Lze setřít a vysát v jednom? aneb plovoučkový wash and go

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 15.01.06 20:35
Lze setřít a vysát v jednom? aneb plovoučkový wash and go

Ahoj

mám dotaz. Malej se bojí vysavače. Já se ho teda taky trošku bojím… no prostě nerada vysávám… ale máme plovoučky a je to nutnost, ale nejdřív vysát a pak vytřít je docela náročné…
Momentálně máme provázkový mop a dřív jsme měli plochý mop Vileda – obě na plovoučku moc ideál není, ale člověk si nevybere…

A ted to přijde. U tchýně jsem viděla takovej bazmek (tj. divná věc) – jako kdyby velmi útlej plochej mop, ale byl zakončenej jakoby gumou nebo čímsi měkkým… Znáte marshmallow – neboli JOJO??? tak asi té konzistence… a ejhle bordýlek se na to lepil a jak to bylo vlké tak to stíralo… úžasné..

ale – bylo to prý ze stánku, rychle se to pokazilo, vyhodilo a když chtěli nový, tak prý už neni...... neznáte to prosím někdo???? dá se to někde sehnat???

Moc díky za rady.

(PS: já vím že se M. jednou přestane vysavače bát… ale ted momentálně hystericky řve i když je s ním táta zavřenej v úplně jiný místnosti než se vysává, a účelem této diskuse je i omezit můj strach z vysavače, kterého se už asi nezbavím…)
PS2 ruční vysavač máme – ten akceptuju jak já tak M

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LUCYS
Kecalka 131 příspěvků 15.01.06 21:56

Jestli je to to, co si myslim, ze to je :-), tak to prodavaji napr. v MAKRU /ta gumova na:,–(ka se da i dokoupit zvlast/, perfektne to stira prach /nezustava to tak mokre, jako z normalniho mopu/ – ver mi, mame pejska, tj. vsude chlupy, tzn. vysavame a vytirame porad. Je to super v tom, ze ten bordylek se da po d umyvadlem krasne smyt a je to zase ciste /narozdil od vselijakych mopu, kde se vlasy zachytavaji/.

Myslim, ze se to da koupit i v jinych obchudkach /Kaufland/, ale to nevim na 100%.

My to napr. koupili v Polsku, tam je maji za 120 Kc.

Tak snad jsem ti trochu pomohla.

Lucys

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 16.01.06 08:18

určitě:O)))

Díky moc… zkusím zalobovat u známejch – jezdí nakupovat do Makra – já tam teda v životě nebyla (nemám ŽL) tak uvidíme:o)

ještě jednou dík

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 16.01.06 08:38

Fuha Maka to znie dobre!!! Ja tiez furt zhanam nieco, z coho by sa tie chlpy a vlasy nemuseli pracne zmyvat. Zatial som nic take nenasla, snad len mop na sucho, kde sa navlecie taka ta jednorazova utierka, ale to mi tiez moc nevyhovuje. Tiez vysavam a potom este aj umyvam. :-(
Tak potom daj vediet ako si obisla v tom Makre a ako ti to umyva :-)

Missorka  16.01.06 08:44

Holky,

taky by se mi šiklo… Nebyl by na netu někde obrázek?

Peta

Kitten
Kecalka 127 příspěvků 16.01.06 09:03

Taky se přimlouvám za obrázek, zní to totiž moc hezky. Udržovat plovoucí podlahu je fakt dost makačka. :(

Gabinka
Kelišová 6489 příspěvků 16.01.06 09:05

I mě by zajímalo, jak to vypadá, nemá někdo obrázek?:)

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 16.01.06 09:24

Tak holky, telepatie funguje!!!
Včera jsem četla tento dotaz a dneska otevřu leták z Carrefouru a tam je tento zázrak na akci. Jmenuje se to MAGIC MOP stojí t.č.95,–Kč a náhradní guma stojí 27,–Kč . Leták platí od středy :wink:

Pa Iva

DanaScully
Kecalka 191 příspěvků 16.01.06 09:32

Dobré ráno,
hledala jsem na netu a snad jsem našla to,co hledáte.Nekoukejte na cenu,je fakt příšerná.Ale dá se to koupit ve velkých hypermarketech za míň penzků.
Tak jen pro představu,jak to vypadá.

http://www.kuchynka.com/…uct_info.php?…

A zvlastní zkušenosti-je to skvělá věc.Jeden používám i na okna.je to supr,nemusíte se namáhat.. __________________
 Dany

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 16.01.06 09:34

Takhle to vypadá: http://www.vidia-design.cz/…ny/index.php?…

ka-tka
Generální žvanilka 22150 příspěvků 16.01.06 09:41

Holky,

taky jsem to pouzivala....­....... hlavni je moc netlacit, pak se ta houba trha:-(((

Ale kdyz je to ted takhle levne........
Pred asi 3 lety to stalo docela dost.

Katka

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 16.01.06 09:55

holky vy ste zlatý, to je přesně to co jsem hledala – no a holt asi kvalita za 99 to nějaká extra nebude, ale když jsem viděla jak snadno s tím stíraj chlupy od psa a koček … tak jdu do toho.

PS už dva dny jsem to na netu hledala… takže fakt moc dík

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 17.01.06 00:24

katka a fakt to tak super funguje?? Mne hlavne vadi na mopoch, ze sa na to nachyta ten bordel a dlho to davam z tade dole, nieco nejde vobec :-( preto najprv vysavam a umyvam len ciste podlahy, ale uz ma to fakt nebavi, maly sa vysavaca boji, takze to moze robit len ked spi vonku :-( aby som zase nekupila nieco, co nevyuzijem. Mam uz asi 5 mopov :-(

DaJana
Závislačka 4011 příspěvků 24.01.06 19:47

holky, ten Magic Mop mám doma – taková modrá potvora s ná:,–(ou plus náhradní potvora – stáhne se to takovou jako páčkou (nebo jak to mám nazvat) a tím se to vyždíme takže si nemusíte věčně máchat ruce ve vodě – je to takovej tvrdej modrej matroš a když se ponoří do vody tak změkne a stane se z něj houba která jde docela dobře vyždímat tou páčkou a pak po vyschnutí zase ztvrdne…dřív v bytě to bylo super páč tam bylo lino, ale teď máme taky plovoučky a myslím že to není ideální – respektive se bojím to použít protože se z toho všechna ta voda stejně nevymáčkne takže by jí v tý houbě zůstalo moc a bála bych se že mi to rozmáčí podlahu :-( ne že bych byla odborník na plovoučky :wink: jenom si myslím že tolik vody by asi těžkou uschlo – zůstaly by potom mokrý šmouhy a musela bych stejně jet ještě nějakým hadrem nasucho – takže si vyberte :wink: buď kupte tohle za necelou stovku a pak ještě nějakej hadýrek co dobře saje a zmáknete to na dvakrát s ná:,–(ou od koštěte nebo nejdřív vyluxujte a pak to přetřete na vlhko (bez následného stírání suchým hadrem) a máte to jednou s ná:,–(ou od luxu a jednou s mopem :-) :-) :-) tak zapřemýšlejte co je lepší :wink: já už nevím – zatím tedy luxuju častěji než vytírám :oops: :oops: :oops:

asha
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 24.01.06 19:55

Ahoj,
mam dotazek: to je ten mop, co se pred akci musi x hodin macet? O tom jsem premyslela, ale odradilo mne to, ze ho musim mit porad v necem namocenej…kdyz teda potrebuju vytirat casto…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Jak na Bazar: Zásady profesionálního jednání

Profesionalitou teď nemám na mysli to, že by každá nakupující musela nutně zmáknout vést podvojné účetnictví a naprogramovat vlastní e-shop. Profesionalita v jednání je důležitá dovednost pro zvládání všech každodenních situací. číst dále >

Kilometry, které pomáhají znevýhodněným dětem

Na procházku s kočárkem, s teniskama na nohou, nebo zkrátka pro dobrou věc. Za každý váš kilometr dostane Nadace Terezy Maxové dětem deset korun. Akce TeriBear hýbe Prahou doslova poběží od 3. do 12. září 2015. číst dále >