nepodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.08.03 21:44
nepodnost

meřím si bazální tepotu 3 měsíc. je možné že nemám ovulaci?Tepota se pohybuje během cyklu 36,8 a klesne na jeden den na 36,7 a jeden den stoupne na 36,9-37 pak se zase drží na 36,8. Snažíme se o miminko už 1 rok poradí mi někdo můj cyklus se neustále měmí, chodím na agolutinové injekce které občas zaberou občas se musí dávka opakovat a někdy menstruace příjde sama ale už po 15 dnech . Nevím si rady Dík Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

jajik
Nováček 4 příspěvky 17.08.03 08:27
nepodnost

Ahoj,

nemyslím si,že bys neměla ovulaci,měla by být právě když stoupne na těch 37,ale milování by mělo být na těch 36,7 i když ty rozdíly jsou malé,tak tam jsou.Kamarádka měla stále stejnou teplotu cca 36,6,občas 36,7 a ta ovulaci podle vyšetření má cca 1 za 10 měsíců,ale to bylo pořád stejně,nezávisle na fázi cyklu.Zkoušela jsi ovulační testy?Ty se chystám zkusit tento měsíc,my se snažíme zatím 4 měsíce,ale jsem taky nervózní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama