Návod Zopa Viper 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sona1983
Povídálka 24 příspěvků 09.02.12 11:41
Návod Zopa Viper 3

Ahojky holky, nemáte někde návod na golfový kočárek Zopa Viper 3? Koupila jsem si ho zánovní a myslím, že ho špatně skládám. Byla by někdo ochotna mi návod poslat na mail? Děkuji :*

Reakce:

elenka.k
Nováček 3 příspěvky 01.06.12 14:27

Ahoj! No aj ja mám Viper 3 a tiež som ho skladala nesprávne až som zlomila tú súčiastku, čo sa nachádza medzi rúčkami a tej hliníkovej palice. Takže skaldá sa: na jednej z ručke je taká poistka - štuflik, ktorý musíš stisknúť a potom naraz s tým potiahnúť tie háčky, čo sú na ručkách. A v zápätí: tú súčiastku na tej hliníkovej palice, odistiť a potlačiť smerom ku kolesom: akokeby sa stiahla tá vecička - ako dáždnik a hotovo! :) Snáď si pochopila! Ak nie, kľudne mi napíš!!! pa

sona1983
Povídálka 24 příspěvků 04.06.12 21:38

Ahojky, já jsem od toho února na to přišla, jak se skládá, rozkládá. Jsem s ním spokojená. I přesto „elenka.k“díky za návod. Díky, Simona

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >