Nábytek z masivu borovice - kde sehnat na internetu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zoubky
Neúnavná pisatelka 17171 příspěvků 13.07.11 21:29
Nábytek z masivu borovice - kde sehnat na internetu?

Po dlouhém rozmýšlení jsme se rozhodli, že synův (20měsíců) pokojíček zařídíme nábytkem z masivu borovice. Procházím různé internetové stránky a zatím mě zaujala pouze jediná http://www.drevosvet.cz/…a-27/27.html
Nemáte s ní někdo zkušenosti? Budu ráda i za jiné odkazy na obchody, kde by se dal takovýto nábytek sehnat.
Děkuji :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinehofka
Extra třída :D 10965 příspěvků 13.07.11 21:51

Já mám ráda nábytek z Idea. www.idea-nabytek.cz levnej a z masivu.

madrianova
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 13.07.11 22:02

my koupili přebal.pult -je super, zde

byli jsme tam i osobně,mají krásné a kvalitní věci a dobré ceny, budeme kupovat i postel
dá se s nimi domluvit i na různých věcech, vyšší postel, delší šuplíky atd.

mají toho mnohem víc, ale v jejich obchodě, co je super mají i místnost , kde mají všechny výrobky na ukázku
nemůžu si vzpomenout na název, ale napište jí , ona vám napíše www.stránky jejich…tam mají vše

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

madrianova
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 13.07.11 22:04

krásně čistě zpracované, velmi kvalitní
fakt super.....
my jsme taky na masiv a tento styl vybavení :dance: :dance: :dance:

Terrad
Extra třída :D 14318 příspěvků 13.07.11 22:25
hofka píše:

Taky jsme odtud pár kousků nábytku brali a není špatný.

Sunnny
Závislačka 4665 příspěvků 13.07.11 23:15
hofka píše:

Levný ano,ale dříve jsem ho prodávala a kvalita mi nepřijde nic moc-moc masivní tedy není-je to takové tenké.Navíc se to skládá jako nábytek z lamina,takže pevnost taky nic moc.
:nevim:
Pro nenáročný a pro Ty co do toho nechtějí dávat moc peněz(nebrat osobně)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17171 příspěvků 14.07.11 07:21
Sunnny píše:
hofka píše:
Levný ano,ale dříve jsem ho prodávala a kvalita mi nepřijde nic moc-moc masivní tedy není-je to takové tenké.Navíc se to skládá jako nábytek z lamina,takže pevnost taky nic moc. :nevim:
Pro nenáročný a pro Ty co do toho nechtějí dávat moc peněz(nebrat osobně)

Koukala jsem na ty stránky, ale je to jen smrk, a to mi nechceme :-? Taky se mi to i na obrázcích zdá moc slabé :think:

eRoza
Kecalka 184 příspěvků 14.07.11 07:51

Po rekonstrukci bytu všechen nábytek v masivu – borovice. Všechno jsme si nechali vyrobit na míru u truhláře a jsem za to ráda. Máme vše na míru a hlavně jsme si nechali namontovat do šuplíků kvalitní plnovýsuvy, páč na těch kupovaných mi vadili ty obyč výsuvy. Člověk se pořádně do těch šuplíků v obchodě ani nedostal, jak málo šli vysunout a zavírání děs. Já už mám plnohodnotný výsuv s brzdou, takže stačí lehce strčit do šuplíku a sám se bez rámusu zavře.
Komodu máme 1,2 m vysokou a 5m dlouhou. U truhláře nás vyšla na 20 tisíc. Myslím si, že na tu šílenou délku a výšku komody s výsuvama, to byla super cena.
Máme jí natřenou slabovrstvou bílou barvou, páč jsem chtěla aby byli vidět struktura a leta na dřevu.
Přikládám fotky, hned po zabydlnení komody :)

eRoza
Kecalka 184 příspěvků 14.07.11 07:54

A fotka z druhé strany, páč se mi ta dlouhá komada nevešla do jednoho záběru :)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17171 příspěvků 14.07.11 08:12

Rozo, tak komoda je úúúúžasná. A cena opravdu super za tu velikost :palec: :potlesk: Taky se snažíme mít vše do přírodních barev(i lino v pokojíku jsem dala jako prkna), i když z masivu zatím plánujeme jen pokojíček a předsíň…nejsou moc finance. Ale splnila jsem si sen parketami v ložnici i obýváku :wink: Já zatím hledám v obchodech, ale možná by tolik věcí bylo levnější u truhláře :think:

madrianova
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 14.07.11 11:50

idea nábytek nebrat, je to šit :cert: :cert:
lepší je nábytek od soukromníka, kvalita je znát..
a vyjde to levněji, než v obchodě!!

zoubky
Neúnavná pisatelka 17171 příspěvků 14.07.11 12:09

Madrianova, nj, v okolí žádného neznáme na doporučení :think: A mám strach, že by to třeba do října nestihl, jedná se o dvě postele, komody, šatní škříň, knihovničku :-?

Uživatel je onlinehofka
Extra třída :D 10965 příspěvků 14.07.11 12:27

Nám se spí dobře na posteli:-) Ale je fakt, že je masiv a masiv. Kdybych měla dům, tak asi taky jdu jinam. Do paneláku takováhle lehká postel je ideální.

madrianova píše:
idea nábytek nebrat, je to šit :cert: :cert:
lepší je nábytek od soukromníka, kvalita je znát..
a vyjde to levněji, než v obchodě!!

Sunnny
Závislačka 4665 příspěvků 14.07.11 13:23

Od truhláře by to určitě bylo nejkvalitnější,ale do žáří tedy moc času není to nevím zda by to nějaký stihl udělat.Co já znám truhláře tady tak neví co dřív.

zoubky
Neúnavná pisatelka 17171 příspěvků 14.07.11 13:26
Sunnny píše:
Od truhláře by to určitě bylo nejkvalitnější,ale do žáří tedy moc času není to nevím zda by to nějaký stihl udělat.Co já znám truhláře tady tak neví co dřív.

Já vím, trošku jsme podcenili čas :oops: Tak kdyby to bylo déle, taky nevadí. Je to spíš morální záležitost, protože peníze dává tchán, který je věkově hodně nad 80let a je i nemocný, a rád by se dožil nového pokojíku svého vnoučka 8-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Kůže miminek je až 5x tenčí. Jak o ni pečovat?

Pokožka miminka je velmi jemná a citlivá, protože její přirozená ochrana není ještě zcela vyvinuta. Je pětkrát tenčí než pokožka dospělého člověka a přirozená kyselá ochranná vrstva pokožky, která chrání kůži před škodlivými bakteriemi, není ještě dostatečně vyvinuta. Proto je pokožka miminka obzvláště náchylná ke škodlivým vlivům a vysychání a vyžaduje speciální péči. číst dále >

Které plenky jsou pro vaše miminko a jeho zdravý vývoj ty nejlepší?

Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho své miminko necháte po narození "kakat a čůrat"? Nebo vašemu již narozenému dítěti klasické jednorázovky z nějakého důvodu nevyhovují? číst dále >

TOPlist