Nedostala jsem menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.09.10 21:41
Nedostala jsem menstruaci

Ahoj holky, omlouvám se za anonym.
Beru antikoncepci Triquilar a ve čtvrtek jsem měla dostat menstruaci a doteď jsem ji nedostala. Dělala jsem si těhotenský test v pátek i dnes a oba byly negativní. Zítra půjdu určitě k doktorovi, ale jsem nervózní, protože nevím, čím to může být. Má někdo prosím podobnou zkušennost? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Miruše
Echt Kelišová 8762 příspěvků 12.09.10 22:14

Zpožděná menstruace může být úplně čímkoli. Několikrát jsem jí dostala pozdě kvůli přistydnutí, někdy kvůli antibiotikům, i kvůli obyč chřipce, taky z nervů. Jednou jsem to nedostala 3 týdny a testy vycházely negativně…nakonec jsem skončila v nemocnici se zvětšeným vaječníkem a bolestmi. Ale to už je extrém. Uvidíš zejtra. Držim pěsti, ať je to v poho :kytka:

Anonymní  12.09.10 22:18

Děkuji za odpověď, jsem z toho celkem špatná, je fakt, že jsem byla asi trochu nachlazená, tak snad to bude tím. No jak už jsem psala zítra povalím k dr., tak snad to bude ok. Ještě jednou děkuji.

Miruše
Echt Kelišová 8762 příspěvků 12.09.10 22:30

Tak dej vědět jak jsi dopadla, jsem zvědavá :kytka:

Anonymní  12.09.10 22:47

Určitě dám, děkuji a přeji pěknou noc. :mavam:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 13.09.10 08:54

a nezhodila si nějaké to kg? mě se opozdila Ms když jsem nebyla těhu jen jednou jedinkrát a to když jsem dala za měsíc 5kg dolů, jinak chodila jako hodinky

Anonymní  13.09.10 09:14

Ahoj Lacenko, shodila asi 6kg, ale ne za měsíc. Už se snažím hubnout tak 5 měsíců, to si nemyslím, že by to na to mělo takový vliv. Je fakt, že moje sestřenka to měla také tak, ale ta tenkrát shubla tak 20kg.No uvidím, večer už budu chytřejší, tak pak písnu. Děkuji za tvou zkušennost. :hug: :lol:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 13.09.10 17:35

to je u antikoncepce normální pokud jsi nezapoměla nejaký prášek tak bud v klidu já užívám yaz a nemenstruuju při vysazení vůbec. U antiko je to normální, že někdy i vymizí

Anonymní  13.09.10 17:41

Děkuji za odpověď. :lol: V braní antikoncepce jsem snad zodpovědná, nemyslím, že bych zapomněla. :nevim:
Já si dnes volala, kdy se můžu stavit a jsem objednaná na zítra na půl 9tou. Akorát nevím, jak to do zítra vydržím. Docela mě bolí břicho a nějak se to stupňuje.
Potom dám vědět. :mavam:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 13.09.10 17:45

To bude k tomu si myslim já mam neco podobneho nemenstruuju, ale mam jen bolesti jako kdyz to mam dostat a taky poprvi jsem mela starch a byla u doktora svého a ujistil me že tak je to správnéí a má to být, že to ta antikoncepce delá, že třeba je nekolik cyklů bez krvácení a pak se zase objeví, popravde mi to vyhovuje :-D Já myslím, že můžeš být v klidu držím palce

Anonymní  14.09.10 19:23

Ahoj holky, tak mám vyšetření za sebou. :dance: Vše je v pořádku, měla jsi pravdu Dencoo, prostě to občas může vynechat. Akorát jsem vyfásla jinou antikoncepci a musím počkat na menstruaci než to začnu brát, což prý může klidně trvat i 7 týdnů :zed: , tak se zatím budeme muset chránit jinak. Ještě jednou všem moc děkuji a přeji pěkný večer. :mavam:

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 14.09.10 20:10

Tak to je fajn a jakou máš tet antikoncepci?

Anonymní  14.09.10 22:16

Ahojky, Lunafem. Neznám a slyšela jsem to poprvé, každopádně co tvrdil doktor, je prý k mému tělu šetrnější než Triquilar. :nevim: Dal mi k ní brožurku, kterou jsem přečetla a docela mě pobavila část v ní. Bylo tam "když nepřijde menstruace nic se neděje, těhotná nejste, každopádně když nepřijde ani další měsíc, udělejte si test, je velká pravděpodobnost, že těhotná jste. :mrgreen: :palec: Dobrý, ne? A pak se na něco spoléhej.

Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 15.09.10 08:30

:mrgreen: tak to je hezký, to napsali šalamounsky :mrgreen: o tý jsem teda taky neslyšela nic já mám yaz a jsem spokojená teda akorád ta cena 1ééé kč by mohla být lepší

ver1992
Nováček 1 příspěvek 08.10.11 13:46

ahoj v pátek jsem měla dostat menstruaci a ještě se nedostavila jsem z toho docela nervozní na prášek jsme nikdy nezapomněla tak nevím čím to muže být,nikdy se mi ještě neopozdila :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist