masáže kojencov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  01.08.03 15:14
masáže kojencov

Ahoj maminky, mám fantastickú knihu o masážach a je v nej aj kapitolka o masáži kojencov, tak sa vás chcem opýtať, či by ste mali chuť si niečo na túto tému prečítať? Ak áno, pripravím článoček - ale v slovenčine, dúfam, že by to nevadilo, prípadne ak by bol niekto ochotný to preložiť do češtiny uvítam. Možno máte aj vlastné skúsenosti a fotky. Pekné leto všetkým, Lucia

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 01.08.03 18:07
masáže kojencov

Ahoj!

Jasně že napiš. Já si to ráda přečtu. Kdysi jsem měla v ruce knihu o masážích, ale teď ji má v knihovně pořád někdo půjčenou :-(

A překládat nění třeba, aspoň si zopákneme slovenčtinu, vždyť to dřív byl u nás běžný jazyk! :-)

Zuzka

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 03.08.03 16:49
masáže kojencov

Já jsem taky pro, Barču bych masírovala, ona je taková klidnější, když na ní šahám, ale nevím jak se to má dělat. Zatim masírujem hlavně chodidla, páč má pořád studený ťapky. Tak určitě napiš a s překladem si nelam hlavu.

Mishicka

Anonymni  04.08.03 08:22
masáže kojencov

Ahojky,

určitě něco napiš, ráda vyzkouším, když už nevim, jak toho našeho ďáblíka ukonejšit. Hlavně nějakej hmat na spaní celou noc by to chtělo!!! Díky a opravdu není třeba překládat :o)))

pa Janice(nějak se mi nejde přihlásit)

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 04.08.03 08:37
masáže kojencov

Ahojky!

Každá rada dobrá! Jestli budeš mít chvilku určitě napiš - slovenština se čte moc dobře - s tím žádné starosti mít nemusíš. Na článeček se moc těším a předem za něj děkuji.

Přeji hezký den Sýkorka

martinaM
Nováček 5 příspěvků 23.08.03 14:36
masáže kojencov

Ahoj, zdravím vás

sice už nemám mimčo, ale 4 letou princeznu a masáže jsou pro ni báječné na zklidnění( je to takový malý čertík ) a před usnutím.

Kamarád fyzioterapetka říkala, že masáž miminek není složitá důležité je řídit se citem a to každá maminka ví co se jejímu mimi líbí, ale pokud víš jak na to ( je prima vyzkoušet nové věci, způsoby … které vám i dětátku udělají dobře. Taky si ráda přečtu a načerpám novou inspiraci :-P

Tajka
Povídálka 36 příspěvků 25.08.03 13:14
masáže kojencov

Ahojky,

už netrpělivě očekávám počteníčko!!! Prý masáže zabírají i na prdíky a to mojí malinké opravdu pomůže :-D

Přeji hodně chuti do psaní

Táňa

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama