Nejistota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  27.03.03 10:50
Nejistota

Ahoj děvčata, již více než rok se s manželem marně pokoušíme o miminko. V prosinci se mi menstruace opozdila o 11 dni a už jsme oba byli natěšení, že se to povedlo, ale nakonec přišlo zklamání. Tentokrát už mám zpoždění 14 dní, ale těhotenský test byl negativní. Máte některá zkušenosti s těhotenskými testy. Nevíte některá po jak dlouhé době dokážou s jistotou indikovat těhotenství? V tomto okamžiku, kdyby to tak skutečně bylo, bych byla ve 4. týdnu. Děkuji za odpověď

Reklama

Reklama

Reakce:

hepka
Povídálka 28 příspěvků 27.03.03 11:15
Nejistota

Pokud se Ti menstruace v prosinci opozdila o 11 dni a jinak mivas cyklus pravidelne, mohla jsi byt klidne tehotna. Pise se, ze 25 - 30 % tehotenstvi konci potratem, z toho je velke procento zen, ktere to ani nezjisti a vnimaji to jen jako opozdenou menstruaci. Jinak mne test ukazal asi deset dni po predpokladanem zacatku menstruace taky jen jednu carku, dalsi den uz to ale byly dve. Pak jsem ovsem v 11. tydnu potratila. Tak Ti preju, aby vam to vyslo!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama