Manualni-prace.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepuse
Kecalka 327 příspěvků 07.01.12 14:03
Manualni-prace.cz

Ahojky,
nemáte někdo zkušenost s těmito stránkami: manualni-prace.cz

kdysi jsem se na jejich stránkách registrovala a před 5 dny mi od nich přišla nabídka práce – plnění obálek. Vypadá to celkem dobře, akorát mě zarazilo to, že pokud chci poslat ty věci na plnění tak musím nejdřív zaplatit 690kč (což by mi prý vrátila zpět až si to vyzvednu, že se chrání proti nespolehlivým lidem). Díky předem za komentáře

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

strouhalka e
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 07.01.12 14:06

No teda me to prijde jako divni nebyla by si prvni ani posledni co chtela praci na doma a zaplatila penize a pak nic.A navic je dost ja bych ji to nedala a neverila.

Kathuschka
Závislačka 3830 příspěvků 07.01.12 14:08

nevzala bych… žádnou práci, kde musím nejdřívě zaplatit peníze já… všechno to jsou podvodný firmy…

Jana F
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 07.01.12 14:12

ruce od nich pryč,když nastupuješ do práce nemůžou po tobě chtít peníze předem, byť je to práce na doma

Anet11
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 07.01.12 14:12

taky si myslim, ze to bude spis podvod, bez smlouvy nebo dohody bych nikomu jen tak penize neposlala. Proc si te nepozvou nekam, kde si ty veci proste prevemes a soucasne podepises smlouvu? ja bych tomu teda neverila!!!!

pepuse
Kecalka 327 příspěvků 07.01.12 14:13

proto se ptám – je mi to divné

pepuse
Kecalka 327 příspěvků 07.01.12 14:13

http://www.manualni-prace.cz/

Uživatel je onlineDendulinecek
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 07.01.12 14:31

Nase zkusenosti jsou,ze za prece,kde člověk má zaplati nejakou sumu je podvod :-(

Restra
Povídálka 36 příspěvků 07.01.12 14:35

Pokud potrebuji nejake poplatky, muzou ti je prece strhnout z prvni vyplaty, takze proc platit precem? Ikdyz ve tvym pripade to spis bude cena tech veci, tj abys nedostala treba naky katalogy cca 20Kc za kus, vsecky si nechala a nic nezabalila, nebo proste nejak tak, ta cena produktu co ti pujcuji abys balila, taky ti domu neposlou 10 televizi na zabaleni, nez nake smlouvy nebo poplatku, ale divne ze jim nestaci smlouva, zalezi asi jestli tam musis dojit nebo je vse pomoci vzdalene konverzace :think:

Monny
Hvězda diskuse 36436 příspěvků 07.01.12 16:12

Takových diskuzí tu je. Nikdy nic neposílat předem, pokud hledáš přivýdělek tak za to nebudeš přeci napřed platit 8o

bamba
Neúnavná pisatelka 19616 příspěvků 07.01.12 16:14

Plnění obálek je o tom,že hledáš další lidi,kteří se ti ozvou a pošlou ti ty peníze,nejde o práci.

Lenna68  08.01.12 22:34
bohudík

Také sem se u té částky pozastavila…bohuík za tento koment, nerada bych naletěla…jako studentka mám peněz pomálu ještě, abych je strkala do chřtánu podvodníka…dě­kuji všem…

Lenna68  09.01.12 23:10

paní Pepuše pokud začnete s touto prací, chci vás požádat, abyste zde pak také napsala své dojmy se spolupráce…děkuji…

Osky99  22.01.12 22:57

dobrý den, taky jsem narazil na tuhle možnost vydělávat si doma. Zajímá mě jak jste pokročili a jestli jste si ten balíček za 690,– kč objednali a jestli přišlo vše v pořádku tak, jak má být. Jsem student rad bych si taky něco přivydělal a nerad bych byl ten podvedeny…Budu rád za kazdy Váš názor…

forepa  27.01.12 12:04
PODVOD

Pozor, jedná se podle mě o podvod!
Napsal jsem e-mail ve znění zda-li by bylo možné sepsat smlouvu osobně.
Odpověď mě došla že to není možné.. Proto soudím, že to bude podvod stejně jako 99% dalších stránek tohoto typu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist