Mám "tvrdá" prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Satan Queen
Nováček 9 příspěvků 19.06.17 23:38
Mám "tvrdá" prsa

:pankac: Poraďte mi někdo prosím.. Nebylo mi ani 15 let.. Mám ne moc velká prsa.. A jsou tvrdé! Ne, že by tam byla jen kulička, ale prostě jsou tvrdé celá.. Já nevím co s tím mám dělat.. Když je mačkám, bolí to.. Mám to asi tak od 10-11 let.. V 11 jsem s tím byla u dětské doktorky a ta mi řekla, že v takovým věku je to normální.. Nojo, jenže už to tak mám 4 roky.. Znovu se mi tam nechce, protože bych to musela říct matce.. A to se mi nechce už vůbec.. Co s tím mám dělat? Co to může být? :,( Chci to „vyléčit“ prosím..

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 13030 příspěvků 20.06.17 00:11

Na to neumres. To se vyleci samo nejdele do 40. Anebo priber aspon dvacet kilo a bude po problemu.

MaminkaLucka
Kecalka 337 příspěvků 20.06.17 07:10

:palec: kolik žen sní o tvrdosti svých prsou ;)

Essi_1
Povídálka 28 příspěvků 20.06.17 07:16

Mam to uplne stejne. Driv v puberte jsem si dokonce myslela, ze mam rakovinu. Musim rict, ze uz je mi 35 a tvrda jsou stale. Neboj, nic to neni, proste je to takovy typ prsou. „Zmekla“ mi jen jednou v zivote, a to tesne po porodu, nez se nalila mlikem.
Pokud bys chtela mit jistotu, ze je vse ok, muzes jako samoplatce na vysetreni ultrazvukem. Ale nevim, jestli k tomu jako nezletila nepotrebujes souhlas mamky.

Uživatel je onlineMalike
Echt Kelišová 9371 příspěvků 20.06.17 07:36

@Satan Queen jsi mladounka a máš pevný prsní svaly a celkově pevná. Věř mi..Jednou budeš vzdychat opačně.

Icestar
Závislačka 3189 příspěvků 20.06.17 07:38

A co je za problém, že by s tebou šla k doktorovi mamka? Pokud máš nějaký zdravotní problém, je potřeba to řešit a není důvod to před ní tajit - proč?
Jinak určitě pomůže, když si je nebudeš mačkat. Zhodnoť svoje podprsenky, jestli nejsou moc malé nebo příliš upnuté, nepadnoucí podprda dovede prsa pěkně potrápit. Po sprše je namaž tělovým mlíkem a zkus si jich víc nevšímat, nespat na břiše. Za pár dní by mělo být po problému :kytka:

Essi_1
Povídálka 28 příspěvků 20.06.17 07:53

@Icestar Takhle jednoduse se toho fakt zbavit neda (pokud je to stejne jako u me). Prsni tkan je opravdu velmi tvrda. Napr. vubec nelze provadet samovysetreni prsu.

Satan Queen
Nováček 9 příspěvků 20.06.17 23:00

@Essi1 tak co mám dělat? :/

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 13030 příspěvků 20.06.17 23:26
@Satan Queen píše:
@Essi1 tak co mám dělat? :/

No, nic, co bys jako chtela delat, jaka ti narostla, takova mas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama