Lze zjistit, od koho je sms poslaná z internetu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.07.12 11:28
Lze zjistit, od koho je sms poslaná z internetu?

Ahoj, raději anonymně, přišla mi sms z netu, ne moc lichotivá a chtěla bych se zeptat, zda jde nějak zjistit, od koho to bylo poslané. Třeba IP adresa nebo tak… jeden kamarád mi říkal, že když je to poslané z mobilního internetu, tak se dá dopátrat telefonní číslo? je to pravda? nevíte jak? Díky za rady

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

werunkaw123
Extra třída :D 14051 příspěvků 12.07.12 11:30

Co já vím tak ne… jako civilní osoba nemáš možnost zjistit kdo sms poslal…

MuffinkaM
Kelišová 5454 příspěvků 12.07.12 11:31

Pokud neznáš nějakýho dobrýho hackera, tak pochybuju. Operátor ti to číslo neposkytne.

Jaji77
Extra třída :D 12181 příspěvků 12.07.12 11:37

IP Ti nic říct nemusí, existují proxy a anonymizéry.

kolik
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 12.07.12 11:39

Lze to zjistit v pripade, ze se tam dotycny podepise za podminky, ze nekeca. Jinak ani tuk.

Taminka
Extra třída :D 12632 příspěvků 12.07.12 11:42

Myslim, ze nejde, navic k cemu by ti byla IP, vzdyt dnes kdokoliv muze jit do netove kavarny, knihovny, nebo nekam, kde je verejny internet a odtud sms poslat.

_Smile_Please_
Stálice 90 příspěvků 12.07.12 12:30

Pokud by ti jich přišlo víc, tak snad s tím operátor něco musí udělat, ne?

LuckaPt
Závislačka 3371 příspěvků 12.07.12 13:02

Myslím, že to zjistit nejde
Pokud jsou to smsky s urážkami tak bych se na to vykašlala. Ale pokud jsou to výhružky a bude se to opakovat šla bych na policii. Stolking je trestný čin.

LN13
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 12.07.12 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně, přišla mi sms z netu, ne moc lichotivá a chtěla bych se zeptat, zda jde nějak zjistit, od koho to bylo poslané. Třeba IP adresa nebo tak… jeden kamarád mi říkal, že když je to poslané z mobilního internetu, tak se dá dopátrat telefonní číslo? je to pravda? nevíte jak? Díky za rady

u mě se takhle anonym sám naprášil po nějak době a bylo mi z ní na :poblion: :poblion:

Anonymní  12.07.12 21:07

Tak mně pomohl kámoš šikulka šikovnej, ale jestli nikoho takovýho neznáš, taak asi smolík

Anonymní  13.07.12 13:01

Tak to byl asi super sikovnej kamos, protoze ja delam primo pro nejmenovaneho mobilniho operatora a to na dohledu, kde k takovymto vecem mame pristup a zjistit to nelze. Leda, ze bych neco nevedel, coz by ciste teoreticky bylo samozrejmemozne. 8)

Anonymní  13.07.12 13:23

Za hackerství sedí, ale ne kvůli mně, ale dokáže zjistit skoro všechno, dokonce se dostal, no to je jedno. V každým případku mi pomohl :) Tak nevím :nevim:

petrcom  03.09.12 16:26
Neznámé číslo

Zdravím mám podobný problém, ale s tím rozdílem že SMS chodí z telefonu, číslo mám ale píše, nebo volá vždycky jen ta neznámá osoba, dá se nějak zjistit ze které Buňky (vysílače ke kterému byl telefon přihlášen v době odeslání) SMS nebo hovory chodí???

martina.se
Vesmírná mluvilka 31916 příspěvků 03.09.12 16:36

Jako soukromá osoba nezjistíš nic.. pokud máš číslo, můžeš ho max bloknout..

Imane  03.09.12 16:42

Nevím, jestli máš na někoho podezření, že by Ti mohl takovou sms poslat, ale třeba se jen někdo spletl a ta sms vůbec nepatřilo Tobě. Mně se to stalo, jednou mi také přišla dost nelichotivá smska, ale z telefonu, tak jsem na to číslo napsala a přišla mi omluva. Třeba si chtěl jen někdo anonymně ulevit úplně na někoho jiného. :think: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist