Menstruace a těhotenství

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krisss
Stálice 76 příspěvků 20.09.07 08:19
Menstruace a těhotenství

Potřebovala bych vaše zkušenosti. Holky zažily jste některá, že by vám normálně přišla menstruace a přesto jste pak zjistily, že jste těhotné? Vůbec by mě to asi nenapadlo, ale měřím si BT a zjistila jsem, že mi klesla předvčerejšky, což byl 13 DPO z 36,9 na 36,6 a od včerejška zase stoupá na 36,7 a dnes 36,8. Jsem z toho nějaká zmatená a navíc mě tento cyklus bolí prsa, to se mi před MS nestává, tak nevím a musím se poradit alespoň tady.

Reklama

Najdete v encyklopedii: Menstruace v těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 90 Další »

Reklama

Reakce:

kalina
Stálice 55 příspěvků 20.09.07 08:36

Ahoj Kriss!
Tohle jsme probírali v Nově snažících se. Zkus se tam mrknout.

Jennifer
Kecalka 151 příspěvků 20.09.07 08:43

ahoj
jo ja jsem to tak mela,normalne jsem dostala ms a pritom uz jsem byla tehu a co ctu tak hodne holek to tak ma

ktrollik
Kecalka 199 příspěvků 20.09.07 09:02

Ahojky, menstruovat a při tom být těhotná není až taková rarita jak se říká. T5eba já jsem na to, že jsem těhotná přišla až v 9 týdnu právě proto, že jsem měla v poho ms a příznaky jsem nějak nepostřehla :oops:

Jahůdka
Extra třída :D 10773 příspěvků 20.09.07 10:18

KRISSS, já to měla první dva měsíce těhotenství, takže jsem zjistila, že jsem těhotná až ve 3. měsíci díky těhotenskému testu (snažili jsme se o mimi :D .

Sarik78  20.09.07 10:19

Ja dostala MS 2 dny pred ocekavanym terminem. Ale jen na jeden den. Pak byl konec, tak jsme cekala jeste 5 dni ze prijde a neprisla :-)

Lila002
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 20.09.07 10:51

smazáno autorkou

Krisss
Stálice 76 příspěvků 21.09.07 11:04

Děkuju za rady holky, ale nějak nevím. Teplota je dnes 36,7 a MS jsem teda měla jen jeden den tak normálně, včera už jen slabě a dnes skoro nic. Test je ale negativní :cry:

Krisss
Stálice 76 příspěvků 21.09.07 11:11
Jennifer píše:
ahoj
jo ja jsem to tak mela,normalne jsem dostala ms a pritom uz jsem byla tehu a co ctu tak hodne holek to tak ma

a za jak dlouho po té MS jsi zjistila, že jsi těhu??

tviti
Stálice 72 příspěvků 22.09.07 22:38

Ahojda, já mám takovou indiskrétní otázku. Jakým způsobem jste měli tu menstruaci, silnou, nebo jenom jako špinění? Já po KET po příznakách těhu a po 5 dnech spoždění menzes jsem to dostala ale je to jako v šestinedělí (cucky krve). Nemyslím si že to dopadlo, ale jenom by mě zajímalo, jestli to někomu také vyšlo při silném krvácení.

Krisss
Stálice 76 příspěvků 24.09.07 08:01

Já už to fakt nechápu. Na jeden den mi teplota klesla z 36,7 na 36,3 a dnes ráno zase 36,8 :?

Anonymni  24.09.07 08:18

Ahojky,

já u 1.těhu měla MS normálně jako vždy a nic nenasvědčovalo tomu,že by se jednalo o těhu,ovšem po týdnu mi začalo být divně-začala jsem mít tucha,udělala jsem si test a bylo to a u 2.dítka pro změnu jsem měla BT dlouho 37,1-37,4,ale v den očekávané MS spadla na 36,8,další den dokonce 36,3 :o MS se nedostavila a výsledku bude pozítří 8měsíců :wink: .Laura

Danie
Nováček 1 příspěvek 25.09.07 12:03
můžu být těhotná?

Ahojky holky :D Od 18DC jsem měla veliké bolesti v podbříšku, zad… Menstruace se dostavila 28DC ale slabě a po dvou dnech skoro skončila. Jsem 31DC a trošku špiním. Bříško mě bolí stejně jako u menstruace. Včera jsem si dělala TT, negativní. Již 4 měsíce užívám Orgametril, 21-25DC, vždy spolehlivě zafungoval a menstruace trvala 5 dní. Máte někdo podobnou zkušenost? Nikdy jsem takové bolesti v půlce cyklu neměla, ale na druhou stranu si neche dělat plané naděje. Díky :P

Jennifer
Kecalka 151 příspěvků 25.09.07 12:05

Kriss po te ms co jsem mela jsem si udelala test po trech tydnech a uz jsem tam mela //.

Krisss
Stálice 76 příspěvků 25.09.07 12:22
Jennifer píše:
Kriss po te ms co jsem mela jsem si udelala test po trech tydnech a uz jsem tam mela //.

Tak já ho zkoušela včera a byl negativní. No ale myslím, že těhotná nejsem, jen si se mnou to mé tělo tento měsíc nějak hraje. Prsa už mě vůbec nebolí, ani nemám nevolnosti, jen v břichu mám už od té slabé MS divné pocity a takové pobolívání, které vystřeluje až do třísel, tak nevím. Jo a BT stále, krom toho jednoho dne, kdy byla 36,3 je na hranici 36,8 nebo 36,7.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 90 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama