Mléko Babydream v akci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 07.02.12 15:07
Mléko babydream v akci

Ahoj,
včera jsem v rossmannu koupila mléko babydream, nechala jsem se nalákat akcí. V letáku je krabice na které je bio, koupila jsem ovšem krabici a až doma si všimla, že tam žádné bio není!
Nejde mi ani tak o to, zda je nebo není bio, ale nemám ráda, když z nás obchodníci dělají blbce! Krabice je stejná, jen to bio chybí. Napsala jsem jim dotaz, co to jako má být. Odpověděli, že můj dotaz předali nákupnímu oddělení a ještě se ozvou.
Kupuju normálně mléko v DM, myslela jsem, že bude stejné, ale fakt není. Je husté, neproteče dudlíkem avent 3!, je nahořklé a v noci se dítě vzbudilo, což normálně nedělá(8 měsíců) a dožadovalo se další dávky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sterezie  07.02.12 15:13

promiň, ale cos čekala? že to bude nachlup stejné a dítě to nepozná? :think:

EvaG
Extra třída :D 10239 příspěvků 07.02.12 15:29

Ahoj, tak prvně bio nebio kdo ti to zaručí i když babydream má na všech kojenckých jídlech napsáno bio, za druhé každé mlíčko je jiné a každému dítku vyhovuje jiné mlíčko, nechápu proč měníš mimču mlíčko, když je na něj zvyklé :roll: , tady jsou recenze s emimina, http://www.emimino.cz/…o-babydream/

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 07.02.12 18:31

Já jsem nepsala kvůli tomu co dělám nebo nedělám já!
Když si to po sobě čtu, špatně jsem se vyjádřila, chtěla jsem vás jen informovat o tom, že v letáku mají jiné mléko než v prodejně a že to mléko podle mě není kvalitní. Často si myslím, že DM a Rossmann mají stejné výrobce, tak proto jsem to zkusila.Toť vše.

EvaG
Extra třída :D 10239 příspěvků 08.02.12 14:24

Dm a Rossman nemají stejné výrobce. Příště než se začneš rozčilovat a znepřijemnovat prodejcům život tak si zjisti info. To by plno maminek mohlo napsat i o jiných mlíkách, já když řeknu, že mě malej pije jen nutrilon, tak mi některé maminky řeknou, že to je hnus, že jejich dětem nesedělo. Tak jak já měnila z hipp bio combiotic, protože to bylo taky husté, ale rozhodně bych ho nehanila. :roll:
A s tím bio, třeba to byla chyba tisku, nebo je jiná krabice, je to to stejné mléko, ony totiž všechny kojenecké mléka musí být bio, jinak by se nemohli prodávat a ty hned, že z tebe obchodníci dělají blbce, to promin, ale taky mi přijde uhozený.

LibaBen
Nováček 10 příspěvků 08.02.12 19:02

Dnes mi z rossmannu napsali, že bio mléko prodávají v německu a pro náš trh je mléko jiné a omlouvají se doslova za „nesoulad s letákem“.
Takhle to dělá nejeden výrobce, jak jsem už vícekrát slyšela(i ochut­nala, máme rodinu v Německu), něco jiného pro západ, jiné pro východ.
Svádí to na místní zvyklosti, ale pravda je že do těch „východních“ výrobků dávají levnější ingredience. A nejvíc mi na tom vadí, že ten horší výrobek, je pak u nás dražší, než lepší v Německu.
Nerada bych to hrotila v nějaké emotivní rovině, mým cílem byla informace, případně dozvědět se od těch co této mléko kupují, jestli zaznamenaly(kupují asi převážně ženy:-) změnu.
To, že musí být kojenecké mléko bio jsem nevěděla a jak jsem psala, o to mi ani nešlo. Pak teda nechápu ty dvě krabice a ani tu jejich odpověď.
Jinak jsem s výrobky babydream spokojená, plenky používáme na noc a jsou bezva!

petulik28  11.06.12 16:31

také jsem jednou koupila mléko Babydream a byla jsem s ním těžce nespokojená, koupila jsem ho také v akci, ještě že jedno, jinak by mě asi trefilo, hned letělo do koše, po zalití vodou se udělaly v lahvičce hrudky a malá tahala mléko a nic z lahvičky nešlo, lepší bylo mléko z DM Babylove, to chutnalo malé i mě :-)

LuckaŠimerková  05.10.12 13:16

My kupujeme mlíčko a i kašičky babydream a jsme naprosto spokojení, nechápu jak vám to může udělat hrudky jak tady píšete. Nikdy se mi to nestalo a náš malej je spokojenej zasytí ho a spinká celou noc.:-)Hlavně každému dítěti sedí něco jiného takže přesně jak tady píše jedna paní nechápu proč mlíko měníte. Každé mlíko má něco svýho nemůže jedna značka vyhovovat všem a nejde o to jestli stoji 2 nebo 4 stovky já na svym dítěti teda šetřit fakt nebudu. jasně ted tady někdo napíše že to neni o šetření, ne není ale jde o to že když je dítě na něco zvyklé tak bych mu to určitě neměnila. :D :D :D :D

Uculda  14.11.12 09:36

Tez pouzivame babydream a jsme s nim naprosto spkojeni, zadne hrudky to nedela a hezky se rozpousti a nepeni. Pouzivali jsme sunar a ten hrozne penil a male moc nejel. Rikaji, :) ze sunar je cesky, ale hlavne ze ho vyrabeji v turecku, hruza, tak myslim ze nemecka kvalita je lepsi.

katasvagy
Stálice 95 příspěvků 17.02.13 23:28

Pridavam se k holkam. Bastime baby dream a nepeni, nedela hrudky, je i chutove dobry, ma vic vitaminu jak klasitcej sunar a za bozi cenu. Lecos jsme ozkouseli, ale zvitezilo.

nunini  25.05.13 21:03

Musim souhlasit, malymu bude 16měs. a mleko bio babydream, bašti od roka, a nepění ani nehrudkovatí. dobre mlíčko za dobrou cenu, kam se hrabe sunar, ten peni a malej měl zacpu. :)

Alčák1
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 25.05.13 21:06

Taky BABY DREAM používáme kaše, pleny, kosmetiku a za nás :palec: nejraději má malej sušenkovou kaši.

risanek2013
Nováček 1 příspěvek 20.08.13 23:07
mliko babydream

Dobry vecer prominte ze vas otravuji ale cetla jsem diskuzi ohledne licka babydream mam 7 mesicni miminko jelikoz sme davali sunar complex stacil nam i chunal ale financne na tom nejsem nejlip koupila jsem prave v rossmanu mlicko babydream a vas se chci zetat jake ste mela skusenosti dbeska maly mel trosku tuhe kakani tak sem trosku zleknuta dekuji za odpoved

Tůmička
Echt Kelišová 9971 příspěvků 23.10.13 18:32

Dá se UM Babydream 1 sehnat v Německu? Teoreticky když je to Německé mléko, tak by se mělo dát sehnat ne? :) a jestli ano tak kde? Děkuji za odpovědi

Ukulina
Extra třída :D 10592 příspěvků 23.10.13 18:39

@Tůmička No jasně – v německém Rosmannovi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist