Manžel se mnou nechce spát - rozvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  04.05.09 12:34
Manžel se mnou nechce spát - rozvod?

Budu se snažit být stručná. Manželství 4 roky,celková známost 9let. bez dětí. Momentálně velká krize – znova – kvůli tomu samému – kvůli sexu – kvůli tomu že manžel se mnou prostě nespí – respektive spí, jednou za týden zhruba,ale vím,že jenom protože prostě musí-nula vášeň, nula iniciativa…já jsem prostě doma za toho sexuálního loudila…zoufalého loudila…nikdy nebyl extra casanova,ale byla jsem spokojená,prostě normální vše príma-zlom po sňatku-ale ne psychický nebo nějaký jiný-bohužel zdravotní a nezdá se,že by se to někdy mělo razantně zlepšít, takže sakra ani nemůžu na něj nadávat-prostě za to nemůže a mrzí ho to…jenže ač vím,že za to nemůže tak jsem vzeklá,jedovatá mrcha a prostě pořád otravuji a jednou za delší dobu – momentálně po 2letech se ve mě něco zlomí a opravdu vážně uvažuji o tom jestli má naše manželství smysl – při poslední krizi jsem už měla zbaleno a byla rozhodnutá odejít – vyřešilo to štěně a pár hezkých dnů…momentálně štěně na obzoru není a vím že po pár hezkých dnech stejně budeme ve stejném problému…já prostě nevím jestli mám odejít od muže který je strašně moc hodný, který mě miluje a který se o mě stará tak jako se nepostará žádný jiný, jestli mám opustit takových společných let a člověka který je mi opravdu nejbližším a nejmilejším na světě „jenom“ kvůli tomu že prostě s ním nebudu nikdy spokojená v posteli. Jsem rozmazlená kráva když mám opravdu ale opravdu všechno a přemýšlím nad tím,že to opustím kvůli tomu že chci abych měla doma CHLAPA co se na mě bude sexuálně vrhat když budu luxovat v krátké sukýnce a ne že mi řekne abych nenastydla – jo to byl přesně ten důvod k momentální krizi a snad to prostě vypovídá o tom co cítím…momentálně spolu nemluvíme, snažím se mu vyhýbat a nevím co mám dělat. Potřebuji názor někoho nezúčastněného, potřebuji pomoct s rozhodnutím,možná potřebuji jenom nafackovat…nevím

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Anonymni  04.05.09 12:39

Ptala ses ho proč s tebou nechce spát?..jinak jak píšeš že je hodný a že tě miluje a más všechno co chceš tak nevidím proč uvažuješ nad rozvodem??......já bych si s ním o tom promluvila a řekla že ti chybí pohlazení a víc něhy

Anonymni  04.05.09 12:42

Ano ano ptala-jak jsem psala – zdravotní problém – vleklý záněty prostaty – říká že na to prostě nemá chuť a není to co dřív, pohlazení a mazlení bych měla,ale mě jaksi chybí takový ten živočišný přirozený nenucený sex

Anonymni  04.05.09 12:47

To je těžké ptáš se co by udělal druhý .........já bych ho neopouštěla , podívej je v tom nemoc a on za to nemůže, představ si kdyby ty jsi měla nějaký zdravotní problém taky by jsi na to neměla pomyšlení …

Aghata
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 04.05.09 12:48

Teda že bys byla rozmazlená kráva, to bych asi neřekla :) jen chci napsat, abysis to dobře rozmyslela, než odejdeš, protože úžasný chlap nečeká na každém rohu, naopak. Mmch, ty manžovi problémy jsou nezvratné? Nikdy se nevyléčí? Není možné, že se to zlepší?

A co když za rok, za dva z nějakého důvodu přestaneš toužit po sexu ty? A tvůj nový nadržený partner tě pošle někam?

A co si tak místo štěněte pořídit dítě? Nebo ani to manžel pro nemoc nemůže? Nebo nechcete? Ony by tě ty choutky trošku přešly – s miminem :lol:

Jojo, budeš to muset rozseknout sama, co já bych za takového chlapa dala, i ten sex bych asi oželela, nicméně mě napadá, že by asi nebylo od věci si s ním promluvit, třeba by pro začátek stačilo, aby o tebe nepečoval jako o malou holku (viz poznámka u krátké sukně), ale nemůže-li fyzicky, tak ti alespoň verbálně dával najevo svůj zájem a pouštěl do éteru trochu erotiky ne?

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 04.05.09 12:52

ty dva co anonymi co Ti odpovídaly jsem byla já ..a Aghatka má pravdu co by ostatní daly za takového chlapa:o)....­....pálí tě dobré bidlo :o)

Anonymni  04.05.09 12:54

Aghatko, máš ve všem pravdu – děkuji moc…
zdravotní problemy nejsou nejak dramatické – prostě nějak záhadně se nemůže vypořádat minimálně 3roky s nějakým zánětem a problémem a z toho to plyne – otázka jestli se to zlepší proste nemá odpověď – může,ale spíš ne.Je to ve vlnách – měsíc je to dobré (ne úžasné,ale dobré) a pak 2,3měsíce špatné…miminko samozřejmě chci – on také – moc-ale aby toho nebylo málo tak prostě už za dlouhou dobu nepřišlo – a ne kvůli jeho problémům spermie ok, i k tomu sexu ho v důležitých dnech donutím, i IVF proběhlo..nic…

Aghata
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 04.05.09 13:18

Aha,
zkusil nějakou alternativní léčbu?
Homeopatii, kineziologii?

Nějak mi to připadá, že máte takový povšechný problém, který vám cosi sděluje, cosi po vás chce – teď jen najít to řešení. Jste spolu dlouho, máte se rádi, to je přece škoda zahodit.

Ještě mě napadly rodinné konstelace – to kvůli děťátku, co nechce zatím přijít.

Pudloslava
Generální žvanilka 24331 příspěvků 04.05.09 13:36

ja bych urcite neodchazela -ale u nas jsem ja ta frigidka, sexualnimu zivotu extra dulezitost neprikladam …

..a co poridit si vibrujiciho kamarada?

Anonymni  04.05.09 13:43

Tak jsem přemýšlela, jestli jsem to večer nenapsala já :-)

Mám ten samý problém, až na to, že my spolu spíme 1× za měsíc, teď ani to ne.
A máme 1 dítě, mmch.
Prý ho strašně vyčerpává práce, že na to nemá chuť…
A taky přemýšlím o tom, že bych odešla, strašně mi doma chybí chlap......
P.S. a rozmluvy jsou k ničemu..

Máte to taky některá tak?

K.

Anonymni  04.05.09 14:04

Ahojte!

Mám stejný problém!!! :roll: Letos jsem spolu něco měli možná tak 5×…dítě máme,víceméně jsem na něj sama,manžel je neustále někde v trapu…a když už se zadaří a je doma,je hrozně unavený…navíc,prý ho hrozně prudím,takže se mu nechce :roll:
Jenže,kdo má malé dítě a nefungujou mu ani parorodiče ani nijak extra manžel,určitě chápe,jak jsem ze všeho vyplivnutá a stačí mi málo,abych vylítla.On je to hlavně uzavřený kruh,já „prudím“protože pořád marně tajně doufám,že se muž chytne za nos,začne se doma víc angažovat a všímat si mě…on asi čeká ideální mlčenlivou služku a aupairku k dítěti…pak by se možná nechal přemluvit k nějaké akci.
Máme za sebou x hádek…naposled teď o víkendu…skončilo to kytkou a 5 letošním sexem…a mým zjištěním,že jsem asi totální kráva :!

tterka
Závislačka 4520 příspěvků 04.05.09 14:04

Ahojky zakladatelko,
mám pocit, že píšeš o mně :? . Sex 1 x týdně a důvod? Škola, práce, únava,… Není to tak pořád, ale občas prostě ani nemám náladu. Ano, jsou i týdny, kdy můžu každý den, ale průměr je u nás tak dvakrát týdně a s tím, žek podruhé už se musím hodně přemlouvat :oops: . Ovšem u nás je to tak, že manžel je dost aktivní a občas mi z legrace řekne, že jsem frigitka. Říká to z legrace, ale i tak mě to vždycky dost mrzí :cry: . Ovšem po krizi, kterou jsme si prošli, mu stačí říct, že se mi takovéhle srandičky nelíbí a pak se obvykle omluví a je klid.

Co se týče rozvodu, tak sama píšeš, že tě miluje, je pozorný,… Třeba ho vážně vyčerpává ta jeho nemoc. Chlapi jsou na tohle citlivky. Jakmile tam dole není něco v pořádku, tak se schovají do ulity a neuvědomují si, že toho druhého to třeba bolí. Ovšem, mně 1 x týdně po devíti letech přijde docela OK. Když ti to nestačí, tak si pořiď mimčo nebo nějakou pomůcku, třeba ti manžel rád pomůže :wink:
Byla by škoda odejít od takového chlapa jen kvůli sexu :)

A co se týče té prostaty, tak bych ti mohla poradit – pracuji v oblasti prevence zdraví (bylinné produkty), tak pošly sz, když budeš chtít :wink:

janine24
Generální žvanilka 23226 příspěvků 04.05.09 14:20

Asi patřím taky k těm míň aktivním – jakmile příjde stres, únava z práce nebo jiný problémy, prostě nemůžu. Ale naštěstí to protějšek chápe a má to taky tak. Teď jsem navíc absolvovala 3 inseminace, takže totálně zájem O a bolesti na maximu… Ale pokud je to u vás řešitelný ještě alternativně, zkoušela bych to. Prostě bych dělala cokoli, chlácholila, mluvila o tom, ale neodcházela. Tohle pro mě není ten pravej důvod. Těch je milion a všechny jsou jinačí. Teda pro mě.

Anonymni  04.05.09 15:22

Chápu o co ti jde, o živočišnýho chlapa, o tu touhu, kterou bys chtěla cítít, mám to doma stejně jako ty. Manžel nikdy nebyl žádný přeborník, ale já doufala, že až se vezmeme a sestěhujeme, tak to bude lepší. No co budu povídat – nebylo :wink: Chvíli byly velké boje, hodně mi to sráželo sebevědomí. Bohužel mně ze sexu ani nejde o ten orgasmus, ten si umím zařídit sama, ale spíš o mazlení o sounáležitost a na to manžel moc není. Na druhou stranu má spoustu kvalit a moc dobře si uvědomuju, že ty bych těžko hledala někde jinde, takže jsem zůstala. Po dítěti se můj apetit výrazně snížil, už téměř nepraktikuji soloakce a najednou můj manžel ožil a občas, když na sex nemám ani pomyšlení, tak se mu musím i vyhýbat :lol: Ale těžko říct, že to ten tvůj bude mít stejný.
Poslední dobou mám i docela dostatek mazlení, ale dřív to probíhalo tak, že jsem jednou za čtvrt roku to nezvládla a udělala strašný burg, slzy, hrozby rozvodem a manžel se začala snažit, vydrželo mu to tak 2–3 týdny a pak to bylo ve starých kolejích. Dnes se tomu už směju, ale fakt mi nebývalo dobře.
No a taky si teď po letech začínám uvědomovat jednu velkou výhodu manželovi snížené chuti – celkem mu věřím, že se neventiluje nikde jinde. Zato kamarádi a známí, kteří jsou neustále naddržení, tak o všech už vím, že mají bokovky a leckdy ne jen jednu, to je holt daň za toho „chlapáka“ :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 12703 příspěvků 04.05.09 15:32

Ahoj, to ti asi nikdo neporadí. Mohla by sis promluvit s lékařem, jaká je prognóza, příp. jestli ten stav nejde upravit léky (opravdu tomu nerozumím). A druhak – chceš dítě, a to ti můžu říct, že je kolikrát tak vyčerpávající, že o nějakém vrhání se na sebe při vysávání nemůže být řeč, a nemusí za tím být zánět prostaty. Naopak to můžeš dost dobře být zrovna ty, kdo nebude chtít ani slyšet.
Navíc za pár měsíců se ten zdravotní stav může změnit a ty budeš bez chlapa, který by ti snesl modré z nebe a se kterým jsi chtěla založit rodinu, což je hodně. Ale jinak ti samozřejmě do života nevidím… To asi uvidíš až zpětně, jestli tvoje rozhodnutí bylo správné nebo ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist