Ložnice do fialova

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zanetka2712
Echt Kelišová 8173 příspěvků 01.04.12 12:56
ložnice do fialova

ahoj holky…

potřebovala bych poradit, chceme si předělat ložnici a strašně rádi bychom do fialové barvy ale jak to vymalovat.. 1 stěnu fialovou a 3 bílé? jak to máte vy a pokud máte i fotky bylo by to super…děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Sisulík
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 01.04.12 13:00

Fialová s bílou by byla – podle mě moc kontrastní a obyčejná – kamarádka má kombinaci fialové a takovou béžovou světlou- jako kafe s mlíkem – vypadá to luxusně .. fotky bohužel nemám, ale dalo by se asi vygúglit ledacos…

zanetka2712
Echt Kelišová 8173 příspěvků 01.04.12 13:03

jé to mě nenapdadlo, mohlo by to vypadat hezky

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 01.04.12 13:04

my máme fialové světle všechny stěny. ale stěhujeme se a plánuju to vymalovat v bytě novým trochu jinak. veseleji a odvážněji.

mucinka2
Generální žvanilka 21112 příspěvků 01.04.12 13:08

nemam teda ložnici,ale mam takhle obyvak s kuchyni.kombinace tmavě fialovy se světle kremovou a k tomu tapety.každymu se to libi.foto by ti asi nepomohlo,protože mame veliky prostor a vždy tam je vidět jen jedna stěna ,ne ten kontrast.

cheekymonkey
Extra třída :D 10285 příspěvků 01.04.12 13:09

Já mám fialovou stěnu v obýváku, strop bílý a 3 stěny úplně světlounkou fialovou. Až si budeš vybírat odstín, ze vzorníku,tak si přečti jak se k sobě ty barvy dopasovávají. Úplně nejjednodušší si je vzít barvy z jednoho toho štítku, tak to mám já, fialovou tuším 2seshora a tu světlounkou 2zespoda a jsme spokojení. Jinak se to tuším dává dohromady podle těch čísel- každá barva je očíslovaná. V ložnici máme dulux (oranžový) a ta barva je taková omyvatelnější, ale zase je to šmouhovaté, protože jsme to dělali sami, v obýváku mám primalex(fialová) nechala jsem si to už vymalovat, ale ta barva není taková „festovní“, ale mnohem levnější.
Jinak hodně štěstí při rozhodování :)

zanetka2712
Echt Kelišová 8173 příspěvků 01.04.12 13:11

děkuji… no snad nám i poradí ale jak to vymalovat to je ono

Fima
Nadpozemská drbna 25609 příspěvků 01.04.12 13:23

My máme tři stěny fialové, jednu (tu s oknem) bílou. Pak jsme dělali bílé linky kolem dveří, u podlahy a od stropu. Strop máme samozřejmě bílý. Bála jsem se, že to bude tmavé, ale není. Fakt se mi ta fialová líbí. Není to studené a zároveň to není nic výrazného. Zkrátka taková jemná a uklidňující barva.

Ester13
Závislačka 3135 příspěvků 01.04.12 13:30

@gabi.design Omylem jsem Ti vlezla na profil, jinak je to nádherné, tahle podobně bych si to taky představovala. Jen, doplňky, líbily by se mi tmavě fialové a dřevo, nebilo by se to?

zanetka2712
Echt Kelišová 8173 příspěvků 01.04.12 13:30

takhle nějak jsem si o představovala a vypadá to dobře

rea.sk
Echt Kelišová 8973 příspěvků 01.04.12 13:31

My tedka stavíme barák a mám vymalovou jenom jednu stěnu do fialovo ta která bude za hlavou…a mě se to moc líbi…ono moc fialové taky není moc dobré a ale jak tu někdo psal s tím capuccinem to musí být fakt luxusní :)

nevsik  01.04.12 13:36

my zase plánujem všechny 4 stěny do fialova ale jen do 3/4 stěny-zbytek bílá. aby se opticky zvedly stropy. jsme paneláková stvoření takže jen pro ten pocit. a strop bíle. stejnak všude budou obrazy a fotky a jednu stěnu zakryje skříň…

petka86
Závislačka 3693 příspěvků 01.04.12 13:36

My máme celou ložnici fialovou,dali jsme to tak kvůli malé,je to pěkné líbí se nám to,zatím měnit nebudeme,časem jo,ale ještě nevím na jak :D

Fima
Nadpozemská drbna 25609 příspěvků 01.04.12 13:38
@Ester13 píše:
@gabi.design Omylem jsem Ti vlezla na profil, jinak je to nádherné, tahle podobně bych si to taky představovala. Jen, doplňky, líbily by se mi tmavě fialové a dřevo, nebilo by se to?

Já myslím, že ne. My teda máme nábytek tmavě hnědý v kombinaci s bílou. Jsem hledala v PC ještě nějaké fotky, ale teda nemám. Jen tu jednu hned po malování, co jsem tady dala. A doplňky máme bílé a fialové a řekla bych, že to vypadá dobře.

Fima
Nadpozemská drbna 25609 příspěvků 01.04.12 13:39
@petka86 píše:
My máme celou ložnici fialovou,dali jsme to tak kvůli malé,je to pěkné líbí se nám to,zatím měnit nebudeme,časem jo,ale ještě nevím na jak :D

Tak asi takovou barvu toho nábytku máme my. :D Přesně taková tmavá a bílá. :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist