Ložnice do fialova

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 01.04.12 12:56
ložnice do fialova

ahoj holky…

potřebovala bych poradit, chceme si předělat ložnici a strašně rádi bychom do fialové barvy ale jak to vymalovat.. 1 stěnu fialovou a 3 bílé? jak to máte vy a pokud máte i fotky bylo by to super…děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Sisulík
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 01.04.12 13:00

Fialová s bílou by byla - podle mě moc kontrastní a obyčejná - kamarádka má kombinaci fialové a takovou béžovou světlou- jako kafe s mlíkem - vypadá to luxusně .. fotky bohužel nemám, ale dalo by se asi vygúglit ledacos…

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 01.04.12 13:03

jé to mě nenapdadlo, mohlo by to vypadat hezky

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 01.04.12 13:04

my máme fialové světle všechny stěny. ale stěhujeme se a plánuju to vymalovat v bytě novým trochu jinak. veseleji a odvážněji.

mucinka2
Nadpozemská drbna 26383 příspěvků 01.04.12 13:08

nemam teda ložnici,ale mam takhle obyvak s kuchyni.kombinace tmavě fialovy se světle kremovou a k tomu tapety.každymu se to libi.foto by ti asi nepomohlo,protože mame veliky prostor a vždy tam je vidět jen jedna stěna ,ne ten kontrast.

cheekymonkey
Extra třída :D 10805 příspěvků 01.04.12 13:09

Já mám fialovou stěnu v obýváku, strop bílý a 3 stěny úplně světlounkou fialovou. Až si budeš vybírat odstín, ze vzorníku,tak si přečti jak se k sobě ty barvy dopasovávají. Úplně nejjednodušší si je vzít barvy z jednoho toho štítku, tak to mám já, fialovou tuším 2seshora a tu světlounkou 2zespoda a jsme spokojení. Jinak se to tuším dává dohromady podle těch čísel- každá barva je očíslovaná. V ložnici máme dulux (oranžový) a ta barva je taková omyvatelnější, ale zase je to šmouhovaté, protože jsme to dělali sami, v obýváku mám primalex(fialová) nechala jsem si to už vymalovat, ale ta barva není taková „festovní“, ale mnohem levnější.
Jinak hodně štěstí při rozhodování :)

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 01.04.12 13:11

děkuji… no snad nám i poradí ale jak to vymalovat to je ono

Fima
Nadpozemská drbna 27295 příspěvků 17 inzerátů 01.04.12 13:23

My máme tři stěny fialové, jednu (tu s oknem) bílou. Pak jsme dělali bílé linky kolem dveří, u podlahy a od stropu. Strop máme samozřejmě bílý. Bála jsem se, že to bude tmavé, ale není. Fakt se mi ta fialová líbí. Není to studené a zároveň to není nic výrazného. Zkrátka taková jemná a uklidňující barva.

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 01.04.12 13:30

@gabi.design Omylem jsem Ti vlezla na profil, jinak je to nádherné, tahle podobně bych si to taky představovala. Jen, doplňky, líbily by se mi tmavě fialové a dřevo, nebilo by se to?

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 01.04.12 13:30

takhle nějak jsem si o představovala a vypadá to dobře

rea.sk
Echt Kelišová 9075 příspěvků 01.04.12 13:31

My tedka stavíme barák a mám vymalovou jenom jednu stěnu do fialovo ta která bude za hlavou…a mě se to moc líbi…ono moc fialové taky není moc dobré a ale jak tu někdo psal s tím capuccinem to musí být fakt luxusní :)

nevsik  01.04.12 13:36

my zase plánujem všechny 4 stěny do fialova ale jen do 3/4 stěny-zbytek bílá. aby se opticky zvedly stropy. jsme paneláková stvoření takže jen pro ten pocit. a strop bíle. stejnak všude budou obrazy a fotky a jednu stěnu zakryje skříň…

petka86
Závislačka 3790 příspěvků 01.04.12 13:36

My máme celou ložnici fialovou,dali jsme to tak kvůli malé,je to pěkné líbí se nám to,zatím měnit nebudeme,časem jo,ale ještě nevím na jak :D

Fima
Nadpozemská drbna 27295 příspěvků 17 inzerátů 01.04.12 13:38
@Ester13 píše:
@gabi.design Omylem jsem Ti vlezla na profil, jinak je to nádherné, tahle podobně bych si to taky představovala. Jen, doplňky, líbily by se mi tmavě fialové a dřevo, nebilo by se to?

Já myslím, že ne. My teda máme nábytek tmavě hnědý v kombinaci s bílou. Jsem hledala v PC ještě nějaké fotky, ale teda nemám. Jen tu jednu hned po malování, co jsem tady dala. A doplňky máme bílé a fialové a řekla bych, že to vypadá dobře.

Fima
Nadpozemská drbna 27295 příspěvků 17 inzerátů 01.04.12 13:39
@petka86 píše:
My máme celou ložnici fialovou,dali jsme to tak kvůli malé,je to pěkné líbí se nám to,zatím měnit nebudeme,časem jo,ale ještě nevím na jak :D

Tak asi takovou barvu toho nábytku máme my. :D Přesně taková tmavá a bílá. :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >