Nanolash - jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 19.06.16 14:03
Nanolash- jaké máte zkušenosti?

Otázka je jasná…zkoušely jste některá? Jaký byly výsledky. Na netu to strašně vychvalovali, tak jsem zvědavá. :)

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 02.01.17 23:53
nanolash

Před pár dny jsem začala používat, tak uvidíme. Také by mě zajímali zkušenosti jiných reálných uživatelek. Na netu recenze výborný, ale přišlo mi to jak hodně dobrá, placená reklama. A také by mě zajímalo, jak blogerky testují takové množství sér, když „léčba“ trvá 6 měsíců, i kdyby 3, tak mezi jednotlivými séry musí být přeci nějaký odstup, aby se řasy vrátily do původního stavu a aby testování bylo opravdu objektivní. Nezabralo by to pár let :roll:? Každopádně jsem reklamě podlehla. Dám vědět průběhu, jak se řasy mají :)

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 24.01.17 15:54

Ahoj, tak u mě zabral. Po cca necelých 2 měsících jsem mela řasy mnohem delší, sice uz tolik ne hustší, ale to snad taky dojde. :)

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 31.01.17 21:29

Ahoj, tak u mě po měsíci lehké ztmavnutí řas u kořínků u horních řas a možná i jsou trošičku delší, ale mám hodně světlé konce, tak těžko říct. Ty spodní jsou určitě delší, ale zhuštění zatím nepozoruji nikde. Uvidím za další měsíc :).

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 02.02.17 09:11

Dnes jsem po dlouhé době použila řasenku a jsou o dost delší. :-)

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 03.02.17 15:15

@ivaneví ja jsem chvilku přerušila používání a bylo to okamzite poznat…rasy povypadavaly a mela jsem zase svoje krátký a rovný… :(
Ted uz ho zase používám cca 14 dni a je videt rozdil…zase jsou delsi a natočený, akorat čekám jestli zhoustnou a ztmavnou… Nechceš poslat fotku před a po? ;)

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 03.02.17 20:40

Řasy jsem si sice fotila, ale bez řasenky, takže na těch fotkách zatím rozdíl vidět nejde, kvůli světlým koncům :-(. Měla jsem si asi při focení dát bílý papírek pod řasy, aby to vyniklo. Také čekám na zhoustnutí a ztmavnutí. :nevim: :)

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 04.02.17 10:42

@ivaneví taky jsem to tak blbě fotila… :nevim:
A čekáme na stejny… :)

mimčule
Nováček 10 příspěvků 20.02.17 20:36

Ahoj,
přemýšlím o tom, že si Nanolash koupím a začnu používat, ale trochu mám strach, zda nemění barvu očí. Jaké s tím máte zatím zkušenosti?
Děkuju.

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 22.02.17 21:16

Barvu očí mám stejnou, až na řasy, ty mám tmavší :-). Při nanášení se mi sérum nikdy do očí nedostalo. Řekla bych, že už jsou i trochu hustější a hlavně výrazněji delší.

svetlon
Nováček 3 příspěvky 20.03.17 21:32

Já používám Nanolash víc jak měsíc a moc změnu nevidim jen už nemusím používat kleštičky na řasy.

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 01.04.17 22:05

Po třech měsících používání musím říct, že Nanolash opravdu funguje skvěle. Když použiji i řasenku, tak moje řasy vypadají až uměle, jak jsou dlouhé. Na běžné nošení už ani řasenku nepotřebuji. Spodní linku už ani nemaluji, tím jak mi řasy zhoustly, vytvořila se mi linka přirozeně. Už jsem si objednala další balení :)

svetlon
Nováček 3 příspěvky 15.04.17 19:19

Na spodní řasy jsem musela nanolash přestat dávat :(všimla jsem si, že hnedka pod očima mi rostou tmavé chloubky. Nejdříve jsem myslela, že jsem se špatně odlíčila. Ja doufám, že to zmizí časem.:))))))))

Petronila S
Nováček 1 příspěvek 29.06.17 15:39

Ahoj, prosím Tě, jak dlouho vydrží 1 balení při denním používání? Díky za info????

ivaneví
Nováček 9 příspěvků 29.06.17 22:57

Skoro 4 měsíce. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak zabavit dítě? 10 originálních her, které se hned neomrzí

Schovka i pexeso už se vám vyloženě "přejedly", ale před obrazovku dítě také... číst dále >

Slunce je hřejivé, ale nebezpečné

Sluneční paprsky lákají ven každého, naše děti nevyjímaje. Proto je nutné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět tipů, jak zlepšit fyzickou kondici. Na začátku pomůže rychlá chůze

Uvědomujete si to pokaždé, když dobíháte autobus, protože se ještě několik... číst dále >

Na první dítě nechci čekat do čtyřiceti, říká Zuzana Hejnová

Ve svých třiceti letech má před sebou srpnové mistrovství světa v Londýně,... číst dále >

Reklama