Mléko z farmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janik73
Echt Kelišová 7885 příspěvků 14.01.11 14:54
Mleko z farmy

Ahoj holky, objevila jsem na internetu tzv, mleko z farmy, kdy ho rozvazi v okoli Prahy a take v Praze, mám na Vas prosbu, už jste toto mléko ochutnali a zda je možné ho dát 15m mimču? Díky za nazor
Tady je jeste odkaz: www.mlekozfarmy.cz
:nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:

Blanulina
Kecalka 203 příspěvků 14.01.11 15:01

Mléko není doporučováno dítěti do 3.let,takže pozor nato,ikdyž je s farmy…

Pajule22
Kelišová 6461 příspěvků 14.01.11 15:10

Takovych diskuzi o tom,zda dat nebo nedat kravske mleko 15ti mesicnimu diteti tu uz bylo…
Ja davam svemu synovi kravske mleko od 13ti mesicu a je v pohode.Pokud obcas koupim fakt to cerstve primo tady z kravina,tak ho ale prevaruju!!

mikitaa
Echt Kelišová 9393 příspěvků 14.01.11 15:16

to je na tobe jak se rozhodnes…ja davam od roku normalne mliko…nekdo dava pozdeji…nekteri doktori rikaji od roku nekteri pozdeji…proste je to na tobe :wink:

kačka25
Kelišová 6753 příspěvků 14.01.11 15:16

Tak já tedy taky nedávala dětem do třech roků mléko jenom kojenecké. Pokud ho chtěli neřešila jsem to. Ale vím, že spousta ženských dává třeba v roce a půl normálně z obchodu. Tak pokud jsi rozhodnutá dávat jiné než kojenecké, tak můžeš dávat i to z farmy. J8 ho kupovala v Globusu, oni rozváží stejné. To mléko nemá noc dlouho použitelnost, tak od nich bude ta použitelnost delší. Jinak je plnotučné a dobré.

pavluša
Echt Kelišová 9532 příspěvků 14.01.11 16:24

Holky ale Janik se ptala na konkrétní mléko a ne na názor jestli dávat kravské či nikoli.
Můj názor kravské převařit ale s tímto zkušenost nemám snad se ti někdo ozve nebo zkus vzít jednou pro vás a uvidíš.

pannda
Závislačka 2945 příspěvků 14.01.11 19:37

Převařit !!! Platí to samé, jak z automatu…Dítěti bych ho v žádném případě po převaření nedala.

Raduš.ka44
Kelišová 5409 příspěvků 14.01.11 20:57

Dávala jsem synovi v létě nepřevařené mléko z mlékomatu, v té době mu bylo nějakých 19 měsíců a v pohodě.

janik73
Echt Kelišová 7885 příspěvků 15.01.11 20:18

Ahoj, ja mu mleko davam kojenecke, ale koupila jsem kasi a ta se rozdelava v mlece, tak jsem myslela, ze toto pasterovane mleko by bylo lepsi. Diky za nazory

janik73
Echt Kelišová 7885 příspěvků 27.01.11 15:01

Ahoj, tak jsem zkusila mleko z farmy, skutecne je super, dnes jsem z nej delala kasi a proste nema to chybu. Fakt je super a to z krabice je pekny humus:-)

Mléko z farmy.cz
Nováček 1 příspěvek 05.02.11 00:42
Mléko z farmy

Dobrý den .Tak to jsme moc rádi že Vám mléko chutná.Taky ho dávám dceři a děláme z něj kašičku.A pro ostatní,pasterované mléko se už nepřevařuje.Klame vás to z automatu,to se převářet má.

madlicka
Kelišová 5065 příspěvků 05.02.11 01:09

děláme z něj kaši, chuťově je báječné a kašička taky. Koupila jsem od nich i jogurty, připadají mi kyselejší než Holandie a jsou trochu řidší, takže se s tím hůř krmí. Ale holky neměly námitky. Taky tvaroh, je dobrý, ale já jsem teď zmlsaná z měkkého tvarohu z jiného zdroje .-) Balkánský sýr jsem ještě neotevřela.

Váš příspěvek
TOPlist