Letní zahrádky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shari
Závislačka 2704 příspěvků 30.03.07 12:04
Letní zahrádky v Praze

Prosím, poraďte, místa, kam se dá jít na procházku s kočárkem a zároveň někde venku posedět?

Napadá mě Letná, Ladronka (kavárna ve statku), Gröbovka (kavárna Altán), Riegrovy :,-(y (kavárna naproti té velké zahrádce, co bývají sportovní přenosy), Hamr v Záběhlicích…

Reakce:

Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 30.03.07 13:32

A prosím přidejte i místa kde je u zahrádky pískoviště :D Taky teď marně pátrám.
Napadá mě kavárna Mlejn na Kampě a Petřínské terasy.
Jen s kočárkem se dá jít poměrně dobře všude. Chodívala jsem dost třeba na Andělu do Corte d/Angelo – pizzerie nebo nahoru na střechu do Collosea.
 Terka

Anonymni  06.04.07 18:04
zahrádky v praze

hostivařský lesopark, z ulice galileova, dvě hospody se zahrádkou, dětská hřiště…

Anonymni  06.04.07 18:06
zahrádky v praze

ahoj ženy, mám prosbu, neporadili byste mi značku, výrobce nebo obchod na skopný přebalovací pult pro „veřejné“ toalety? ráda bych ho koupila. díky!

Anonymni  14.05.07 11:03

Takový sklopný pultíky mají třeba v Ikee

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist