Mléko z farmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 14.01.11 14:54
Mleko z farmy

Ahoj holky, objevila jsem na internetu tzv, mleko z farmy, kdy ho rozvazi v okoli Prahy a take v Praze, mám na Vas prosbu, už jste toto mléko ochutnali a zda je možné ho dát 15m mimču? Díky za nazor
Tady je jeste odkaz: www.mlekozfarmy.cz
:nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:

Blanulina
Kecalka 203 příspěvků 14.01.11 15:01

Mléko není doporučováno dítěti do 3.let,takže pozor nato,ikdyž je s farmy…

Pajule22
Kelišová 7001 příspěvků 14.01.11 15:10

Takovych diskuzi o tom,zda dat nebo nedat kravske mleko 15ti mesicnimu diteti tu uz bylo…
Ja davam svemu synovi kravske mleko od 13ti mesicu a je v pohode.Pokud obcas koupim fakt to cerstve primo tady z kravina,tak ho ale prevaruju!!

mikitaa
Echt Kelišová 9393 příspěvků 14.01.11 15:16

to je na tobe jak se rozhodnes…ja davam od roku normalne mliko…nekdo dava pozdeji…nekteri doktori rikaji od roku nekteri pozdeji…proste je to na tobe :wink:

kačka25
Kelišová 6884 příspěvků 14.01.11 15:16

Tak já tedy taky nedávala dětem do třech roků mléko jenom kojenecké. Pokud ho chtěli neřešila jsem to. Ale vím, že spousta ženských dává třeba v roce a půl normálně z obchodu. Tak pokud jsi rozhodnutá dávat jiné než kojenecké, tak můžeš dávat i to z farmy. J8 ho kupovala v Globusu, oni rozváží stejné. To mléko nemá noc dlouho použitelnost, tak od nich bude ta použitelnost delší. Jinak je plnotučné a dobré.

pavluša
Echt Kelišová 9532 příspěvků 14.01.11 16:24

Holky ale Janik se ptala na konkrétní mléko a ne na názor jestli dávat kravské či nikoli.
Můj názor kravské převařit ale s tímto zkušenost nemám snad se ti někdo ozve nebo zkus vzít jednou pro vás a uvidíš.

pannda
Závislačka 3079 příspěvků 14.01.11 19:37

Převařit !!! Platí to samé, jak z automatu…Dítěti bych ho v žádném případě po převaření nedala.

Raduš.ka44
Kelišová 5689 příspěvků 14.01.11 20:57

Dávala jsem synovi v létě nepřevařené mléko z mlékomatu, v té době mu bylo nějakých 19 měsíců a v pohodě.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 15.01.11 20:18

Ahoj, ja mu mleko davam kojenecke, ale koupila jsem kasi a ta se rozdelava v mlece, tak jsem myslela, ze toto pasterovane mleko by bylo lepsi. Diky za nazory

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 27.01.11 15:01

Ahoj, tak jsem zkusila mleko z farmy, skutecne je super, dnes jsem z nej delala kasi a proste nema to chybu. Fakt je super a to z krabice je pekny humus:-)

Mléko z farmy.cz
Nováček 1 příspěvek 05.02.11 00:42
Mléko z farmy

Dobrý den .Tak to jsme moc rádi že Vám mléko chutná.Taky ho dávám dceři a děláme z něj kašičku.A pro ostatní,pasterované mléko se už nepřevařuje.Klame vás to z automatu,to se převářet má.

madlicka
Kelišová 5327 příspěvků 05.02.11 01:09

děláme z něj kaši, chuťově je báječné a kašička taky. Koupila jsem od nich i jogurty, připadají mi kyselejší než Holandie a jsou trochu řidší, takže se s tím hůř krmí. Ale holky neměly námitky. Taky tvaroh, je dobrý, ale já jsem teď zmlsaná z měkkého tvarohu z jiného zdroje .-) Balkánský sýr jsem ještě neotevřela.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist