Mám zánět vaječníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.05.14 13:21
myslite,ze mam zanet vajecniku?

Ahoj, nevite, co by to mohlo byt, tlaci a picha me v pravem podbrisku spis dole, na gynde jsem uz byla, kdyz mi mackala na vajecnik, nic jsem necitila, ted me zacalo bolet i na druhy strane hlavne pri pohybu.Na uzv bricha jsem byla nic mi nenasli.Uz to mam takhle pul roku.Ms jsem jeste nedostala, mam rok od porodu.Jen parkrat spineni. Nemate nekdo stejnou zkusenost? diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jitkabokule
Závislačka 3222 příspěvků 09.05.14 13:27

Když si sedáš - píchne tě dole v břiše?

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.05.14 13:37

Jojo, picha pri pohybu, pri chuzi take, ale kdyz mi ho ohmatavala pres pochvu, tak jsem bolest necitila.

fialína
Závislačka 4531 příspěvků 09.05.14 13:52

Já jsem měla kdysi podobné problémy, i když asi ne tak moc, nakonec jsem i z jiných důvodů šla na laparoskopii a jediné, co se zjistilo, bylo, že mám křečové žíly kolem dělohy (což je asi docela běžné), dali mi detralex a časem to přešlo (teď ale solidně trpím ms křečema, asi je to taky z toho). No a taky to můžou být srůsty, ty můžou být po operacích ale i bez nich… nebo třeba endometrióza… na tohle všechno se dá přijít asi jen tou laparoskopií (ale popravdě, ani se s tím nedá kdoví co dělat). Na zánět by se dalo asi přijít i z krve, moči, apod.

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.05.14 14:04

V krvi a moci jsem nic nemela.to uz mi delali.

lednova.jita
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 09.05.14 14:26

@Magnificata já měla něco podobného a ležela jsem i v nemocnici, protože jsem měla bolesti, že jsem nemohla chodit a ani si pořádně sednout. Ale už předtím mne to nějakou dobu zlobilo.
V nemocnici na nic nepřišli, utz byl ok a nakonec mi řekl můj gynekolog, že je to možná problém s moč. cestami a taky byl. :think: Ale bylo to tím, že jsem tenkrát hrozně málo pila-mi řel. Třeba jen necelé 2litry za víkend celý a oni se prý z těla močí vyyplavují krystalky nějaké a jak jsem měla málo tekutin, tak mne vlastně tím jak se vylučovali ven z těla-řezaly. Prostě se špatně dostávali ven a to bolelo..Co mi tenkrát napsal už nevím, ale jakmile jsem do sebe začala lít víc tekutin, měla jsem fakt klid. :nevim:

MeganB
Kecalka 364 příspěvků 09.05.14 14:39

A kdybychom ti řekly, že máš zánět vaječníku tak co? Půjdeš k doktorce a ukážeš tuhle diskuzi?

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.05.14 15:10

@MarkétkaU spis uz nevim, co s tim, obvodak mi rekl, ze uz nevi, co se mnou.

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.05.14 15:11

@lednova.jita a kde te bolelo?

lednova.jita
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 09.05.14 17:10

@Magnificata mne vlevo jakoby podbřišek, směrem ke kyčlím

MeganB
Kecalka 364 příspěvků 09.05.14 17:51

@Magnificata zajít do nemocnice, jiný lékař,.. :) možná blbost, ale může to jít i od páteře. Máš skoliózu a vše jde s druhým

Kacatko1986
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 10.05.14 12:35

Ja tohle mivam pri ovulaci.. a nebo kdyz jsem mela cystu a praskla mi…

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 10.05.14 13:34

@Kacatko1986 Hmmm, já už to mám půl roku a gyndařka tam nic neviděla:-/

Kacatko1986
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 10.05.14 16:28

Tak to jedine jeste ta pater.. ja mam napr problemovou bederku a nekdy me od ni boli cela trisla a tlaci podbrisek jak pri mocaku, ale je to od patere…

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 10.05.14 19:24

@Kacatko1986 aha,tak je to jedna z moznosti:-?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Snažilky jsou naše hrdinky. Nelitujme je

Čím kratší doba snažení, tím lépe. To ale nemusí být nutně pravda. Mnoho žen v období snažení se o miminko vnitřně dozrává. Často se stanou silnějšími a inspirují tak ostatní. Jaké je třeba brát na snažilky ohledy a kdy už to opravdu přeháníme? číst dále >

Stavba řízená na dálku

Po dlouholetém pobytu v zahraničí se rodina profesionálního sportovce měla co nevidět vrátit domů na sever Čech. Že se bude stavět rodinný dům, o tom bylo dávno rozhodnuto. Ale to nějaký čas trvá… A častá přítomnost investora na staveništi bývá obvykle samozřejmostí. číst dále >