Může být tento TT falešně pozitivní?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

LLenča
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 17.10.11 21:48

katysek2, ještě neházej flintu do žita. :wink:
Uvidíš zítra. :kytka:
Já honila u IVF po ET duchy. Slabý, ale moc jsem chtěla věřit, že to klaplo. Bohužel – neklaplo. :cry:
Ale neměnila jsem testy. Měla jsem vždy jen jednu značku.
A vlastně jsem si začínala myslet, že snad ani nikdy neuvidím dálnice (po těch letech testování).
Když jsem je pak viděla, čuměla jsem na test jako puk. :-P :dance:
Držím pěsti. :kytka:

Olčík
Kelišová 5343 příspěvků 17.10.11 21:49

Na best2 jsme taky slyšela,že dělá falšenou pozitivitu,ale já když sem si ho dělala tak mě vyšel dobře a měla jsme ještě slabší čárku než ty skus zase zítra,držííím moc pěstičky

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 17.10.11 22:07

Holky díky,tu flintu do žita radši hodím už dnes a třeba zítra budu překvapená:-))i když..moc nevěřím..já se těch falešnejch čárek asi nezbavím..testy s dálnicema jsem taky měla a mám je schovaný,ale mimčo mi pak v 9tt museli vzít-zamlklé těhu..no co už..uvidíme zítra na gyndě..tak na mě myslete kočky,díky :kytka:

Aladina
Echt Kelišová 7586 příspěvků 17.10.11 22:10

Holka, holka. Držím pěsti. :hug:

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 17.10.11 22:22
Aladina píše:
Holka, holka. Držím pěsti. :hug:

Díky Aladinko :kytka: třeba mi to pomůže,každá pěstička se počítá :potlesk:

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 19.10.11 10:45

Ahoj holky,včera jsem byla na té gyndě,ve čtvrtek si mám volat na výsledky krve,udělala mi ultrazvuk,nic neviděla,říkala,že by to bylo asi úplně v začátku a uvidí se podle krve teda.Cysty nemám.Na testy mi řekla,že měla ted dost případů s falešně pozitivníma i falešně negativníma..Já jsem si pak ještě jeden koupila,lékárnice říkala,že je dobrej-hodně citlivej..tak jsem si ho udělala už navečer-nevydržela jsem a foto přikládám.Co myslíte?Že by byl taky falešnej?Nevyšel vám tak některé falešně?Je to nějakej Combo test 10

Aladina
Echt Kelišová 7586 příspěvků 19.10.11 11:04

Hele, třeba jseš těhotná. Za mě jo. :palec:
A proč jsi si nekoupilanový mamatest a třeba i ten mamatest 25?

Jinak mě Best taky vždycky vyšel pozitivní, když jsem byla těhotná. To je detektivka, tohleto. :mrgreen:
Jsem nervózní s tebou. :mrgreen:

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 19.10.11 11:26
Aladina píše:
Hele, třeba jseš těhotná. Za mě jo. :palec:
A proč jsi si nekoupilanový mamatest a třeba i ten mamatest 25?Jinak mě Best taky vždycky vyšel pozitivní, když jsem byla těhotná. To je detektivka, tohleto. :mrgreen:
Jsem nervózní s tebou. :mrgreen:

Ten mamatest 25 ještě někde prodávají? 8-o mě v lékárně vždycky řeknou,že už mají jen ty 10tkové :nevim: Chtěla jsem ho,že ho zkusím znovu,ale vyndala na pult galmed gold a tenhle a říkala,že tento je citlivostí podobnej tomu mamatestu 10 a že je dobrej,tak jsem ho vzala.

Aladina
Echt Kelišová 7586 příspěvků 19.10.11 12:37

Já vlastně nevím. Už jsem dlouho těhotná nebyla. :mrgreen:
Prostě ten mamatest musel bejt vadnej a věřím, že těhotná jsi. I když bych nerada vzbuzovala naděje. Ale když už tolik testů vyšlo a takhle výrazně – to už nemůže být náhoda. :nevim:

Příspěvek upraven 19.10.11 v 12:41

Olčík
Kelišová 5343 příspěvků 19.10.11 12:39

Tak ten je jasně pozitivní a kor když si ho dělala večer.Udělej si ještě další s rnní moči a nebo dneska odpol zkus ještě jinej a uvidíš pokud bude další pozitivní a třeba ta jiná značka tak určo si těhule,ale já myslím,že fakt těhulka jsi…kdy si měla dostat MS???

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 19.10.11 12:53
Olčík píše:
Tak ten je jasně pozitivní a kor když si ho dělala večer.Udělej si ještě další s rnní moči a nebo dneska odpol zkus ještě jinej a uvidíš pokud bude další pozitivní a třeba ta jiná značka tak určo si těhule,ale já myslím,že fakt těhulka jsi…kdy si měla dostat MS???

No Oli,je to právě takové všelijaké víš?V červenci jsem byla na stimulaci na ivf,ale museli to stopnout,takže nedošlo ani k punkci,pak jsem měla normálně ms v srpnu a v září 18.9 poslední,ale jen 3 dny špinění,což moje mudr nepovažovala za ms a jelikož jsem měla předtím duphaston,tak říkala že mi ještě něco píchne,no píchla mi 20.9. agolutin+ne­ofolin a že za 14 dní bych měla odkrvácet,což se nestalo,pak jsem teda 4.10 dostala další dvojtou dávku agolutinu a doted nic,těhu testy byly po celou dobu úplně negativní ani s náznakem nějakého ducha a byla jsem z toho fakt smutná,že nemám ani ms ani //,hlavně tu ms jsem moc potřebovala,protože jsem měla při ní jít ted v říjnu do CARU na hormonální profil před dalším pokusem ivf.Ale protože mě furt bolí břicho jako bych to měla dostat a necítím se nějak ve své kůži,tak jsem ted o víkendu ty testy zkusila znovu a tam //. 8-o 8-o

Janinka1978
Povídálka 48 příspěvků 19.10.11 13:46

Katysku, moc přeji, abys byla těhotná. Podle mě je to jasné, test je pozitivní. Nemohlo jich být tolik falešně pozitivních, to je nad rámec jakýchkoli statistik. Takže pokud nebereš nějaké léky na podporu těhu, které sem tam házejí pozitivitu (tuším Pregnyl atd.) tak jsi v tom! Moc bych si to pro tebe přála, držím pěsti!
PS: jinak já jsem měla před pár měsíci dvě dálnice na Best2. Trochu jsem se lekhla a udělala hned i ten druhý z balení a ten byl sněhobílý. Ten první byl falešnej i přes tu tlustici.

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 19.10.11 14:45
Janinka1978 píše:
Katysku, moc přeji, abys byla těhotná. Podle mě je to jasné, test je pozitivní. Nemohlo jich být tolik falešně pozitivních, to je nad rámec jakýchkoli statistik. Takže pokud nebereš nějaké léky na podporu těhu, které sem tam házejí pozitivitu (tuším Pregnyl atd.) tak jsi v tom! Moc bych si to pro tebe přála, držím pěsti!
PS: jinak já jsem měla před pár měsíci dvě dálnice na Best2. Trochu jsem se lekhla a udělala hned i ten druhý z balení a ten byl sněhobílý. Ten první byl falešnej i přes tu tlustici.

Ahoj Janinko,moc děkuju :kytka: Ne ne,žádné hormony ted neberu,ani v tom červenci na pregnyl nedošlo,měla jsem jen ten duphaston a agolutin s neofollinem,ale to prý nemůže ovlivnit test.Já ty besty měla právě pozitivní oba,den předtím ještě ten test for you,pak ale negativní mamatest a včera večer pozitivní tento poslední,našla jsem na netu že prý ho používají i někteří doktoři v ordinacích,ale to nevím teda..Ale děkuju a přeju hezký den :kytka:

Valli
Závislačka 4231 příspěvků 19.10.11 19:24
katysek2 píše:
Janinka1978 píše:
Ahoj Janinko,moc děkuju :kytka: Ne ne,žádné hormony ted neberu,ani v tom červenci na pregnyl nedošlo,měla jsem jen ten duphaston a agolutin s neofollinem,ale to prý nemůže ovlivnit test.Já ty besty měla právě pozitivní oba,den předtím ještě ten test for you,pak ale negativní mamatest a včera večer pozitivní tento poslední,našla jsem na netu že prý ho používají i někteří doktoři v ordinacích,ale to nevím teda..Ale děkuju a přeju hezký den :kytka:

KATYSKU-moc ti preji tehotenstvi, ty carky na testech mi prijdou krasne pozitivni,takze zitra ti to utvrdi urcite z krve.dej vedet.
jinak ja kdyz mela test best2, byl lehce pozitivni a pak tlustice a byla jsem tehu,mne proste nikdy test nic neukazal,kdyz jsem tehotna nebyla a kdyz jo,tak dusik bylo tehotenstvi,ale je pravda ze mamatest10jsem nikdy nemela,jen tu 25.
preji mimi!

katysek2
Povídálka 26 příspěvků 20.10.11 18:05

Ahoj holky :wink: tak dnes jsem si volala na výsledky krve a je to táááám :potlesk:díky za vaši podporu a držte mi pěstičky,já vám budu taky a moc :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist