Nejlepší autopůjčka, znáte to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leniska 15
Povídálka 29 příspěvků 02.05.13 15:04
Nejlepší autopůjčka, znáte to???

Zdravím :) :) chtěla jsem poprosit jestli někdo nemáte zkušenosti s nejlepší autopůjčkou, která se nabízí na internetu…když si chci najít nějakou diskusi vždy mě tam skočí reklama zase na další půjčku :pocitac: je toho plno… nemám půjčky ráda, ale bohužel auto budu potřebovat a peníze celé nemám, tak to budu muset vyřešit nějakou půjčkou. Co se ale půjček týče, bojím se abych nenaletěla nějakým lichvářům…proto prosím o zkušenost…a ještě jestli někdo nemá zkušenosti s auto esa!!! Moc dík za to jestli se někdo ozve :) a poradí!!! Pěkný den :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

dituleska
Kelišová 6072 příspěvků 02.05.13 15:13

@leniska 15 tak myslím si že je lepší si vzít klasickej úvěr než autopůjčku :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 52119 příspěvků 02.05.13 15:18

@leniska 15 ono naletíš hlavně sama sobě, protože půjčka na auto je asi to nejhorší, co může být.. myslím klasickou, nepředpokládám, že myslíš leasing.. protože auto strašně rychle ztrácí hodnotu a ty ho díky tomu o obr sumu vyplatíš. Autobazar na to bude lákat (pokud už auto kupuješ, vem si půjčku od bazaru, né půjčku z netu)… Jinak radši bych zvolila starší malé auto za peníze, co dám dokupy, než takové které budu splácet.. :think: Jo a mmchdm, koukala jsem na tu „nejlepší autopůjčku“, ruce pryč už jen proto, že jediné, co tam je, je sídlo firmy, vše se vyřizuje přes net… Nevěřim jim ani dobrý den. Jak nemám ráda třeba aaa nebo auto esa, tak tam Ti půjčku nabídnou taky a rozhodně Tě neošulej jak toto :cert:

leniska 15
Povídálka 29 příspěvků 02.05.13 15:37

Martino díky za zprávu…taky se mě to moc nepozdávalo..no rozhoduju se už dlouho a na toto jsem náhodou natrefila dnes. Nechci drahé auto, máme rodinné, já ale budu potřebovat své tak o tom přemýšlím. Nechci drahé, ale ani žádnou ojetinu za 10 tisíc :D, tak něco budu moci složit a tak 30 tisíc doplatit. Tak dál koukám na ty esa. Nesnáším AAA :D :D i když velký rozdíl to není…protože taky nesnáším půjčky, ale v tomto případě chci udělat vyjímku. Jsem zvědavá co zase nakonec vykoumu a často po dlouhé době a špatně :oops: proto jsme prosila o radu!!! HEZKÝ DEN!!!

Anonymní  02.05.13 15:44
@leniska 15 píše:
Zdravím :) :) chtěla jsem poprosit jestli někdo nemáte zkušenosti s nejlepší autopůjčkou, která se nabízí na internetu…když si chci najít nějakou diskusi vždy mě tam skočí reklama zase na další půjčku :pocitac: je toho plno… nemám půjčky ráda, ale bohužel auto budu potřebovat a peníze celé nemám, tak to budu muset vyřešit nějakou půjčkou. Co se ale půjček týče, bojím se abych nenaletěla nějakým lichvářům…proto prosím o zkušenost…a ještě jestli někdo nemá zkušenosti s auto esa!!! Moc dík za to jestli se někdo ozve :) a poradí!!! Pěkný den :mavam:

Jedná se o půjčku od AAA Auto, a. s. pro lidi na black listu.

martina.se
Hvězda diskuse 52119 příspěvků 02.05.13 16:02

@leniska 15 vyjímku jo, ale v takovém případě bych fakt volila spíš banku, tam si vzít určitou částku a pak s tím jít buď do bazaru (zásadně nedělám), nebo hledat na netu.. Ono to v té bance vyjde podstatně levněji a člověk má záruky… :palec:

Terezm
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.05.13 10:24
@leniska 15 píše:
Zdravím :) :) chtěla jsem poprosit jestli někdo nemáte zkušenosti s nejlepší autopůjčkou, která se nabízí na internetu…když si chci najít nějakou diskusi vždy mě tam skočí reklama zase na další půjčku :pocitac: je toho plno… nemám půjčky ráda, ale bohužel auto budu potřebovat a peníze celé nemám, tak to budu muset vyřešit nějakou půjčkou. Co se ale půjček týče, bojím se abych nenaletěla nějakým lichvářům…proto prosím o zkušenost…a ještě jestli někdo nemá zkušenosti s auto esa!!! Moc dík za to jestli se někdo ozve :) a poradí!!! Pěkný den :mavam:

Ahoj, my si bereme úvěr na auto v Reifeisen leasing, slušné jednání, bezkonkurenčně nejnižší úroky, žádné skryté poplatky, mohu jen doporučit www.rl.cz
Jinak Ge nabízí také úvěry čistě na auta, taktéž Komerčka, je to mnohem levnější a výhodnější než klasické úvěry na cokoliv, ale nám vyšla nejlép ta Reifka…

Wikidy  22.08.13 11:50
1 1 Nejlepší Autopůjčka = AAA Auto

Je to další finta, kterou se áčka snaží nalákat lidi do svého bazaru, zadejte si na sauto.cz vyhledávaní žádaných vozů dle ročníku a kilometrů - např. Fabia, Octavia, Golf, Focus a pod. - a nejlepší autopůjčka bude nejlevnější nebo mezi prvními třemi, je to vůz, který sice existuje, ale áčka ho prodávají za úplně jinou cenovku. když na inzerát zavoláte, dojedete vždy do áček a po dotazu na inzerovaný vůz dostanete odpověď typu „auto se před půl hodinou prodalo“ nebo „teď na něj řešíme ůvěr / jede zákazník někde z prd3lákova“. ješte před pár měsíci se podle fotek dalo poznat, že se jedná o auta z áček, nyní již mají fotky buď focené na jiném místě nebo upravované… Klasický ojeb na lidi s cílem dotáhnout je na bazar a vnutit jim něco jiného, dražšího.

Rehy  03.09.13 08:31

Má zkušenost s nejlepší autopůjčkou.
Otec si bral auto na leasing, není to půjčka ale klasický leasing. Před 3 lety se jmenovali Global car rental s. r.o.
Otec jelikož má zdravotní handycap tak chtěl mít 100% jistotu že mu na auto půjčí, proto také využil této společnosti. Jinak je to společnost AAAauto jak již zde bylo zmiňováno.
Vůz měl hodnotu 100.000,– Kč. Při uzavírání smlouvy se zaplatilo 20.000, Kč údajně jde o " administrativní poplatek " splátka pak činila 5.502,– Kč po dobu 36 měsíců, což není zlé.
Problém začal být když jsme chtěli auto vyplatit a zrušit leasing, hned byla ze strany Global car rental výhrůžka, že pokud to uděláme tak budeme muset zaplatit další administrativní poplatek ve výši 30.000,– Kč, což jsme samozřejmně nechtěli a pokračovali dál ve splátkách. Při poslední 36 splátce nás čekal ale šok!
Je to bohužel i naše chyba, že jsme si nepřečetli VOP kde stálo že za převod vozidla z leasingového nájemce na majitele vozu stojí 30.000,– Kč.
Takže při ceně vozu 100.000,– Kč jsme zaplatili 198.072,– Kč na splátkách + 20.000,– " administrativní poplatek " když se otec začal bránit, že chtěl vůz doplatit proč má platit oněch 30.000,– Kč přišel další šok. Pro auto si přijela odtahová služba a vůz už jsme nevyděli. Teď čekáme jestli vůbec nějaké peníze dostaneme nazpět.
Předem si pročíst komplet vše co podepisujete i kdyby jste měla strávit v Áčkách 5 hodin jen u podpisů. Já už jsem poučenej a otec je na mrtvici.
Toť má zkušenost s nejlepšíauto­půjčkou.

nejlepsi autopujcka  10.09.13 00:33

Pane Rehaku, to co pisete je polopravda - sjednal jste si leasingovou smlouvu, kde na konci splaceni je uveden piplatek za radne i predcasne ukonceni smlouvy 30 tis. Kc. Jedna se o naprostou transparentni lesingovou smlouvu a o tomto poplatku jste vedel. Tak zde prosim neinformujte mylne ostatni lidi o tom, co neni uplne pravda. O tom, v jakem stavu jste vozidlo zanechal v nehlidanem arealu se radeji nebudeme zminovat.

S pozdravem NA

itace] @Rehy píše:
Má zkušenost s nejlepší autopůjčkou.
Otec si bral auto na leasing, není to půjčka ale klasický leasing. Před 3 lety se jmenovali Global car rental s. r. o.
Otec jelikož má zdravotní handycap tak chtěl mít 100% jistotu že mu na auto půjčí, proto také využil této společnosti. Jinak je to společnost AAAauto jak již zde bylo zmiňováno.
Vůz měl hodnotu 100.000,– Kč. Při uzavírání smlouvy se zaplatilo 20.000, Kč údajně jde o " administrativní poplatek " splátka pak činila 5.502,– Kč po dobu 36 měsíců, což není zlé.
Problém začal být když jsme chtěli auto vyplatit a zrušit leasing, hned byla ze strany Global car rental výhrůžka, že pokud to uděláme tak budeme muset zaplatit další administrativní poplatek ve výši 30.000,– Kč, což jsme samozřejmně nechtěli a pokračovali dál ve splátkách. Při poslední 36 splátce nás čekal ale šok!
Je to bohužel i naše chyba, že jsme si nepřečetli VOP kde stálo že za převod vozidla z leasingového nájemce na majitele vozu stojí 30.000,– Kč.
Takže při ceně vozu 100.000,– Kč jsme zaplatili 198.072,– Kč na splátkách + 20.000,– " administrativní poplatek " když se otec začal bránit, že chtěl vůz doplatit proč má platit oněch 30.000,– Kč přišel další šok. Pro auto si přijela odtahová služba a vůz už jsme nevyděli. Teď čekáme jestli vůbec nějaké peníze dostaneme nazpět.
Předem si pročíst komplet vše co podepisujete i kdyby jste měla strávit v Áčkách 5 hodin jen u podpisů. Já už jsem poučenej a otec je na mrtvici.
Toť má zkušenost s nejlepšíauto­půjčkou.

rehy  10.09.13 12:29

Pane Konečný přečetl jste si aspoň můj příspěvek?
Kde jsem jasně psal, že si člověk má před podpisem veškeré dokumenty pročíst i kdyby ho to mělo stát 5 hodin, infurmuji tady jen lidi o mé zkušenosti s Váma, hlavně s tou Vaší arogancí!
Víte pane Konečný, ono když dáte auto do opravny s porouchanou klikou motoru, tak se stane, že se bohužel motor musí rozebrat, nebo by jste to dokázal bez rozebrání. Gratuluji Vám.
V nehlídaném areálu?
Vůz byl v servisu kde mají kamery, plot a dokonce železnou bránu na klíče a zámek, asi jste to dopoledne neviděl!
Co se týče poplatku, ano je tam.
Lživé tvrzení zaměstnankyně Global car rental o podmínce při předčasném doplacení zaplatit oněch 30.000,– Kč, při řádném se již tento poplatek neplatí, opakuji neplatí!
Tak to dopadá když zaměstnáváte lidi s nulovou praxí a ještě na pár hodin v týdnu.
Takže jsem zvědavej co mi na to napíšete, informuji Vás, že je můj příspěvek na každém fóru.
Hezký den pane Konečný

rehy  10.09.13 12:35
@rehy píše:
Pane Konečný přečetl jste si aspoň můj příspěvek?
Kde jsem jasně psal, že si člověk má před podpisem veškeré dokumenty pročíst i kdyby ho to mělo stát 5 hodin, infurmuji tady jen lidi o mé zkušenosti s Váma, hlavně s tou Vaší arogancí!
Víte pane Konečný, ono když dáte auto do opravny s porouchanou klikou motoru, tak se stane, že se bohužel motor musí rozebrat, nebo by jste to dokázal bez rozebrání. Gratuluji Vám.
V nehlídaném areálu?
Vůz byl v servisu kde mají kamery, plot a dokonce železnou bránu na klíče a zámek, asi jste to dopoledne neviděl!
Co se týče poplatku, ano je tam.
Lživé tvrzení zaměstnankyně Global car rental o podmínce při předčasném doplacení zaplatit oněch 30.000,– Kč, při řádném se již tento poplatek neplatí, opakuji neplatí!
Tak to dopadá když zaměstnáváte lidi s nulovou praxí a ještě na pár hodin v týdnu.
Takže jsem zvědavej co mi na to napíšete, informuji Vás, že je můj příspěvek na každém fóru.
Hezký den pane Konečný

A další věc, čekám 3 roky na navigaci :-D která měla být odeslaná do 2 měsíců.
Ať si každý udělá svůj názor, ale ozval jste se velice rychle.
Dále se, můžete podívat na fóra příznivců různých značek, vlákno je tam založené.

TomHill  10.09.13 19:13
Protiúčet?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda se dá u Vás koupit auto na protiúčet. Mám u Vás již vybráno, ale můžu ho koupit pokud prodám své stávající auto. Děkuji za odpověď.

slapy  16.09.13 16:24

Jsou to podvodnici! Delaji z lidi jenom debily! Volal jsem na auto a pan z kol centra se samozrejme nejdrive zeptal odkud jsem, ze z prahy, ma odpoved.. aha auto se nachzi v ostrave, ale zajedte na bazar slozte prepravni zalohu a auto vam samozrejme dovezem. Po 20 minutach kdyz jsem dojel na bazar v prazeje uz samozrejme vuz prodany, ale maji jich tam takovych spustu a lepsich… tak jsem zavolal znova z telefonu manzelky no a rekl jsem panovi ze jsem z ostravy a mam zajem o tento vuz a svete div se on je v praze! Ale staci prepravni zaloha… jo a auto je stale na netu uz treti den v nabidce. Jsou to ku*vy prolhany!

rehy  16.09.13 16:35

Citace, Z nejlepší autopůjčky,
Vymzal jsem jména a telefony aby mě ještě nějak nevláčeli po soudech, že jsem zmínil mob. číslo atd.
Nejlepší je tato věta " Kolegyně nemá k dispozici fyzicky smluvní dokumentaci a protože máme různé leasingové smlouvy, kde u některých je tento poplatek a u některých ne, mohla tuto smlouvu zaměnit. " Asi ji dávají podle obličeje, nebo už nevím :nevim:
Rozložení do splátek, člověk je rád že vše řádně zaplatil, ani jednou nevynechal, platil vždy řádně a včas. Tak si musí vzít další úvěr na administrativní poplatek :nevim:
Nepočítají spíše s tím, že na to člověk zapomene, nepřečte a aby mohli v klidu a dle všeho beztrestně ukradnout vůz?

Viz slíbená citace mailu:

Vážený pane,

nemám informace k Vaší předchozí komunikaci a proto nemohu analyzovat, co Vám kolegyně sdělila. Pokud Vám sdělila tuto informaci, určitě v tom nebyl úmysl, ale jednalo se o omyl, za který se Vám omlouvám. Kolegyně nemá k dispozici fyzicky smluvní dokumentaci a protože máme různé leasingové smlouvy, kde u některých je tento poplatek a u některých ne, mohla tuto smlouvu zaměnit.

Nicméně toto nemění nic na situaci, že leasingová smlouva sjednaná mezi Vámi a naší společností tento poplatek určuje a bez jeho uhrazení není možno tuto smlouvu ukončit.

Jak už jsem Vám napsal v minulém mailu, je možnost tento poplatek rozložit do splátek.

S pozdravem

Kon…
Project Coordinator _____________­________________________­________________________­______
1 1 Nejlepší autopůjčka s. r.o. ● Dopraváků 723 ● 184 00 ● Praha 8
phone: +GSM:
internet: www.nejlepsi-autopujcka.cz ● email: kon…@nejlepsi-autopujcka.cz

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

První krok ke změně životního stylu? Vyčistěte si komplet kuchyň, radí odbornice

V rámci soutěže Velká červnová výzva jsme oslovili Evu Hájkovou, MPH, MBA, která na eMimino.cz vede Poradnu zdravé výživy a terapie pro celou rodinu. Co pro ni znamená zdravý životní styl a co radí těm, kteří se snaží udržovat v dobré kondici? číst dále >

Maminky nahoře bez: Proč se nebojíme kojit na veřejnosti

Pobuřují vás odhalená prsa na veřejnosti? Nebo se řadíte k těm, kterým nevadí, když maminka vytáhne ňadro v restauraci? Maminky na eMiminu se nám svěřily se svými pocity při kojení na veřejnosti. číst dále >