Negativní test, ale miminko na cestě?

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aluška
Kecalka 444 příspěvků 10.02.07 17:29
Negativní test ale miminko na ceste???

Ahoj holky,

zeptam se vas pro jistotu jeste tady,

mate nekdo zkusenost s negativnim vysledkem testu i cca 5 dni po ocekavane MS – tj. uz se vam stalo, ze jste byly tehu a presto mely neg. test?? Pokud ano, kdy byl test pozitivni (po kolika dnech) a jak to vysvetlil treba gyn.?

diky za radu

Hezky vikend

Aluska

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 114 Další »
Reakce:

Kajda
Povídálka 24 příspěvků 10.02.07 18:06
Negativní test

Ahoj Alo

Můj případ s negativním testem.

Po 7 dnech očekávané menstruace jsem si uděla test ale byl negativní, moc mě to mrzelo protože jsme mimi moc chtěli.Po 14 dnech po očekávané menstruace jsem navštívila doktora a ten mi udělal test s pomocí mé krve ale vůbec jsem nedoufala a ha test byl pozitivní a já ve 4 týdnu těhoteství.Doktor mi to odůvodnil že jsem měla malé hodnoty jiné ženy mají o hodně větší hodnoty.
Doufám že jsem ti aspoň trochu pomohla a tvé těhotenství si budeš užívat.

Ahoj Kajda

PetraJ
Závislačka 3359 příspěvků 10.02.07 19:34

Ahoj,
tak já měla negativní test i z krve. Mohla jsem být asi ve 4. týdnu. Pak už jsem si testy doma nedělala, myslela jsem, že z krve je to 100%. Takže jsem dva měsíce žila v domění, že mám nějakou hormonální poruchu, když nemám MS. Pak jsem šla znovu k dr., udělal mi UTZ a byla jsem ve 12! týdnu. Celý 3 měsíce jsem neměla žádný příznaky, takže jsem nevěděla, že jsem těhotná. :lol:

zuzan
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 10.02.07 22:07

ja jsem mela negativní test tři týdny po vynechání delala jsem si aspon čtyři doktor mi řekl že podle ultrazvuku nejsem tehotná píchl mi vyvolávačku nic jsem čtrnáct dní nedostala no a pak už jsem prý byla tehotná mám nejakej delší cyklus tkže valinka se narodila až tři týdny po termínu

stef
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 11.02.07 08:35

Ahoj Aluško,
já myslím, že pokud došlo k ovulaci později, tak test může být ještě negativní – zkus to za pár dní znovu a uvidíš – držím palce.

BlanulaK
Kecalka 341 příspěvků 11.02.07 09:00

Já měla taky negativní test a z krve to vyšlo dost nevýrazně, dr. výslovně řekla, že je to tak 50 na 50 a potvrdí mi to až ultrazvuk v nemocnici. Takže jsem došla tam a až tam mi řekli, že se jedná o těhotenství. Ten pocit radosti, to se nedá popsat…Tak držím palce! :wink:

mamamila
Extra třída :D 11756 příspěvků 15.02.07 20:11

Já mela megativní test u prvníého, otehotnela jsem totiž 21DC a doktor mi neveřil, a přesvecoval me, že nejsem tehotná a když videl na UZ flek tak se desne divil(byla jsem tam asi tak v 8tt. ale mimi bylo 6tt, pac jsem otehotnela pozdeji.) A co se týče testů tak jsem ho mela neg. do 5mes. nebo kamarádka si nakoupila tunu a nevedela co s tim tak jsme počůravali :D :D :D

Gebo
Povídálka 18 příspěvků 16.02.07 20:37

Ahoj, asi mám stejný problém. jsem 6 dnů bez MS jen s lehkým špiněním a TT nic. MS jsem měla vždy pravidelnou po 33 dnech a teď nic. Připadám si úplně mimo protože vůbec nevím co se děje. Asi to všechny znáte – nevím jak se chovat a co (ne)dělat abych náhodou o mimi nepřišla a proklínám celý vědecký svět za to že létají na měsíc ale aby někdo nám chtějícím dal klid do duše spolehlivou, rychlou a osobní metodou zjištění těhotenství to ne :twisted:
Gynekolog řekl že mám přijít až za týden a já se obávám že asi do té doby zešílím.
No aspoň vím že v tom nejsem sama. Moc díky za dodání pocitu pravděpodobnosti.

EvaH
Kecalka 386 příspěvků 16.02.07 20:39

Ahojky. Já mám cyklus cca 32 dní a test jsem měla pozitivní asi až kolem 40 DC. Gynekologovi jsem to neříkala.

NiKina
Závislačka 3863 příspěvků 20.02.07 07:51

Zaujala mě tahle diskuze, protože:

• mám už někölik dnů docela hnusný bolesti břicha, napínání, píchání, bolest při dosednutí a křeče.
  • později se přidali i naprosto citlivý bradavky, kojení je horor a i dotek ručníku je šoking :lol:
  • nějak mi to blbě myslí…

Jenže včera test Best 2 ukázal slaboučkou čárečku, ale tady jsem se dočetla, že je často falešně pozitivní a dnes ráno Mammatest neukázal nic.
Nemám MS, takže netuším, jak na tom jsem. Podle tulení, které není často předpokládám, že bych mohla být 17. den po.

Je mi divný to bolavý břicho, protože nemůžu moc chodit a hlavně k večeru se to zhoršuje. U prvního těhotenství jsem to měla naprosto to samý, ale těhu test v tuhle dobu už ukázal //.
 NiKi

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 20.02.07 08:11
ahoj a dobre ráno :)

Tak jsem konečně našla tu pravou diskuzi :D
Mám desátý den zmeškanou ms, pritovné bolesti v podbřišku, jako by měla každou chvíli přijít a tři negativní testy. V pátek jdu k mudr. tak uvidíme, jestli si se mnou pohraje nebo mi jen dá injekci mezi dveřma (je hned se vším hotová :twisted: )

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15316 příspěvků 20.02.07 08:19

ahojky…zdravim vsetky v tejto diskuzii..... :D

mne to meska 7dni a u dr som bola…vyvolavacku nepichol…zobral mi len krv a vysledky mam mat v piatok ale k nemu mam prist az za 14 dni…takze teraz cakam mrchu alebo dve //.....priznaky okrem obcasneho pichania do prsnikov,nafuknute brucho nemam......tes­tovala som posledne v sobotu a bola tam len jedna /.........a druhy krat sa nechystam…cakam na tie vysledky… :D

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 20.02.07 08:24
:o)

Martina – tak doufám, že pak dáš vědět, abysme se tady měli na co těšit :lol:

NiKina
Závislačka 3863 příspěvků 20.02.07 11:09

tady je čekatelek, koukám ! Tak držím pěsti :wink:
 NiKi

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 22.02.07 08:22
*

Ahoj,
tak po šílených 12cti dnech bolestí v podbřišku, mě dnes ráno vzbudily křeče a .. ms.
Takže jsem zrušila zítřejší gyndu a jede se dál.. Chudák manžel z toho byl mimo :roll:
Hodně pohody všem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 114 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist