21:11
Léčitelka Blechová

Měla bych dotaz, je tady někdo, kdo navštívil nebo je v kontaktu s léčitelkou, kartářkou paní Naďou Blechovou?? Působí v Lipovci u Jedovnic. Pořádá i cesty do Peru, kam bere těžce nemocné pacienty. Před lety jsem u ní byla ještě v Brně na výklad karet a ten jí vyšel :D. Zajímaly by mně vaše zkušenosti s ní jako s kartářkou, ale i léčitelkou. Díky

Reakce:

Anynka6529  01.08.13 12:45
pí. Naďa Blechová

Jestli se jedná o stejnou kartářku u které jsem byla asi před 15 lety ještě v Brně na Cejlu, tak ta věděla už když jsem přišla, proč vlastně přicházím. Karty vůbec nepotřebovala a plní se vše, co mi řekla. :)

ivunak
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 12.08.13 10:55

Tak to bude ona, byla na ulici vedle Cejlu. Taky jsem k ní chodila a přesně tak, věděla vše i bez karet. Teď je v Lipovci, byla jsem u ní několikrát i tam. Jen jí jedna věc u mně nevychází a dost mně to právě překvapuje, protože vždycky opravdu vše bylo tak jak řekla. A nejen u mě, ale znám dost lidí, co u ní byli a všechno sedělo. :)

Anynka6529  16.08.13 18:04

:D taky mi jedna věc dosud nevyšla, a to chlap, s kterým jsem se měla už dávno stěhovat :lol: Roky si se mnou hraje zřejmě na schovávanou…jinak vše od paní Blechové sedělo.

Allessio  22.08.13 21:49
telefon na pani Blechovou

…a máte někdo na Naďu telefon? Pošlete, děkuji.

ivunak
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 23.08.13 09:25

Nevím jestli stále platí, ale byl ********. V poslední době byl prý se problém dovolat… :nevim:

Upraveno administrátorem 20.2. 9:57 – na žádost majitele mobilního telefonu

Mnzarovi
Nováček 1 příspěvek 20.02.14 08:58

Prosím nevolejte!!!Je to číslo k nám do Dvora Králové a s p. Blechovou nemáme nic společného!!! Už nás to začíná obtěžovat!!!Dí­ky!!!Munzarovi DK n/L

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist