Nedostala jsem menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.09.10 21:41
Nedostala jsem menstruaci

Ahoj holky, omlouvám se za anonym.
Beru antikoncepci Triquilar a ve čtvrtek jsem měla dostat menstruaci a doteď jsem ji nedostala. Dělala jsem si těhotenský test v pátek i dnes a oba byly negativní. Zítra půjdu určitě k doktorovi, ale jsem nervózní, protože nevím, čím to může být. Má někdo prosím podobnou zkušennost? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Miruše
Echt Kelišová 8741 příspěvků 12.09.10 22:14

Zpožděná menstruace může být úplně čímkoli. Několikrát jsem jí dostala pozdě kvůli přistydnutí, někdy kvůli antibiotikům, i kvůli obyč chřipce, taky z nervů. Jednou jsem to nedostala 3 týdny a testy vycházely negativně…nakonec jsem skončila v nemocnici se zvětšeným vaječníkem a bolestmi. Ale to už je extrém. Uvidíš zejtra. Držim pěsti, ať je to v poho :kytka:

Anonymní  12.09.10 22:18

Děkuji za odpověď, jsem z toho celkem špatná, je fakt, že jsem byla asi trochu nachlazená, tak snad to bude tím. No jak už jsem psala zítra povalím k dr., tak snad to bude ok. Ještě jednou děkuji.

Miruše
Echt Kelišová 8741 příspěvků 12.09.10 22:30

Tak dej vědět jak jsi dopadla, jsem zvědavá :kytka:

Anonymní  12.09.10 22:47

Určitě dám, děkuji a přeji pěknou noc. :mavam:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18604 příspěvků 13.09.10 08:54

a nezhodila si nějaké to kg? mě se opozdila Ms když jsem nebyla těhu jen jednou jedinkrát a to když jsem dala za měsíc 5kg dolů, jinak chodila jako hodinky

Anonymní  13.09.10 09:14

Ahoj Lacenko, shodila asi 6kg, ale ne za měsíc. Už se snažím hubnout tak 5 měsíců, to si nemyslím, že by to na to mělo takový vliv. Je fakt, že moje sestřenka to měla také tak, ale ta tenkrát shubla tak 20kg.No uvidím, večer už budu chytřejší, tak pak písnu. Děkuji za tvou zkušennost. :hug: :lol:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 13.09.10 17:35

to je u antikoncepce normální pokud jsi nezapoměla nejaký prášek tak bud v klidu já užívám yaz a nemenstruuju při vysazení vůbec. U antiko je to normální, že někdy i vymizí

Anonymní  13.09.10 17:41

Děkuji za odpověď. :lol: V braní antikoncepce jsem snad zodpovědná, nemyslím, že bych zapomněla. :nevim:
Já si dnes volala, kdy se můžu stavit a jsem objednaná na zítra na půl 9tou. Akorát nevím, jak to do zítra vydržím. Docela mě bolí břicho a nějak se to stupňuje.
Potom dám vědět. :mavam:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 13.09.10 17:45

To bude k tomu si myslim já mam neco podobneho nemenstruuju, ale mam jen bolesti jako kdyz to mam dostat a taky poprvi jsem mela starch a byla u doktora svého a ujistil me že tak je to správnéí a má to být, že to ta antikoncepce delá, že třeba je nekolik cyklů bez krvácení a pak se zase objeví, popravde mi to vyhovuje :-D Já myslím, že můžeš být v klidu držím palce

Anonymní  14.09.10 19:23

Ahoj holky, tak mám vyšetření za sebou. :dance: Vše je v pořádku, měla jsi pravdu Dencoo, prostě to občas může vynechat. Akorát jsem vyfásla jinou antikoncepci a musím počkat na menstruaci než to začnu brát, což prý může klidně trvat i 7 týdnů :zed: , tak se zatím budeme muset chránit jinak. Ještě jednou všem moc děkuji a přeji pěkný večer. :mavam:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 14.09.10 20:10

Tak to je fajn a jakou máš tet antikoncepci?

Anonymní  14.09.10 22:16

Ahojky, Lunafem. Neznám a slyšela jsem to poprvé, každopádně co tvrdil doktor, je prý k mému tělu šetrnější než Triquilar. :nevim: Dal mi k ní brožurku, kterou jsem přečetla a docela mě pobavila část v ní. Bylo tam "když nepřijde menstruace nic se neděje, těhotná nejste, každopádně když nepřijde ani další měsíc, udělejte si test, je velká pravděpodobnost, že těhotná jste. :mrgreen: :palec: Dobrý, ne? A pak se na něco spoléhej.

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 15.09.10 08:30

:mrgreen: tak to je hezký, to napsali šalamounsky :mrgreen: o tý jsem teda taky neslyšela nic já mám yaz a jsem spokojená teda akorád ta cena 1ééé kč by mohla být lepší

ver1992
Nováček 1 příspěvek 08.10.11 13:46

ahoj v pátek jsem měla dostat menstruaci a ještě se nedostavila jsem z toho docela nervozní na prášek jsme nikdy nezapomněla tak nevím čím to muže být,nikdy se mi ještě neopozdila :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist