Lze zjistit, od koho je sms poslaná z internetu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.07.12 11:28
Lze zjistit, od koho je sms poslaná z internetu?

Ahoj, raději anonymně, přišla mi sms z netu, ne moc lichotivá a chtěla bych se zeptat, zda jde nějak zjistit, od koho to bylo poslané. Třeba IP adresa nebo tak… jeden kamarád mi říkal, že když je to poslané z mobilního internetu, tak se dá dopátrat telefonní číslo? je to pravda? nevíte jak? Díky za rady

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

werunkaw123
Extra třída :D 14035 příspěvků 12.07.12 11:30

Co já vím tak ne… jako civilní osoba nemáš možnost zjistit kdo sms poslal…

MuffinkaM
Kelišová 5322 příspěvků 12.07.12 11:31

Pokud neznáš nějakýho dobrýho hackera, tak pochybuju. Operátor ti to číslo neposkytne.

Jaji77
Extra třída :D 12026 příspěvků 12.07.12 11:37

IP Ti nic říct nemusí, existují proxy a anonymizéry.

kolik
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 12.07.12 11:39

Lze to zjistit v pripade, ze se tam dotycny podepise za podminky, ze nekeca. Jinak ani tuk.

Taminka
Extra třída :D 12606 příspěvků 12.07.12 11:42

Myslim, ze nejde, navic k cemu by ti byla IP, vzdyt dnes kdokoliv muze jit do netove kavarny, knihovny, nebo nekam, kde je verejny internet a odtud sms poslat.

_Smile_Please_
Stálice 90 příspěvků 12.07.12 12:30

Pokud by ti jich přišlo víc, tak snad s tím operátor něco musí udělat, ne?

LuckaPt
Závislačka 3353 příspěvků 12.07.12 13:02

Myslím, že to zjistit nejde
Pokud jsou to smsky s urážkami tak bych se na to vykašlala. Ale pokud jsou to výhružky a bude se to opakovat šla bych na policii. Stolking je trestný čin.

LN13
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 12.07.12 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně, přišla mi sms z netu, ne moc lichotivá a chtěla bych se zeptat, zda jde nějak zjistit, od koho to bylo poslané. Třeba IP adresa nebo tak… jeden kamarád mi říkal, že když je to poslané z mobilního internetu, tak se dá dopátrat telefonní číslo? je to pravda? nevíte jak? Díky za rady

u mě se takhle anonym sám naprášil po nějak době a bylo mi z ní na :poblion: :poblion:

Anonymní  12.07.12 21:07

Tak mně pomohl kámoš šikulka šikovnej, ale jestli nikoho takovýho neznáš, taak asi smolík

Anonymní  13.07.12 13:01

Tak to byl asi super sikovnej kamos, protoze ja delam primo pro nejmenovaneho mobilniho operatora a to na dohledu, kde k takovymto vecem mame pristup a zjistit to nelze. Leda, ze bych neco nevedel, coz by ciste teoreticky bylo samozrejmemozne. 8)

Anonymní  13.07.12 13:23

Za hackerství sedí, ale ne kvůli mně, ale dokáže zjistit skoro všechno, dokonce se dostal, no to je jedno. V každým případku mi pomohl :) Tak nevím :nevim:

petrcom  03.09.12 16:26
Neznámé číslo

Zdravím mám podobný problém, ale s tím rozdílem že SMS chodí z telefonu, číslo mám ale píše, nebo volá vždycky jen ta neznámá osoba, dá se nějak zjistit ze které Buňky (vysílače ke kterému byl telefon přihlášen v době odeslání) SMS nebo hovory chodí???

martina.se
Vesmírná mluvilka 30574 příspěvků 03.09.12 16:36

Jako soukromá osoba nezjistíš nic.. pokud máš číslo, můžeš ho max bloknout..

Imane  03.09.12 16:42

Nevím, jestli máš na někoho podezření, že by Ti mohl takovou sms poslat, ale třeba se jen někdo spletl a ta sms vůbec nepatřilo Tobě. Mně se to stalo, jednou mi také přišla dost nelichotivá smska, ale z telefonu, tak jsem na to číslo napsala a přišla mi omluva. Třeba si chtěl jen někdo anonymně ulevit úplně na někoho jiného. :think: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist