Moje dítě je postižené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 16.06.03 09:16
Moje dítě je postižené

zkopírováno z došlých příspěvků:

ahoj maminky vazte si zdraveho miminka a zdrobnych problemu si nedelejte tezkou hlavu verte ze je spoustu maminek ktere by velmi radi videli jak jejich deti krici,behaji,roz­biji,nici si krasne obleceni ale bohuzel z ruznych duvodu se jim narodilo postizene dite je nas spoustu ja jsem nekurak,absti­nent,sportovec a presto mam dite tezce postizene duvod lekari konstatovali bohuzel to jsou ty tri procenta rizika porodu priroda si vybrala svou dan nebute prilis prisni na sve deti a mejte je rady takove jake jsou masa

Reklama

Reklama

Reakce:

tyrkysova
Nováček 7 příspěvků 25.07.03 21:55
Moje dítě je postižené

Tak mi to nedá,abych alespoň něco nenapsala. Můj bratr je velmi těžce postižený. Důvodem bylo přidušení při porodu. Absolvovala jsem tedy při svém těhotenství konzultace na genetice i testy,vše vpořádku. Narodil se mi chlapeček s malinkým rozštěpem rtu a já z toho byla rozhozená a nešťastná, měla jsem velký strach,zdali to nebude znamenat také i duševní postižení. Po pár měsících jsme však absolvovali plastickou operaci,po které má jen nepatrnou jizvičku,která vpodstatě už ani nejde vidět a duševně se také dobře vyvíjí a je zdravý,takže si při srovnání s bratrem a při vzpomínce na první chvíle po porodu a své pocity až zbytečně tragické, uvědomuji,jak velká část problémů jsou v životě nedůležitá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama