Menstruace po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 29.04.03 08:37
menstruace po porodu

Milá Šárko a všechny čtenářky, zajímaly by mě vaše zkušenosti s první menstruací po porodu. Já jsem před těhotenstvím mívala problémy s menstruací, občas mi ji vyvolávali injekcemi. Prý se to po porodu může upravit a zpravidelnit. Navíc, kdy jste měly poprvé měsíčky po porodu, pokud jste kojily? Gynekolog mi řekl, že mám přijít na kontrolu po první menstruaci, ale dokdy je „normální“ čekat? Díky za vaše zkušenosti, Lenka

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 29.04.03 08:50
menstruace po porodu

Ahoj Leni,

jsem na tom podobně jako ty. Bez HA jsem měla MS nepravidelnou a bez vyvolávačky jsem se v podstatě neobešla. Teď kojím svou osmiměsíční dceru Leničku. MS zatím nikde a podle toho co říkají ostatní maminky, tak dokud kojím tak MS nepříjde. Mě pan doktor řekl, že mám přijít na kontrolu za rok od poslední návštěvy a ta byla po šestinedělí.

Ajka

Hany
Povídálka 20 příspěvků 29.04.03 11:04
menstruace po porodu

Ahoj Leni, zdravím do Břeclavi.Bydlím v Podivíně.Na rozdíl od tebe jsem ale jen snažilka, ale myslím, že menstruace dřív nebo později přijde. O nic nepřicházíš, zatím si její vynechání vychutnej.Já ji po vysazení prášků mám pravidelnou a ráda bych ji neměla a byla těhulka.

Hany

Kulihrasek
Stálice 52 příspěvků 29.04.03 16:28
menstruace po porodu

Ahoj Leni,

buď ráda, že ti MS nepřišla. Mě přišla po 6ti měsících plného kojení a mlíčko hned přestalo Michalce chutnat, přímo nechtěla pít a za ten týden zhubla a musela jsem začít přikrmovat Nutrilonem na radu paní doktorky.

Hezké časy bez MS a kojení

přeje Monča teď znovu těhule 34.týden

Anonymni  29.04.03 20:14
menstruace po porodu

To je v pohodě. Já jsem dostala první menstruaci po porodu, když měla dcera rok, a to jsem pořád kojila. Škoda, že to nebylo ještě déle. Bez ní to bylo žůžo.

Měj se pěkně.

Petruna
Kecalka 104 příspěvků 29.04.03 20:24
menstruace po porodu

Ahoj ,

kojila jsem obě děti (jednou 6 a podruhé 8 měsíců),ale měla jsem bohužel tu smůlu,že jsem menstruaci dostala v prvním případě druhý den po šestinedělí a po druhé po 8 týdnech.Je to ale velmi individuální,mé kamarádky třeba 9 měsíců byly bez menstruace.Takže si to zatím užívej.

Petra

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 30.04.03 16:57
menstruace po porodu

Menses jsem dostala pátý měsí po porodu. V noci mi miminko moc dobře spalo. Říká se, že když nepřesáhne pauza mezi kojením 5 hodin, přijdou měsíčky později.

Jinak mohu potěšit ty, které se pravidelně při měsíčkách svíjejí bolesti - po porodu je mám naprosto bezbolestné, krvácím jen dva dny a dva dny špiním.

Alice

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 30.04.03 21:34
menstruace po porodu

jee, alice, no to je senza zprava :) ja zatim 7 mesicu kojim a menstruace nikde, coz jasam, protoze prave patrim k tem svijejicim se nestastnicim. ale zase jsem diky tomu cekala porodni bolesti mnohem horsi a byla pak prijemne prekvapena haha, no ale doufam, ze mi to taky vyjde, jako alici :))

naivni kacatko

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 01.05.03 13:22
menstruace po porodu

Ahojky,

já dostala MS deset měsíců po porodu a asi tři cykly tralo, než se ustálila a přicházela co 30 dnů.

Kojila jsem plně do 4 měsíců a pak s příkrmama do 21 měsíců.

U každého je to hrozně individuální a tak klidně čekej a netrap se, spíše si užívej toho, že MS ještě nemáš.

Jinak já nikdy neměla MS bolestivou a silnou, takže když se znova objevila, tak první cyklus bylo celkem silné krvácení, ale potom už zase jen malinko a krvácení trvalo ani ne 4 dny a k tomu velmi slabé a v noci skoro vůbec.

Teď jsem znova těhulka, takže si užívám bezMSové období a doufám, že i podruhé si na ms alespoň těch 10 měsíců počkám :-P

Pa

Ed

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 01.05.03 16:24
menstruace po porodu

U starších dětí si nepamatuji kdy mi přišla menstruace. Po třetím to bylo 15 měsíců a teď po čtvrtém už po půl roce a ustalovala se 4 měsíce. Konečně ji mám bezbolestnou, bez nevolností a pms. Holčičce snad už to nevadí, nepozoruju na ní, že by se měnila chuť mléka.

Anonymni  05.05.03 21:48
menstruace po porodu

Čau holky!

Já jsem dostala menses už 9 týdnů po porodu i když jsem plně kojila.Pak jsem začala brát Exluton a bylo po měsíčkách.Navíc se mi začalä motat hlava,jako když jsem byla těhotná,no super.Byla jsem pěkně vynervovaná,že jsem zase v tom,další mimčo bych ještě opravdu nechtěla.3 měsíce jsem nemenstruovala,pak jsem vy:,–(ila prášky a za 2 dny to bylo tady.Teď užívám Mercilon,tak doufám,že už to bude OK.

Čau HanaZana

Anonymni  06.05.03 01:32
menstruace po porodu

Ahoj holky Mám dotaz na ty co už rodily a menstruovaly. Jsem 10 týdnů po porodu .Zatím plně kojím .Teď tak dva dny trochu špinim a maličko mě bolí břícho , myslíte že jde o menstruaci nebo něco jiného? Předem díky za odpověď .

mesie
Povídálka 15 příspěvků 06.05.03 11:41
menstruace po porodu

Ja jsem dostala mesicky asi tak tyden po sestinedelce.Po druhych mesickach jsem si nechala dat DANU.Takze 1.den spinim,pak dva dny jsem jak jatka a pak dva dny trosku krvacim,pak den nic a pak den zase hodne a pak jen spinim treba tyden.Doktor rika,ze se to po pul roce zlepsi :o) Tak doufam ze jo :o)))

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.11.03 22:38
menstruace po porodu

zkopírováno z došlé pošty:

Ahoj,

chtěla bych se zeptat maminek, kdy jste po porodu opět začaly menstruovat? Já mám 8,5 měsíce po porodu, kojím a ještě jsem to nedostala.

Díky, Veronika

Aja99
Kecalka 208 příspěvků 15.11.03 17:44
menstruace po porodu

Ahoj, buď v pohodě, stále ještě kojím (16 měsíců) a MS nikde…(snad to nezakřiknu..). Na gyndu mám jít taky po MS, hlavu si s tím nelámu..třeba příjdu až zase potvrdit těhotenství..(prů­běžně si dělám testíky..kdyby náhodou…). Takže si užívej toto bezMS období..ahoj Andrea

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama