mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.12.02 17:16
mám strach

ahoj holky.Mám strach,že nás čeká s mužíčkem milovaným setsakramenský vyšetření a mám z toho strach.Je fakt blbý myslet na nejhorši,ale taky je důležitý se psychicky uklidnit,což bych měla .Mužíček si to přeje strašně jako já,nemohl se dočkat,když to bylo jasný a bumho a nic.Byli jsme smtní a zklamaní oba.Věříme,že vánoce nám pomůžou.Žádný měření,to ještě víc nervuje,prostě klid.Zdraví Verča,která si strašně přeje miminko a Radek

Reklama

Reklama

Reakce:

Milan
Nováček 4 příspěvky 30.12.02 07:38
mám strach

Co vás to čeká za setsakramentský vyšetření ? Třeba to nebude tak hrozné a navíc, když se to dělá pro mimčo, tak není žádné vyšetření tak hrozné jak vypadá, no ne ?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama