Neolutin forte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulka
Kecalka 297 příspěvků 03.12.03 13:26
Neolutin forte

Ahoj, holky!

Máte některá zkušenost s aplikací Neolutinu forte na začátku těhotenství? Včera jsem dostala jednu injekci a mám přijít zase za týden. Při tom jsem si přečetla, že se dává při nízké hladině progesteronu (tu mi ale nikdo nestanovovoval) a při hrozícím potratu. V červnu jsem měla zamlklé těhotenství. Zároveň ale nejsem na nemocenské ani nemám klidový režim. Ptala jsem se doktora, jestli teda miminku něco hrozí. Prý ne, prý je to jen preventivně. Tak nevím… Poradí někdo?

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.12.03 21:45
Neolutin forte

Ahoj, mě dávala doktorka neolutin forte 2× v prvním trimestru, a to protože jsem opakovaně krvácela. Říkala, že tomá smysl jenom do třetího měsíce, pro udržení těhotenství, protože některé ženy mají hormonu který zpočátku podporuje usazení embrya málo. Myslím, že Ti to dal preventivně kvůli předchozímu zamklému těhotenství. Také mi hladinu progesteronu nezjišťovala. Klidový režim jsem nemusela dodržovat, jenom se nepřepínat, ale já jsem pro jistotu dost ležela a nenosila žádné těžší věci. Teď už máme krásnou holčičku Aničku , a všechno to „hlídání se“ opravdu stálo za to.Lenka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama