Nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 03.01.10 20:10
Nepravidelná menstruace

Ahojky holky!
Máte někdo zkušenosti, jak vyvolat bez lékaře opožděnou menstruaci?
Mám prý polycystické vaječníky, jsem v Pronatalu od září 09, první IUI se nám nezdařilo. Zapomněla jsem si říci o napsání Duphastonu, chtěla jsem to zkusit bez léků, ale jak tak vidím tak mi to nebude chodit. T test je negativní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jowana
Echt Kelišová 9082 příspěvků 03.01.10 20:47

Ahoj, sice neporadim, ale radu také uvítám..PCOS mám také a teď jsem zrovna 43DC a MS ne a ne přijít :-?

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 03.01.10 21:55

Já se potýkám s nepravidelnou MS od začátku, co jí mám. Ani 2 porody mi to neupravily. Takže 40 a více dní je u mě normální. Jednou jsem zkoušela krém, který obsahoval fytoestrogeny. Musím říct, že se mi MS tenkrát zpravidelnila, pár cyklů bylo v rozmezí 28-35 dnů. Ale jakmile jsem to přestala mazat, tak se to zas rozhodilo. Ale je to už pár let. Možná bude i dneska něco takového existovat, lepší než hormonální injekce. Sice jsem nic moc neporadila, já bych zkusila pohledat nějakou přírodní cestu. Hned to asi ale nezabere.

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 03.01.10 22:02

TOHLE a taky TOHLE jsem našla na netu.....

Anonymní  29.10.11 13:52

Mohl by mi někdo poradit?? Mám již jedno dítko a chtěli by jsme si časem pořidit i druhé. Bohužel mám po porodu strašně nepravidelnou MS. Někdy je v kuse 3 týdny, potom 10 pauza, opět 17 dní oktor mi napsal norethisteron (hormonální kyretáž) a poté antikoncepci. Nyní jsem dobrala 1 platíčko a již 6 dní čekám na MS, která ne a ne přijít..... Máte některá radu, jak upravit cyklus i bez užívání antikoncepce? Nerada bych do sebe dávala hormony- spíše bych ráda aby se tělo vyčistilo

Maia22
Závislačka 3089 příspěvků 29.10.11 14:11

Anonymní a neměl by tě dr. spíš poslat na nějaké vyšetření,to že pořád krvácíš není normální,tohle věšinou způsobuje endometrioza a na tu bohužel nepomáhají bylinky nebo tak něco,ale jen hormony :nevim:

Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 29.10.11 14:12
Anonymní píše:
Mohl by mi někdo poradit?? Mám již jedno dítko a chtěli by jsme si časem pořidit i druhé. Bohužel mám po porodu strašně nepravidelnou MS. Někdy je v kuse 3 týdny, potom 10 pauza, opět 17 dní oktor mi napsal norethisteron (hormonální kyretáž) a poté antikoncepci. Nyní jsem dobrala 1 platíčko a již 6 dní čekám na MS, která ne a ne přijít..... Máte některá radu, jak upravit cyklus i bez užívání antikoncepce? Nerada bych do sebe dávala hormony- spíše bych ráda aby se tělo vyčistilo

na to je nejlepší doktor..pokud to máš až takhle..
jinak tedy zkus kontryhelový čaj jinak nevím :nevim:

Maia22
Závislačka 3089 příspěvků 29.10.11 14:14

Tak kontryhelový čaj bych určitě nedoporučovala,po tom by jí ta sliznice dorůstala ještě víc :-?

Anonymní  29.10.11 14:18

dr. mi utz dělal, ale neřekl nic negativního. Jen vím, že říkal, že mám na obou stranách stejně velké folikuly, což být nemá. Nasadil prášky a prý by to mělo být dobré.

Katcha-1
Nováček 1 příspěvek 11.11.11 07:23

Mě pomohl heřmánkový čaj. Dva hrnky denně a po 3 dnech jsem to dostala. Předtím 3 měsíce nic. Mám s tím problémy kvůli štítné žláze (hyperfunkce) a bojím se brát jakékoliv hormony abych si nerozhodila štítnou žlázu, kterou mám ted po letech v normě, takže dřív než jdu k doktorovi, zkouším bylinky. Heřmánek se používá na vyvolání opožděné menstruace a fakt funguje! Předtím jsem zkoušela, červené víno (kromě kocoviny, žádný efekt), vlašské ořechy (ty už nemůžu ani vidět) a heřmánek fakt pomohl :-D
Pro jistotu ho budu pít vždy 3 dny před termínem… Už 4 roky neberu HA a bez prášků od doktora prostě menstruaci nedostanu :cry: Snad pomůže i Vám!!

mattule
Závislačka 2737 příspěvků 11.11.11 20:14

Holky,já mám opačnej problém,já mám zas ms po 22 - 24dnech

Anonymní  29.10.12 07:14
Ahoj,

Chci se zeptat, zda je normální, když jsem dva měsíce zpět dostala menzes 6.9. další byla 2.10. a za listopad ji mám ode dneška..? že se to tak posouvá, že jí mám tedy v říjnu dvakrát… žádnou HA neberu, vysadila jsem asi před 4.měsíci… díky za odpověd…

Uživatel je onlinePomka
Kelišová 5918 příspěvků 7 inzerátů 29.10.12 07:17

Ahoj,

nevidím v ničem problém, první cyklus 26 dní a druhý cyklus 27 dní (počítám narychlo, tak snad je to správně). Občas ti vyjde, že ji budeš mít v měsíci „2ד, protože bys ji musela mít po více než 30 dnech, aby ti vyšla na další měsíc. Důležitá je délka cyklu, tzn., po kolika dnech přijde.

Anonymní  29.10.12 07:32

Ok děkuju :) :mavam:

kacka-22
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 29.10.12 15:19
Ahojte,

Taky mám problémy s menstruací, 3 měsíce mám vysazenou HA, první menstruace v poho asi po 25 dnech, pak přišla znovu po 15 dnech, potom po 23 dnech 1 den špinění a pořád čekám 38 den a nic, k doktorce pro injekci se mi nechce… tak že bych zkusila ten heřmánek… nevím co s tím, takhle asi mimi nepořídíme. Budu ráda za každou radu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Ozkoušeno: Proprepiaf radí, jak vybrat ten správný kočárek

Jaké otázky si při výběru kočárku klást, už víte. Při nákupu vlastního kočárku je otestovala i maminka-blogerka Proprepiaf. Co se jí při výběru nového přírůstku do vozového parku osvědčilo? číst dále >

Hormony jsou nejoblíbenější antikoncepční prostředek. Užívá je polovina žen

Hormonální antikoncepci nezřídka ženy označují za jedovaté svinstvo, které škodí tělu i prostředí. Na druhou stranu ji ale pravidelně užívá téměř polovina plodných českých žen a celkem 80 % se chrání před početím alespoň nějakým způsobem. číst dále >