Máte zkušenost s Handy Cure?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackbirdka
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 07.08.11 12:31
Máte zkušenost s Handy Cure ?

Dobrý den,

zajímalo by mne, zda se tu najde někdo, kdo má jakkoukoliv zkušenost s Handy Cure (nízkoúrovňový pulzní laser)

Jde mi o to, že maminka by tento přístroj ráda k léčbě artrózy a artritidy…

Na netu jsem nenašla zatím žádné reference, a ráda bych se pokusila něco zjistit, než se přístroj koupí. Přeci jenom 5tisíc je dost..

Předem děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Olga2
Nováček 1 příspěvek 10.08.11 07:59
Laser

Dobrý den,
Použití tohoto laseru má dvojí účinek. Vibrace a teplo z infračerveného zdroje. Proto je při masáži velmi účinný.
Z praxe mohu říci, že si je zákazníci velmi chválí. Sama jsem byla zvědavá, jestli není přístroj jen reklamním trikem a dotazovala jsem se těch, kteří si jej už koupili. Dozvěděla jsem se, že je dokázal zbavit např. bolestí hlavy od krční pátře, bolesti zad (bolest v kříži), velmi příznivý účinek má na bolavé klouby, pomáhá při bolestech vyvolaných artritidou a pod.
pokud budete mít zájem, podrobnosti o použití najdete na http://www.promladourodinu.cz
 Olga

Tonyyy  01.11.11 08:46

Handy cure zkoušela naše 72letá babička více jak 2 měsíce a úplně bez úspěchu, má artrozu v kolenou a vůbec nic. Je to opradu jen taková drahá hračka.

Pavel Kotráš  01.11.11 17:36
Zkušenosti

Koupil jsem přístroj svojí tchýni. Má vleklou artritidu, vzhledem k vysokému věku (více jak 80 let), a k bolestem při pohybu většinu dne proležela. Zkusili jsme léčbu laserem Handy Cure. Nutno podotknout, že jsme masírovali bolavá místa více jak šest týdnů, než se dostavily výsledky. Nyní tchýně již pochází, výjde ven, někdy se i venku projde. Tato nemoc se nedá vyléčit, její průběh se však dá zabrzdit vhodnou léčbou a od bolestí ulevit. Masáže se však vzhledem k charakteru choroby musí opakovat. Četl jsem předchozí příspěvek. Pisatel zřejmě přehlédl, že v návodu o použití přístroje se o léčbě artrózy nehovoří. Plete si zjevně artrózu a artritidu, což jsou dvě zcela odlišné nemoci, i když jejich projevy jsou velice podobné.

Vladak  29.01.12 20:07
Pisatel přehlédl?

Myslím že pisatel nepřehlédl. V inzercích v různých časopisech na tento přístroj se uvádí zkušenost jedné paní Jany, 69 let a to, že je to jediný přístroj, který jí pomohl na artrózu kolene. A na artrózu Vaší tchýně pravděpodobně nepomohl přístroj ale masáže, které jste prováděli, pokud jste si ho nespletl s masážním strojkem. :lol: :mrgreen: :?:

Tenistka
Nováček 3 příspěvky 03.02.12 09:29
Použivam handy cure

:srdce: Mám artrozu velkých i malých kloubu 3.stupne. Lampu k vyzkoušeni mi nabídl přítel , který ji používá s úspěchem na tenis.loket. Použila jsem lampu rano a večer, asi 3 dny po sobě. Rano se probudim a obvyklá ztuhlost je pryč, scházím schody , jako zamlada , nic nevrže a nepraská . Vůbec jsem nechápala. Premyšlela jsem, co se náhle stalo. Úplně jsem zapomněla, že jsem si večer u TV a ráno ,svítidla lampou na kolena, kyčle a ruce. Na zázraky moc nevěřím, ale pro tento stav náhlé změny k lepšímu, nemám jiné přirovnání. Před dvěma roky jsem absolvovala na artrozu aplikaci injekcí z vlastní krve /destičky, plazma/ , ale nic jsem nepociťovala , žadnou změnu k lepšímu. Možna se stav nezhoršil a za dva roky zůstal stejný. to bude asi vše, ale díky za to ! Po použití přitelovy lampy Handy Cure nastala změna hned po několika použití . Vím , že nejsem vyléčena, ale ta úleva, lehkost chůze a bezproblemové ranní vstávani z postele , je opravdu neuvěřitelně! Doporučuji z vlastní zkušenosti , Vubec nic jsem od lampy neočekavala, brala jsem to jen tak, že mi snad neubliži a tak jsem to zkusila a výsledek neuvěřitelný :mavam:

Tenistka
Nováček 3 příspěvky 03.02.12 09:33
Tonyyy píše:
Handy cure zkoušela naše 72letá babička více jak 2 měsíce a úplně bez úspěchu, má artrozu v kolenou a vůbec nic. Je to opradu jen taková drahá hračka.
Chyba je někde jinde. Mám úplne jiné zkušenost, mne handy Cure neuvěřitelně pomohl

Tenistka
Nováček 3 příspěvky 03.02.12 19:15
Použivam handy cure

:srdce: Mám artrozu velkých i malých kloubu 3.stupne. Lampu k vyzkoušeni mi nabídl přítel , který ji používá s úspěchem na tenis.loket. Použila jsem lampu rano a večer, asi 3 dny po sobě. Rano se probudim a obvyklá ztuhlost je pryč, scházím schody , jako zamlada , nic nevrže a nepraská . Vůbec jsem nechápala. Premyšlela jsem, co se náhle stalo. Úplně jsem zapomněla, že jsem si večer u TV a ráno ,svítidla lampou na kolena, kyčle a ruce. Na zázraky moc nevěřím, ale pro tento stav náhlé změny k lepšímu, nemám jiné přirovnání. Před dvěma roky jsem absolvovala na artrozu aplikaci injekcí z vlastní krve /destičky, plazma/ , ale nic jsem nepociťovala , žadnou změnu k lepšímu. Možna se stav nezhoršil a za dva roky zůstal stejný. to bude asi vše, ale díky za to ! Po použití přitelovy lampy Handy Cure nastala změna hned po několika použití . Vím , že nejsem vyléčena, ale ta úleva, lehkost chůze a bezproblemové ranní vstávani z postele , je opravdu neuvěřitelně! Doporučuji z vlastní zkušenosti , Vubec nic jsem od lampy neočekavala, brala jsem to jen tak, že mi snad neubliži a tak jsem to zkusila a výsledek neuvěřitelný :mavam:

aevin  26.09.12 20:23
vzpomínka

Dobrý den, k tomuto tématu jednu vzpomínku. Moje maminka bydlela ve starším, velmi vlhkém rodinném domě. Téměř nechodila, nohy v kolenou neohnula, neklekla si. Pak jsme ji přestěhovali do 3. patra paneláku s okny na jih a během roku se obnovila ohebnost kolen. Stačilo teplo a sucho. Handy cure určitě působí blahodárně už tím, že postižené místo prohřívá.

Osmanka
Závislačka 3669 příspěvků 22.11.12 17:58

Pěkný den,
chtěla bych se opět zeptat na názory nově po roce. Přemýšlíme s tátou pro mamku k vánocům a přeci jen nejde o nízkou částku.

MirekP  30.11.12 08:32
Vrácení kupní ceny za přístroj

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mezi návštěvníky fóra je někdo, komu přístroj nepomohl a ve lhůtě uváděné prodejcem, což je nyní 45 dní, se rozhodl ho vrátil. Zda to takto skutečně funguje a zda to proběhne bez problémů.

blackbirdka
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 30.11.12 11:15

Přístroj jsme zakoupili, ale byly to vyhozené peníze, stále jsme tomu dávali čas, ale nic… nyní maminka chodí na rázovou vlnu a ještě jednu proceduru ( vše hrazené pacientem) a to jí trošku pomáhá.
Takže tak. U nás to byly vyhozené peníze.

finetoxic  23.02.13 14:17
?

Nevím, je to přeci jen dost peněz. Odpovědět si musím sám ;) Takové věcičky na doma nevzbuzují důvěry. Cena působí jako placebo :) Jaj :?: Píši do staré diskuse o handycure.

blackbirdka
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 10.04.13 09:23

Handycure jsme zakoupili, maminka ho má. Ovšem bez jakýchkoliv známek zlepšení/účinku.

finetoxic  10.04.13 20:47

Tušil sem to :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist