Nesvědící vyrážka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru4
Kecalka 354 příspěvků 29.03.13 07:01
Nesvedící vyrazka

Dobré ráno přeju všem :kytka:
Včera se mi objevila na břiše vyrážka, která ještě tentýž den pokračovala na prsa a dekolt. Dnes ráno je rozšířená na stehna a na paže. Vyrážka nesvědí! Nejsou to vystouple zarudlé pupínky, je to je milion rudých teček vedle sebe. Ale opravdu miliony, hned vedle sebe. I na sobě a přes sebe. Prostě jsem úplně osypaná ale mate mě, že to nesvědí. Kdybycg se tak neprohlížela ani o tom nevim, ale jako viditelné je to dost. Beru antibiotika augmentin, tak me napadlo jestli to neni z toho, ale beru je už deset dní, že by se mi to udělalo až po takovy době?? A na penicilin alergii nemam a nikdy mi antb nevadily… Pak jsem četla že to tu některé píšou jako příznak těhotenství, jsem 19DC a když jsem 12DC cyklu byla u dr. nenašel žádná vajíčka a já mám pocit, že jsem ovu měla krátce po ms… A taky už mě tři dny pobolívá v podbříšku.. Tak nevím, snad mi někdo co nejdřív vymluví tu možnost těhu abych si nedělala falešný naděje a poradí, co by to mohlo být… Děkuji moc :kytka:

Reakce:

Sibyla0
Extra třída :D 14285 příspěvků 29.03.13 07:33

@Veru4 já tipuju ty antibiotika, mě se do udělalo po penicilinu, dle popisu to samé, taky to začalo na břiše.. A já teda byla skoro ve II trimestru. Ale tyhle rady přes internet mohou být matoucí, nejsem lékař a nevidím tě :mrgreen:

Veru4
Kecalka 354 příspěvků 29.03.13 09:38

Jeste jsem zapomela dodat, ze me do docela boli prsa, ale spis jakoby prsní svaly, proste prsa zvrchu a jen kdyz na ne trosku zatlacim.

Gabi tak v II. trimestru urco nejsem…snad :D

Váš příspěvek

TOPlist