Nesvědící vyrážka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru4
Kecalka 354 příspěvků 29.03.13 07:01
Nesvedící vyrazka

Dobré ráno přeju všem :kytka:
Včera se mi objevila na břiše vyrážka, která ještě tentýž den pokračovala na prsa a dekolt. Dnes ráno je rozšířená na stehna a na paže. Vyrážka nesvědí! Nejsou to vystouple zarudlé pupínky, je to je milion rudých teček vedle sebe. Ale opravdu miliony, hned vedle sebe. I na sobě a přes sebe. Prostě jsem úplně osypaná ale mate mě, že to nesvědí. Kdybycg se tak neprohlížela ani o tom nevim, ale jako viditelné je to dost. Beru antibiotika augmentin, tak me napadlo jestli to neni z toho, ale beru je už deset dní, že by se mi to udělalo až po takovy době?? A na penicilin alergii nemam a nikdy mi antb nevadily… Pak jsem četla že to tu některé píšou jako příznak těhotenství, jsem 19DC a když jsem 12DC cyklu byla u dr. nenašel žádná vajíčka a já mám pocit, že jsem ovu měla krátce po ms… A taky už mě tři dny pobolívá v podbříšku.. Tak nevím, snad mi někdo co nejdřív vymluví tu možnost těhu abych si nedělala falešný naděje a poradí, co by to mohlo být… Děkuji moc :kytka:

Reakce:

Sibyla0
Neúnavná pisatelka 16894 příspěvků 29.03.13 07:33

@Veru4 já tipuju ty antibiotika, mě se do udělalo po penicilinu, dle popisu to samé, taky to začalo na břiše.. A já teda byla skoro ve II trimestru. Ale tyhle rady přes internet mohou být matoucí, nejsem lékař a nevidím tě :mrgreen:

Veru4
Kecalka 354 příspěvků 29.03.13 09:38

Jeste jsem zapomela dodat, ze me do docela boli prsa, ale spis jakoby prsní svaly, proste prsa zvrchu a jen kdyz na ne trosku zatlacim.

Gabi tak v II. trimestru urco nejsem…snad :D

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist