Máte osobní zkušenost s léčitelem - rakovina???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.07.06 14:19
Máte osobní zkušenost s léčitelem - rakovina???

Holky, chtěla bych vás poprosit, jestli některá nemáte doporučení na dobrého léčitele nebo osobní zkušenost s nějakým. Ale jedná se o rakovinu v pokročilém stadiu, tím se zabývá málokterý.
Díky moc.

Reakce:

hell
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 21.07.06 14:29

ahoj ivik: mám a nedopadlo to dobře, resp. bylo to naprosto k ničemu.

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 21.07.06 15:35

Tak to já zkušenost mám, před 5ti lety zjstily otci nádor na ledvině, byl už velkej, ale nakonec se k operaci rozhodli, byl zhoubnej, ledvinu mu museli odebrat a chodil na chemoterapii, tenkrát už k léčiteli chodil, nevím v čem a jestli vůbec pomohl, tátovi nedávali moc nadějí, respektive skoro žádnou, léčitel mu pomáhal hlavně v překonání chemoterapie, protože to není žádnej med :( No a pak se tátovi hodně přitížilo, léčitel k němu chodil do nemocnice což se doktorům moc nelíbilo a řekli nám, že má 20%tní šanci na uzdravení a i to je nadsázka, ale zvládl to a dodnes je v pořádku, nemá sice ledvinu, ale v ničem ho to myslím nijak neomezuje.
Jak už jsem řekla, nemůžu říct, jestli to byla zásluha léčitele, ale myslím, že částečně asi jo. Ten pán bohužel před půl rokem zemřel, takže kontakt nemám, ale každopádně přeji hodně šťestí a síly bojovat, ona vždycky nějaká naděje je!!!

Goody
Kecalka 212 příspěvků 21.07.06 17:45

Znám. Zachránil mimo jiných jednu mladou paní, které dávali dva měsíce života. Ale mám dojem, že ji ani snad neléčil, nebo nevím, hlavně jí ale poradil, jak má změnit život, aby se zachránila sama. Řekl jí: vidíš tyhle tvoje tři malé děti? Tak od světa pro sebe už nic nežádej, přej si už jen jediné, jen abys mohla vypiplat ty děti a uvidíš, jak ti bude zabírat léčení. No a ona viděla. Ona to dokázala, opravdu se už zaměřila jen na to jedno, na ty dětičky, že ji potřebují, a léčba u doktora jí poté zázračně zabírala, a teď už je patnáct let zdravá. To byl pan doktor Staněk , více na www.agapebrno.cz

Vypátrala jsem ještě léčitele Vojáčka. Nikoho, koho léčil, osobně nezmám, ani jeho, jenom jsem četla jeho zvláštní životopis v časopise medium

www.lecitelvojacek.cz

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.07.06 20:03

děkuji všem.
podařilo se mi sehnat jednoho člověka z Prahy a jednoho až na Slovensku, uvidíme, jak to dopadne. Hlavně, jestli taťka bude vůbec ochoten na něco takového přistoupit. On totiž zatím neví, žejeho stav je tak vážný a zatím plně důvěřuje lékařům. Ale z několika stran (mám v nemocnici známé) vím, že šance je nulová :(.

Váš příspěvek
TOPlist