Menstruace v těhotenstvi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.09.03 17:46

Ahoj všem,

ráda bych se zeptala, zda je možné, že jsem těhotná?

Před půl rokem mi byla zjištěna endometrioza a provedena laparoskopie. Od této doby se snažíme o miminko. Nikdy jsem neměla bolesti, menstruace byla pravidelná a zatím endometriozu nemám léčenou hormonálně. Tento měsíc jsem menstruaci už 37. den nedostala (jinak mám cyklus po 28 dnech), 35. den bylo jen lehké špinění (od té doby nic). Dělala jsem si také těhotenský test, který vyšel negativně. Tak nevím? Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji předem za odpověď. Monika

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  18.09.03 18:41

Ahoj Moniko,

teď jsme se bavily o tom, že je možné, že test ukazuje falešně negativně, když je hladina hormonu moc vysoká. Zkus test Seratec Direct za asi 73,– , já s ním mám dobré zkušenosti… Jana

Anonymní  29.08.13 12:11

Ahoj holky, vy, které jste se s tím setkaly, žádám vás o radu a o názor :)
Moje poslední MS byla 17.7., min. týden mi vyšly pozitivní TT, v úterý mi dr potvrdil těhotenství podle pozitivní krve, ale s tím, že na utz není nic vidět, protože je ještě na to hodně brzo ale více sliznice tam je. Pohlavní styk kdy nám to vyšlo byl 4.7., ovšem dnes jsem začala krvácet, není to jen trochu, ale normální MS :( Volala jsem dr a říkal, že se nedá nic dělat, mám přijít na kontrolu za dva týdny a bud tam něco už bude vidět nebo z toho nic nebude :-/ Tak nějak pořád doufám, že jsem jedna z mála které se ms dostavila i když je těhotná..

Setkala jste se s tím některá? :mavam:

Bája92
Stálice 94 příspěvků 29.08.13 12:15

Známá měla ms až do 6měsíce.. kdy vlastně teprve zjistila že je v tom když šla darovat krev :D

Ponozka27
Nováček 3 příspěvky 29.08.13 12:23

Já měla normálně ms a byla jsem těhotná :) Že jsem v tom jsem zjistila náhodou. Ale mimčo bylo plánované :andel:

Petruše80
Kecalka 298 příspěvků 29.08.13 12:25

Já pravidelně na den krvácela do konce 7měsíce. Vždy jsem jela do porodky na ultrazvuk, jestli je vše ok. A bylo, v pondělí jde prcek do 1 třídy :).Ale koukaly vždy doktoři na mě, jak na blázna :lol:.

Anonymní  30.08.13 17:46

Tak to jsem zvědavá co mi doktor na kontrole řekne..každopádně se už necítím těhotně :( Před MS Jsem si byla jista že jsem těhu :(

Dovlatovka
Stálice 75 příspěvků 30.08.13 18:53
krvácení v době MS

Ahoj, holky,
já jsem v 8 tt po poslední menstruaci a dnes jsem byla u Dr se slabým krvácením a bolestmi. Mimi srdíčko bije, nikde žádný hematom… je to možné, že v době menstruace člověk zakrvácí? Mám jet do nemocnice v případě silných křečí nebo silného krvácení.
A další dotaz…jak nebýt tolik ve stresu z toho, jak to příroda zařídí…jestli mimi vydrží nebo ne? Snažím se přijmout, že tohle není na mě, že můžu ležet a brát předepsané léky, ale že je to na přírodě…
 Díky.

mispulinka-4
Povídálka 28 příspěvků 31.08.13 16:32

Ahoj chtšla bich se zeptat mam spozdeni 8 dni mela sem dostat ms 24.8 a furt nic a uz je konec mesice je možne že sem tohtna nebo tje naka porucha sem pořad unavena

PajaRada
Kecalka 304 příspěvků 10 inzerátů 17.04.16 21:54

Ahok holky. Snazime se o druhe. 2.4. byla ovu, sexu bylo az az :mrgreen: posledni ctyri dny je mi zle. Jsem unavena, nemuzu nic snist, ze vseho je mi zle. Test byl 15.4. negativni, a dnes prichazi MS :/ mate nekdo zkusenost, ze i pres negativni TT a MS jste byli tehu?

JayLee  17.04.16 21:58
@PajaRada píše:
Ahok holky. Snazime se o druhe. 2.4. byla ovu, sexu bylo az az :mrgreen: posledni ctyri dny je mi zle. Jsem unavena, nemuzu nic snist, ze vseho je mi zle. Test byl 15.4. negativni, a dnes prichazi MS :/ mate nekdo zkusenost, ze i pres negativni TT a MS jste byli tehu?

když mi meskala ms nebo jsem mela negativni test tak jsem nikdy nebyla tehu max jsem si to vsugerovavala ;)

Anonymní  17.04.16 22:00

Měla jsem nedávno pozitivní test po MS a něco se tam pravděpodobně chvíli vyvíjelo, ale nedopadlo to. Špinila jsem a lehce krvácela až přišla po 14 dnech další MS.
Ale MS můžeš mít i v těhotenství, dokonce i několikrát. Takhle ti to ale nikdo neřekne, musíš počkat. Já na to ale moc nevěřím.

Anonymní  17.04.16 22:30

Ahoj,
měla bych teď končit 6.tt (v Po na kontrole jsem byla 6+1 podle MS, 5.tt podle UTZ) a už týden docela dost krvácím a občas mě bolí břicho, obojí ještě víc a delší dobu než při MS. Tak jsem byla docela vyděšená abych o mimi nepřišla, protože nejdřív to bylo jen špinění a pak se to rozjelo tak, že jsem raději volala doktorovi a hned mě vzal ještě ten den - 2 dny po kontrole (slabší krvácení začalo už min. sobotu), beru Duphaston na udržení, snažím se moc netahat těžké věci vč. dítěte a nelítat po všech čertech - mám už skoro tříletýho prcka doma, takže odpočívat nějak extra nejde, přes den už mi nespí, aspoň byl 1 noc u babičky. Ale ven musíme, uklidit trochu taky, ale nemusím vyloženě ležet, jen se prostě v rámci možností mám šetřit. Tak chodím aspoň brzy spát a dělám jen to nejnutnější. Ale dr. říkal že to spíš vypadá na nidační krvácení, prasklou cévku v roztahující se děloze nebo něco takového. Kdyby to byla MS, tak o dva týdny zpožděná (poslední před otěhotněním jsem měla koncem února)…ale aspoň to břicho už skoro nebolí a krvácení je přecejen trochu mírnější. Takže nezbývá než doufat že se těhu udrží - na kontrole ve středu už bylo i srdíčko…s prvním jsem nic takového nezažila, a to jsem chodila do práce takže stresu bylo daleko víc…anonym proto, že to moc lidí z okolí včetně (pra)rodičů ještě neví a pokud bude vše OK, bude překvapení…

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 34 inzerátů 18.04.16 07:18

Anonymní držím palce, spoustu žen to tak má, snad to bude dobré :srdce:

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 34 inzerátů 18.04.16 07:20

Pajarada. Pokud máš test negativní, nemůžeš mít těhu příznaky, protože tělo ještě neví a neni těhotné

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Reklama