Mléko HA na alergie a Seborrhea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 16:57
Mléko HA na alergie a Seborrhea

Ahoj holky,
potřebuji poradit.
Cca 14 dní máme suchou olupujícící se kůži na hlavičce, stále víc a víc – 2 měsíční miminko. Říká se tomu ta Seborrhea?
Naše dr. nám striktně doporučuje mléko HA – na alergie.
Může mít toto olupování ovlivněno mlékem? To mléko je dost drahé, má smysl ho kupovat?
Mléka Ha přeci jsou na alergii na kravské mléko,né?
Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineAmys
Echt Kelišová 9744 příspěvků 04.05.11 17:02

Jenom 14 dní :lol: Promaž olejíčkem (jedno jakým, já mazala slunečnicovým z lékárny a když došel, tak dětským), nech působit a pak hodnějemným zubním kartáčkem vyčeš. Dělala jsem to na etapy. Během pár dní to měla znova. Asi po měsíci a půl byl klid. Syn o měl taky a téměř všechny děti mých kamarádů a známých taky.

Uživatel je onlineAmys
Echt Kelišová 9744 příspěvků 04.05.11 17:04

Jinak vypadá to takhle, naše malá to neměla jen vzadu, jinak úplně všude, malý to míval jen na temeni. 

Jinak to mlého HA mi přijde fakt jako zbytečnost. Tohle je fakt u miminek normální, takže doktorku nechápu :nevim:

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:06

Mažu jak o život sluneč.olejem a vyčesávám a má to čím dál víc. Dr. mi tvrdí, že mu pomůže kojenecké mléko s HA – na alergie, třeba Beba HA1. Je to možné?

byron  04.05.11 17:11

Tak moje děti na to trpěly- a mléko mi nikdy doktor nedoporuči.....ale předepsal mazání, které zabralo- musí se to pak seškrábat jemnounce.....

Byla jsem i u kožního, když jsem byla se sebou- ukázala jsem mu rovnou mimčo, předepsal olej a taky to šlo loupat.

byron  04.05.11 17:13
Amabilis77 píše:
Jinak vypadá to takhle, naše malá to neměla jen vzadu, jinak úplně všude, malý to míval jen na temeni. Jinak to mlého HA mi přijde fakt jako zbytečnost. Tohle je fakt u miminek normální, takže doktorku nechápu :nevim:

Tak malý to měl ještě víc…úplně hezké to není, ale dá se toho zbavit.....Jenže se mu to ted v pěti vrátilo, už to máme zase pryč ale hrozně po tom padají vlasy

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:14

Jo vypadá to takhle, ale jde mu to i na líčka a celé čelo. Nevím, co s tím mám dělat?
A nevím, jestli koupit to mlíko HA nebo klasickou Bebu bez HA?

byron  04.05.11 17:15
Amabilis77 píše:
Jenom 14 dní :lol: Promaž olejíčkem (jedno jakým, já mazala slunečnicovým z lékárny a když došel, tak dětským), nech působit a pak hodnějemným zubním kartáčkem vyčeš. Dělala jsem to na etapy. Během pár dní to měla znova. Asi po měsíci a půl byl klid. Syn o měl taky a téměř všechny děti mých kamarádů a známých taky.

No my jsme v okolí snad jediní :nevim: , ikdyž vím, že to není nic neobvyklého…občas mi vadily ty otázky známých

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:16

A čím se to maže? slunečnicový olej je k ničemu a ještě více se mu to rozjelo.

Uživatel je onlineAmys
Echt Kelišová 9744 příspěvků 04.05.11 17:16
Ivana_xxx píše:
Mažu jak o život sluneč.olejem a vyčesávám a má to čím dál víc. Dr. mi tvrdí, že mu pomůže kojenecké mléko s HA – na alergie, třeba Beba HA1. Je to možné?

Malá to měla furt taky hodně. Ale pak to nakonec stejně zmizelo :nevim: Jak to dostáváš vlastně dolů? Chce to fakt jemně a ai postupně a emučit každý den, aby se ta kůže neprovokovala :nevim: Jinak když to opravdu po nějaké době neustává, tak se to řeší u kožaře. Ale pokud by mojemu dítku chtěli nacpat kortikoidy, tak bych to asi zkusila vydržet. Většinou to fakt bývá přechodná záležitost a nepřijde mi, že by to dítěti nějak vadilo. Spíš to vadí vzhledově nám dospělým :lol: Ale malá měla vlásky, tak to tak nebylo vidět (nicméně se seboreou padaly vlásky v chuchvalcích).

byron  04.05.11 17:22
Ivana_xxx píše:
A čím se to maže? slunečnicový olej je k ničemu a ještě více se mu to rozjelo.

Já měla od dětskýho mastičku a kožní mi předepsal olejíček- obojí je na předpis za pár korun- oboje pomohlo, mám děti tři a nejvíc na to trpěl druhý, ted mám mimčo a taky to má ale zabírá nám to

byron  04.05.11 17:24

Ano, když se to vrátilo 5ti letýmu synovi, tak padaly vlasy fakt strašně, když jsem to škrábala, tak po pramínkách, opravdu jsme se lekla.Ale máme už po a vlasy nepadaj

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:29

Já to zkouším vyčesávat takovým drsnějším kartáčkem pro miminka, ale mám strach mu dřít tu pokožku- má 2 měsíce. Někdo říká, že nehtem, ale to mi moc nejde. A má těch šupinek hrozně moc, to bych odlubovala až do rána v tom množství.
Jakou mastičku tedy prosím?
Měnit Bebu za Bebu Ha je tedy blbost?

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:29

jaká je to mastička od dětské dr.?

byron  04.05.11 17:32
Ivana_xxx píše:
Já to zkouším vyčesávat takovým drsnějším kartáčkem pro miminka, ale mám strach mu dřít tu pokožku- má 2 měsíce. Někdo říká, že nehtem, ale to mi moc nejde. A má těch šupinek hrozně moc, to bych odlubovala až do rána v tom množství.
Jakou mastičku tedy prosím?
Měnit Bebu za Bebu Ha je tedy blbost?
Řekni si dětské- název nevím, umíchají to do kelímku, pokud nebude chtít dětská, skoč na kožní- mně napsal zase olejíček- taky výbornej, je to za pár korun a hlavně je to učinný.
Já to seškrabuju jenně nehty nebo tlačím prsty......ale mám strach, abych mimču nepromáčkla hlavu :-( , dlouho jsme to odmítala řešit.
Staršímu to šlo líp, jak jsme s enebála :lol:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist