Mléko Babydream v akci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 07.02.12 15:07
Mléko babydream v akci

Ahoj,
včera jsem v rossmannu koupila mléko babydream, nechala jsem se nalákat akcí. V letáku je krabice na které je bio, koupila jsem ovšem krabici a až doma si všimla, že tam žádné bio není!
Nejde mi ani tak o to, zda je nebo není bio, ale nemám ráda, když z nás obchodníci dělají blbce! Krabice je stejná, jen to bio chybí. Napsala jsem jim dotaz, co to jako má být. Odpověděli, že můj dotaz předali nákupnímu oddělení a ještě se ozvou.
Kupuju normálně mléko v DM, myslela jsem, že bude stejné, ale fakt není. Je husté, neproteče dudlíkem avent 3!, je nahořklé a v noci se dítě vzbudilo, což normálně nedělá(8 měsíců) a dožadovalo se další dávky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sterezie  07.02.12 15:13

promiň, ale cos čekala? že to bude nachlup stejné a dítě to nepozná? :think:

EvaG
Extra třída :D 10212 příspěvků 07.02.12 15:29

Ahoj, tak prvně bio nebio kdo ti to zaručí i když babydream má na všech kojenckých jídlech napsáno bio, za druhé každé mlíčko je jiné a každému dítku vyhovuje jiné mlíčko, nechápu proč měníš mimču mlíčko, když je na něj zvyklé :roll: , tady jsou recenze s emimina, http://www.emimino.cz/…o-babydream/

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 07.02.12 18:31

Já jsem nepsala kvůli tomu co dělám nebo nedělám já!
Když si to po sobě čtu, špatně jsem se vyjádřila, chtěla jsem vás jen informovat o tom, že v letáku mají jiné mléko než v prodejně a že to mléko podle mě není kvalitní. Často si myslím, že DM a Rossmann mají stejné výrobce, tak proto jsem to zkusila.Toť vše.

EvaG
Extra třída :D 10212 příspěvků 08.02.12 14:24

Dm a Rossman nemají stejné výrobce. Příště než se začneš rozčilovat a znepřijemnovat prodejcům život tak si zjisti info. To by plno maminek mohlo napsat i o jiných mlíkách, já když řeknu, že mě malej pije jen nutrilon, tak mi některé maminky řeknou, že to je hnus, že jejich dětem nesedělo. Tak jak já měnila z hipp bio combiotic, protože to bylo taky husté, ale rozhodně bych ho nehanila. :roll:
A s tím bio, třeba to byla chyba tisku, nebo je jiná krabice, je to to stejné mléko, ony totiž všechny kojenecké mléka musí být bio, jinak by se nemohli prodávat a ty hned, že z tebe obchodníci dělají blbce, to promin, ale taky mi přijde uhozený.

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 08.02.12 19:02

Dnes mi z rossmannu napsali, že bio mléko prodávají v německu a pro náš trh je mléko jiné a omlouvají se doslova za „nesoulad s letákem“.
Takhle to dělá nejeden výrobce, jak jsem už vícekrát slyšela(i ochut­nala, máme rodinu v Německu), něco jiného pro západ, jiné pro východ.
Svádí to na místní zvyklosti, ale pravda je že do těch „východních“ výrobků dávají levnější ingredience. A nejvíc mi na tom vadí, že ten horší výrobek, je pak u nás dražší, než lepší v Německu.
Nerada bych to hrotila v nějaké emotivní rovině, mým cílem byla informace, případně dozvědět se od těch co této mléko kupují, jestli zaznamenaly(kupují asi převážně ženy:-) změnu.
To, že musí být kojenecké mléko bio jsem nevěděla a jak jsem psala, o to mi ani nešlo. Pak teda nechápu ty dvě krabice a ani tu jejich odpověď.
Jinak jsem s výrobky babydream spokojená, plenky používáme na noc a jsou bezva!

petulik28  11.06.12 16:31

také jsem jednou koupila mléko Babydream a byla jsem s ním těžce nespokojená, koupila jsem ho také v akci, ještě že jedno, jinak by mě asi trefilo, hned letělo do koše, po zalití vodou se udělaly v lahvičce hrudky a malá tahala mléko a nic z lahvičky nešlo, lepší bylo mléko z DM Babylove, to chutnalo malé i mě :-)

LuckaŠimerková  05.10.12 13:16

My kupujeme mlíčko a i kašičky babydream a jsme naprosto spokojení, nechápu jak vám to může udělat hrudky jak tady píšete. Nikdy se mi to nestalo a náš malej je spokojenej zasytí ho a spinká celou noc.:-)Hlavně každému dítěti sedí něco jiného takže přesně jak tady píše jedna paní nechápu proč mlíko měníte. Každé mlíko má něco svýho nemůže jedna značka vyhovovat všem a nejde o to jestli stoji 2 nebo 4 stovky já na svym dítěti teda šetřit fakt nebudu. jasně ted tady někdo napíše že to neni o šetření, ne není ale jde o to že když je dítě na něco zvyklé tak bych mu to určitě neměnila. :D :D :D :D

Uculda  14.11.12 09:36

Tez pouzivame babydream a jsme s nim naprosto spkojeni, zadne hrudky to nedela a hezky se rozpousti a nepeni. Pouzivali jsme sunar a ten hrozne penil a male moc nejel. Rikaji, :) ze sunar je cesky, ale hlavne ze ho vyrabeji v turecku, hruza, tak myslim ze nemecka kvalita je lepsi.

katasvagy
Stálice 95 příspěvků 17.02.13 23:28

Pridavam se k holkam. Bastime baby dream a nepeni, nedela hrudky, je i chutove dobry, ma vic vitaminu jak klasitcej sunar a za bozi cenu. Lecos jsme ozkouseli, ale zvitezilo.

nunini  25.05.13 21:03

Musim souhlasit, malymu bude 16měs. a mleko bio babydream, bašti od roka, a nepění ani nehrudkovatí. dobre mlíčko za dobrou cenu, kam se hrabe sunar, ten peni a malej měl zacpu. :)

Alčák1
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 25.05.13 21:06

Taky BABY DREAM používáme kaše, pleny, kosmetiku a za nás :palec: nejraději má malej sušenkovou kaši.

risanek2013
Nováček 1 příspěvek 20.08.13 23:07
mliko babydream

Dobry vecer prominte ze vas otravuji ale cetla jsem diskuzi ohledne licka babydream mam 7 mesicni miminko jelikoz sme davali sunar complex stacil nam i chunal ale financne na tom nejsem nejlip koupila jsem prave v rossmanu mlicko babydream a vas se chci zetat jake ste mela skusenosti dbeska maly mel trosku tuhe kakani tak sem trosku zleknuta dekuji za odpoved

Tůmička
Echt Kelišová 9848 příspěvků 23.10.13 18:32

Dá se UM Babydream 1 sehnat v Německu? Teoreticky když je to Německé mléko, tak by se mělo dát sehnat ne? :) a jestli ano tak kde? Děkuji za odpovědi

Ukulina
Extra třída :D 10241 příspěvků 23.10.13 18:39

@Tůmička No jasně – v německém Rosmannovi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist