Lze setřít a vysát v jednom? aneb plovoučkový wash and go

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maka
Závislačka 2858 příspěvků 15.01.06 20:35
Lze setřít a vysát v jednom? aneb plovoučkový wash and go

Ahoj

mám dotaz. Malej se bojí vysavače. Já se ho teda taky trošku bojím… no prostě nerada vysávám… ale máme plovoučky a je to nutnost, ale nejdřív vysát a pak vytřít je docela náročné…
Momentálně máme provázkový mop a dřív jsme měli plochý mop Vileda – obě na plovoučku moc ideál není, ale člověk si nevybere…

A ted to přijde. U tchýně jsem viděla takovej bazmek (tj. divná věc) – jako kdyby velmi útlej plochej mop, ale byl zakončenej jakoby gumou nebo čímsi měkkým… Znáte marshmallow – neboli JOJO??? tak asi té konzistence… a ejhle bordýlek se na to lepil a jak to bylo vlké tak to stíralo… úžasné..

ale – bylo to prý ze stánku, rychle se to pokazilo, vyhodilo a když chtěli nový, tak prý už neni...... neznáte to prosím někdo???? dá se to někde sehnat???

Moc díky za rady.

(PS: já vím že se M. jednou přestane vysavače bát… ale ted momentálně hystericky řve i když je s ním táta zavřenej v úplně jiný místnosti než se vysává, a účelem této diskuse je i omezit můj strach z vysavače, kterého se už asi nezbavím…)
PS2 ruční vysavač máme – ten akceptuju jak já tak M

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LUCYS
Kecalka 131 příspěvků 15.01.06 21:56

Jestli je to to, co si myslim, ze to je :-), tak to prodavaji napr. v MAKRU /ta gumova na:,–(ka se da i dokoupit zvlast/, perfektne to stira prach /nezustava to tak mokre, jako z normalniho mopu/ – ver mi, mame pejska, tj. vsude chlupy, tzn. vysavame a vytirame porad. Je to super v tom, ze ten bordylek se da po d umyvadlem krasne smyt a je to zase ciste /narozdil od vselijakych mopu, kde se vlasy zachytavaji/.

Myslim, ze se to da koupit i v jinych obchudkach /Kaufland/, ale to nevim na 100%.

My to napr. koupili v Polsku, tam je maji za 120 Kc.

Tak snad jsem ti trochu pomohla.

Lucys

Maka
Závislačka 2858 příspěvků 16.01.06 08:18

určitě:O)))

Díky moc… zkusím zalobovat u známejch – jezdí nakupovat do Makra – já tam teda v životě nebyla (nemám ŽL) tak uvidíme:o)

ještě jednou dík

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 16.01.06 08:38

Fuha Maka to znie dobre!!! Ja tiez furt zhanam nieco, z coho by sa tie chlpy a vlasy nemuseli pracne zmyvat. Zatial som nic take nenasla, snad len mop na sucho, kde sa navlecie taka ta jednorazova utierka, ale to mi tiez moc nevyhovuje. Tiez vysavam a potom este aj umyvam. :-(
Tak potom daj vediet ako si obisla v tom Makre a ako ti to umyva :-)

Missorka  16.01.06 08:44

Holky,

taky by se mi šiklo… Nebyl by na netu někde obrázek?

Peta

Kitten
Kecalka 127 příspěvků 16.01.06 09:03

Taky se přimlouvám za obrázek, zní to totiž moc hezky. Udržovat plovoucí podlahu je fakt dost makačka. :(

Gabinka
Kelišová 6489 příspěvků 16.01.06 09:05

I mě by zajímalo, jak to vypadá, nemá někdo obrázek?:)

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 16.01.06 09:24

Tak holky, telepatie funguje!!!
Včera jsem četla tento dotaz a dneska otevřu leták z Carrefouru a tam je tento zázrak na akci. Jmenuje se to MAGIC MOP stojí t.č.95,–Kč a náhradní guma stojí 27,–Kč . Leták platí od středy :wink:

Pa Iva

DanaScully
Kecalka 191 příspěvků 16.01.06 09:32

Dobré ráno,
hledala jsem na netu a snad jsem našla to,co hledáte.Nekoukejte na cenu,je fakt příšerná.Ale dá se to koupit ve velkých hypermarketech za míň penzků.
Tak jen pro představu,jak to vypadá.

http://www.kuchynka.com/…uct_info.php?…

A zvlastní zkušenosti-je to skvělá věc.Jeden používám i na okna.je to supr,nemusíte se namáhat.. __________________
 Dany

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 16.01.06 09:34

Takhle to vypadá: http://www.vidia-design.cz/…ny/index.php?…

ka-tka
Generální žvanilka 21867 příspěvků 16.01.06 09:41

Holky,

taky jsem to pouzivala....­....... hlavni je moc netlacit, pak se ta houba trha:-(((

Ale kdyz je to ted takhle levne........
Pred asi 3 lety to stalo docela dost.

Katka

Maka
Závislačka 2858 příspěvků 16.01.06 09:55

holky vy ste zlatý, to je přesně to co jsem hledala – no a holt asi kvalita za 99 to nějaká extra nebude, ale když jsem viděla jak snadno s tím stíraj chlupy od psa a koček … tak jdu do toho.

PS už dva dny jsem to na netu hledala… takže fakt moc dík

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 17.01.06 00:24

katka a fakt to tak super funguje?? Mne hlavne vadi na mopoch, ze sa na to nachyta ten bordel a dlho to davam z tade dole, nieco nejde vobec :-( preto najprv vysavam a umyvam len ciste podlahy, ale uz ma to fakt nebavi, maly sa vysavaca boji, takze to moze robit len ked spi vonku :-( aby som zase nekupila nieco, co nevyuzijem. Mam uz asi 5 mopov :-(

DaJana
Závislačka 4011 příspěvků 24.01.06 19:47

holky, ten Magic Mop mám doma – taková modrá potvora s ná:,–(ou plus náhradní potvora – stáhne se to takovou jako páčkou (nebo jak to mám nazvat) a tím se to vyždíme takže si nemusíte věčně máchat ruce ve vodě – je to takovej tvrdej modrej matroš a když se ponoří do vody tak změkne a stane se z něj houba která jde docela dobře vyždímat tou páčkou a pak po vyschnutí zase ztvrdne…dřív v bytě to bylo super páč tam bylo lino, ale teď máme taky plovoučky a myslím že to není ideální – respektive se bojím to použít protože se z toho všechna ta voda stejně nevymáčkne takže by jí v tý houbě zůstalo moc a bála bych se že mi to rozmáčí podlahu :-( ne že bych byla odborník na plovoučky :wink: jenom si myslím že tolik vody by asi těžkou uschlo – zůstaly by potom mokrý šmouhy a musela bych stejně jet ještě nějakým hadrem nasucho – takže si vyberte :wink: buď kupte tohle za necelou stovku a pak ještě nějakej hadýrek co dobře saje a zmáknete to na dvakrát s ná:,–(ou od koštěte nebo nejdřív vyluxujte a pak to přetřete na vlhko (bez následného stírání suchým hadrem) a máte to jednou s ná:,–(ou od luxu a jednou s mopem :-) :-) :-) tak zapřemýšlejte co je lepší :wink: já už nevím – zatím tedy luxuju častěji než vytírám :oops: :oops: :oops:

asha
Nadpozemská drbna 27373 příspěvků 24.01.06 19:55

Ahoj,
mam dotazek: to je ten mop, co se pred akci musi x hodin macet? O tom jsem premyslela, ale odradilo mne to, ze ho musim mit porad v necem namocenej…kdyz teda potrebuju vytirat casto…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist