Letní zahrádky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shari
Závislačka 2704 příspěvků 30.03.07 12:04
Letní zahrádky v Praze

Prosím, poraďte, místa, kam se dá jít na procházku s kočárkem a zároveň někde venku posedět?

Napadá mě Letná, Ladronka (kavárna ve statku), Gröbovka (kavárna Altán), Riegrovy :,-(y (kavárna naproti té velké zahrádce, co bývají sportovní přenosy), Hamr v Záběhlicích…

Reakce:

Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 30.03.07 13:32

A prosím přidejte i místa kde je u zahrádky pískoviště :D Taky teď marně pátrám.
Napadá mě kavárna Mlejn na Kampě a Petřínské terasy.
Jen s kočárkem se dá jít poměrně dobře všude. Chodívala jsem dost třeba na Andělu do Corte d/Angelo – pizzerie nebo nahoru na střechu do Collosea.
 Terka

Anonymni  06.04.07 18:04
zahrádky v praze

hostivařský lesopark, z ulice galileova, dvě hospody se zahrádkou, dětská hřiště…

Anonymni  06.04.07 18:06
zahrádky v praze

ahoj ženy, mám prosbu, neporadili byste mi značku, výrobce nebo obchod na skopný přebalovací pult pro „veřejné“ toalety? ráda bych ho koupila. díky!

Anonymni  14.05.07 11:03

Takový sklopný pultíky mají třeba v Ikee

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist