neroste mi brisko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysa01
Nováček 7 příspěvků 29.04.03 12:36
neroste mi brisko

Jsem v 17. tydnu a tehotenstvi na me neni temer znat. Je to normalni? Mela nektera z vas stejny „problem“? Podle ultrazvuku je miminko v poradku… (Před početím jsem vážila 52 kg a měřila 159 cm)

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Mysa dne 29.04. 2003 12:38 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  29.04.03 13:09
neroste mi brisko

Je to normalne (nebol to sice aj moj pripad ;-) , ale nie je to nic neobvykle) - od cca 6.mesiaca to brusko rastie viditelne zo dna na den :-))). Okolo 20.tyzdna Ti pribudne plod.vody a potom to zacne… ;-)

Drzim palce, nech ste obaja v poriadku!

Martina+31.t.brusko

Anonymni  29.04.03 19:45
neroste mi brisko

Ahoj,

neboj, je to uplne v poradku. Ja mela stejny miry jako ty a taky stejny „problem“, ale naprosto jsem to dohnala. Ted jsem v 36 t. jsem jako kulicka, celkove jsem pribrala 11 kilo a prcek ma podle ultrazvuku cca 2.700 g, coz neni zadny drobecek. ;o)

Takze neboj, vsechno bude.

Hodne stesti

Lenka

Anonymni  29.04.03 19:57
neroste mi brisko

Ahojda,

opravdu se není čeho bát, pokud je prcek podle uz v pořádku.Já mám míry 155 a výchozí váha před těhotenstvím byla 46kg. Do šestého měsíce na mně těhotenství nebylo také moc znát, i když já už se chtěla bříškem chlubit :-) Nyní jsem 36tt. a spousta lidí tvrdí, že tam nic nemám, i když mám o 13 kg navíc..Lékař mě ale ujistil, že na velikosti bříška nezáleží, prý se dovedou pěkně schoulit a schovat, hlavně když podle uz roste tak jak má :-) Přeji hodně zdraví Tobě a mimískovi, ať se máte čile k světu :-)

Lucka

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 30.04.03 09:01
neroste mi brisko

Ahoj,

mám kamarádku a ta v době těsně před porodem měla bříško jako jiné ženy v 6.měsíci. Dětátko jí prý rostlo směrem do zad. Ale žádný hrb jí naštěstí nenarostl :-D Jestli měla obrácenou dělohu???? nevím až tak dalece jsem jí nezpovídala, ale každopádně byla naprosto v pořádku a vůbec to miminku nevadilo. Třeba máš vyposilované bříško a svaly to hned tak nepustí :-P

Tak zatím si můžeš užívat „nepokecaných“ triček a nevrážení do předmětů okolo stojících :-0 apod. Jak tu holčiny kdysi popisovaly :-)

Měj se príma,

čauky Martina

Kamila 86
Povídálka 20 příspěvků 23.11.14 21:34

Zdravím dámy,
jsem na zacatku 17tt a splasklo mi brisko, rekla bych, ze dost :-(…Rano ho mam jak kdybych tehotna nebyla vubec a k veceru zalezi kolik toho snim :-) mam hrozny strach aby treba nedoslo k ZT a tim padem mi brisko splaskavalo popr. miminko neprospiva…Vlastne si pripadam hrozne netehotne a to me moc desi… Je to normalni?
Dekuji za odpovedi jsem plasan a k mudr.jdu az za par dni

Lilly29
Povídálka 14 příspěvků 24.11.14 08:58

Me se to taky stavalo hodne na zacatku. Ale jednou se mi to stalo v cca 19tt, asi dva dny pred poradnou. A mela jsem hodne stazenou delohu. Dostala jsem na tyden magnezko a od te doby mam klid.

Esterika
Povídálka 24 příspěvků 24.05.16 14:21

Bud v klidu, holky ktere maji ve 14t bricho jak v 6 mesici (moje byv. spoluzacka) chteji jen aby to slo videt a jsou kluste :lol:
Ja sem ve 20tt a nemam skoro nic a to sem pred pocetim vazila 59, takze sem v klidu, protoze miminko citim od 17t, takze roste ;)
Navic po porodu nebudes muset tolik schazovat :lol: ja mam teprve 4kg nahore…ale doktor tvrdi ze je vse ok :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Srdeční selhání zabíjí víc lidí než rakovina. Jak ho poznat?

Lidé si ho většinou pletou s infarktem a o jeho příznacích mají zoufale malé... číst dále >

Reklama