Nejtrapnější balící věta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelenaprisera
Závislačka 4112 příspěvků 22.07.12 09:36
nejtrapnější balící věta

Chtěla bych se zeptat jakou nevětší pitomost jste slyšely od chlapa, když se snažil zapůsobit. Já osobně považuju za největší hovadinu, když mi jeden rádoby playboy po padesátce zahlásil: Mám pět dětí a každý s jinou… Tak fakt nevím jak uvažujou, protože tohle má přesně opačný efekt :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

5misa6  22.07.12 09:39

Mě chlap na prvním rande řekl,,MILUJI TĚ'' Tak to pardón, ale to mi přišlo ujeté :nevim:

vermace
Kecalka 111 příspěvků 22.07.12 09:45

:D oni mají to myšlení nějaké jiné asi :lol:
vidim to u svého manžela, kterej když mi malá brečela, řekl ať si ji vemu vedle, sklidnim si ji a nezapomenu za sebou zavřit dveře.
takové perličky jsou u nás na denním pořádku, pak člověk nemá být vytočenej pořád

LouLou  22.07.12 09:46

„Slecno nezajdeme na kafe“? uffff. :poblion:

peggy.sl
Generální žvanilka 20544 příspěvků 9 inzerátů 22.07.12 09:48
@zelenaprisera píše:
Chtěla bych se zeptat jakou nevětší pitomost jste slyšely od chlapa, když se snažil zapůsobit. Já osobně považuju za největší hovadinu, když mi jeden rádoby playboy po padesátce zahlásil: Mám pět dětí a každý s jinou… Tak fakt nevím jak uvažujou, protože tohle má přesně opačný efekt :pankac:

Tak tuhle hlášku používám když se potřebuji nějakého ctitele urychleně zbavit! Většinou to zabírá, přece jen čtyři děti jsou celkem dost…
Ale jeden panáček mně překvapil…Povídám mu: Já nejsem dobrá partie, mám čtyři děti! A on: To nevadí já mám tři, tak jich budeme mít sedm!!! :mrgreen: :mrgreen: zdrhala jsem jako blesk.. :lol:

Melody 4
Extra třída :D 11694 příspěvků 22.07.12 09:52

Slečno vy máte skvělý styl oblékání. To jsem dobrej, takovou balící hlášku jste ještě neslyšela co? Následoval koňský smích 8o 8o :lol: :lol:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 22.07.12 09:59

Nahodou, nezajdeme na kafe mi neprijde az tak hrozne!!! :mrgreen:

Mi u nas v kavarne jeden play boy (podotykam sileny blbecek) rika… po tom, co jsem mu sdelila, ze ja jsem „provozovatel“… libi se mi, ze pracujete, (samoliby usmev) co by jste delala, kdybych vas pozval na sklenicku… a ja na to… s diky bych odmitla!!! :zed:

KPKristy
Hvězda diskuse 46208 příspěvků 22.07.12 10:02

Tak já nemám jednu větu, nýbrž celý soubor vět. Před lety jsem absolvovala rande naslepo (nikdy více, fuj) a dotyčný celou dobu jen nadával na bývalou ženu, jaká je to kráva, že mu nechce půjčovat syna, že její nový chlap je debil a pořád dokolečka. Tohle mě spolehlivě odradilo. Mimo jiné teda. Byl ke všemu hnusnej a menší než já, brr :-O

S_h_a_n_i_e
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 22.07.12 10:04

Není to teda přímo balící věta, ale jeden místní kluk s nedobrou pověstí ještě na základce na Valentýna vzal kytku a hodil ji po své vyvolené se slovy „Na, ty p. čo!“ A to je teda nářez. 8o :roll: :nevim:

Deninka
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 41 inzerátů 22.07.12 10:04

„Seš dobrá buchta, máš super kabelku a dobrou řiť“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pannacotta
Generální žvanilka 24984 příspěvků 22.07.12 10:08

Ahoj, já tě znám, Ty seš ta a tá, že jo, pojď na kafe -
nešla jsem, ale on zjistil mé bydliště a došel si pro mně :cert: :cert: :cert: tak jsem šla a on mě žádal o ruku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
utekla jsem :mrgreen:

pannacotta
@Deninka píše:
„Seš dobrá buchta, máš super kabelku a dobrou řiť“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anička.3
Povídálka 32 příspěvků 22.07.12 10:08

Už je to pár let, mi jeden kluk na střední řekl:,,nemáš provázek?'' a já :,,ne''
on:,,to je škoda, mohli jsme navázat kontakt'' :lol: :lol:

LouLou  22.07.12 10:08

@Barca12345 mne to prijde tak omlety…i ten vyraz „na kafe“ moc nemusim… :mrgreen: to uz radsi..na sklenicku..na drink…ale i tak

pannacotta
@S_h_a_n_i_e píše:
Není to teda přímo balící věta, ale jeden místní kluk s nedobrou pověstí ještě na základce na Valentýna vzal kytku a hodil ji po své vyvolené se slovy „Na, ty p. čo!“ A to je teda nářez. 8o :roll: :nevim:
:poblion: :poblion: :poblion:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Ozkoušeno: Proprepiaf radí, jak vybrat ten správný kočárek

Jaké otázky si při výběru kočárku klást, už víte. Při nákupu vlastního kočárku je otestovala i maminka-blogerka Proprepiaf. Co se jí při výběru nového přírůstku do vozového parku osvědčilo? číst dále >

Hormony jsou nejoblíbenější antikoncepční prostředek. Užívá je polovina žen

Hormonální antikoncepci nezřídka ženy označují za jedovaté svinstvo, které škodí tělu i prostředí. Na druhou stranu ji ale pravidelně užívá téměř polovina plodných českých žen a celkem 80 % se chrání před početím alespoň nějakým způsobem. číst dále >