Neustále čekání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:12
Neustále čekání

Všem neplodným párům držím palce a určitě nepřestaňte bojovat !!!

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.11.01 21:41
Neustále čekání

holky ahoj

ja se ted chystám na IVF,už po druhé.Po prvé jsem byla před dvěma lety,pak jsem si dala pauzu a zacala jsem cvičit cviky dle Mojžíšové.Po 3 měsíčním cvičení jsem spontánně otěhotněla,ale bohužel…Absolvovala jsem další vyšetření včetně genetiky-vše dobrý,ale přesto můj gynekolog doporučil IVF a já jsem z toho dost v šoku.Ale věřím mu,má všechny moje výsledky.držím všem

párům pěsti,protože je to všechno moc těžké pro oba.

Anonymni  18.11.01 16:27
Neustále čekání

Ahoj i Tobe!

Take se chystam na IVF podruhe a tak velmi dobre vim cim vsim asi prochazis…

Jak jsi daleko, uz jste zacali, nebo Te to ceka ted v blizke dobe?

V kazdem pripade moc drzim vsechny pesticky a budu rada, kdyz se ozves.

Hodne stesticka!!!

R* :)

Rennda
Nováček 3 příspěvky 25.11.01 20:23
Neustále čekání

Tak já už jsem po ET 3 embr. a čekám.Moc se pozoruji ,ale ve skrytu dušičky doufám že to vyjde.Cviky dle Mojžíšové musí ukázat fyzioterapeutka měl by vám to doporučit gynekolog.Jestli mi někdo chce napsat- " .{target:_new>RFoj­tikova@seznam­.cz

Přeji také hodně štěstí a pevné nervy}":[mail­to:RFojtikova@sez­nam.cz]

Rennda
Nováček 3 příspěvky 01.12.01 21:00
Neustále čekání

Zase mi nic nevyšlo,oplakala jsem si to a ještě to chvíli potrvá než se z toho nejhoršího dostanu.Já chci jen říct,že hrozně moc všem přeji ať jim to vyjde,držte se

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 02.12.01 21:09
Neustále čekání

I Ty se drž a věř, že se to určitě podaří. Psychika s dobru pohodou je moc důležitá :roll: .

Anonymni  15.01.02 14:04
Neustále čekání

Ahoj holky,mám stejné problémy jako vy a teď vidím,ze v tom nejsem sama.Pokoušíme se o miminko 3 roky a je to zoufalý.Ivka.

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 17.01.02 19:34
Neustále čekání

ahoj. tak jsem sem zabloudila ciste nahodne - v nakym casopise jsem zahlidla tuhle adresu.a jsem zcela konsternovana! :) rozhodli jsme se totiz s manzilkem, ze bysme uz chteli dite. v dubnu jsme meli svatbu, takze tim okamzikem jsme prestali pouzivat antikoncepci. podotykam, ze jsem zadny prasky nebrala, pouzivali jsme kondom. a pak se ukazalo, ze jsem fakt zcela naivni kacatko (samozrejme eufemismus, realita by byla spis neco jako blbecek). tak za prve: predpokladala jsem, ze ty manzilkovy mrsky budou rychlejsi nez zrejme jsou, takze kdyz jsem vzdycky po milovani potrebovala ehm… cuuurat… no tak jsem sla. v zari jsem to nevydrzela a postezovala si kamosce, ktera prohlasila, ze to je blbost, ze musim aspon pul hodiny lezet v klidu. za druhe: v listopadu jsem si zase postezovala, ze to nak trva.. a dozvedela jsem se, ze prej zena je plodna vzdycky tak 2-3 dny v mesici? coz bude vzhledem k me nepravidelnosti dost tezky se do tech dnu trefit. za treti: prej se na to nema myslet. nojo, ale copak to jde? ty kamosce se ted radsi vyhybam, uz tak si asi mysli, ze jsem uplnej analfabet.. no ale kdyz jsem objevila tuhle stranku, tak jsem zjistila, ze to asi jsem :) proto prosim vsechny takhle anonymne… CO MAAAAAAAM JESTE DELAT??????? u doktorky jsem byla na podzim a ta prohlasila, ze je moc brzo na naky zavery, ze prej az tak za rok nebo dva… tak pokud byste mi mohli poradit naky finticky nebo tak neco..? :)) hihi, uz bych chtela, no… :) jak se tak furt pozoruju, tak uz je mi rano spatne, bricho mam nafoukly, porod uz naplanovanej … no.. ach jo :)

Anonymni  18.01.02 13:49
Neustále čekání

Prosím Vás jaké jsou ty cviky dle Mojžíšové?

hkolacna@hotma­il.com

Anonymni  18.01.02 20:44
Neustále čekání

Cviky dle Mojžíšové by měla předvést specializovaná rehabilitační pracovnice. Kromě těchto cviků se provádí rovněž „vnitřní masáž“ přes konečník a uvolňovací masáž. Více informací a ukázku uvolňovacích a posilovacích cvičení naleznete na adrese: www.volny.cz/…/cviceni.htm.

Anonymni  24.01.02 15:13
Neustále čekání

Ahoj káčátko!Asi by se ti hodila knížka o přirozeném plánování rodičovství,kde by ses dozvěděla,jak poznat ony 2-3 plodné dny.Zatím zkus pozorovat hlen odcházející z pochvy-po

„malé potřebě“ se otři a než papír odhodíš,podívej se,jak vypadá.Po menstruaci možná bude pár dní bez hlenu,pak bude hlen žlutý a tuhý(neplodné období) a pak se změní na hlen,který vypadá jako vaječný bílek-průhledný,kluz­ký,může tvořit dlouhá vlákna.A to je to správné prostředí,kam poslat spermie,nejlíp asi obden.Tento hlen se objevuje před ovulací a nezáleží na tom,jestli jsou cykly pravidelné.Přeju hodně úspěchů!

Mamina ve 30.týdnu

:roll: :roll:

Anonymni  29.01.02 15:54
Neustále čekání

Pro naivnikacatko a ostatni cekatelky: Opravdu to chce hlavne trpelivost a zadny stres, kdyz se to nedari. Mela jsem velmi nepravidelny cyklus, takze pocitani plodnych dnu nefungovalo. Od dubna lonskeho roku jsme to s manzelem zkouseli a kdyz jsem rekla, ze se na to muzeme vykaslat a nechame tomu volny prubeh, stalo se :) Ted jsem v 9. tydnu ani nevim jak :))) Drzim vsem palce !!!

Anonymni  02.02.02 19:04
Neustále čekání

ahoj,

také mám za sebou řadu rad ,které by stačily na slušnou encyklopedii.Závěr všech rad je ,že už 2 roky marně čekám.Za 14 dní jdu na IVF.Ten kdo si to neprožil nepochopí.Má někdo radu jak se tím nestresovat,když ráno začínáte den měřením teploty ,neustálé počítání dní ,pozorování.To mám občas pocit ,že se z toho zblázním.SUNNY

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 12.02.02 11:29
Neustále čekání

jeeezisku no ja vam to musim rict!! :) totiz.. ASI TO VYSLO!! 8O) podle propoctu mozna zrovna ten den, co jsem si tady posledne stezovala hihi takze to vypada ted tak asi na 6. tyden.. jenze me „neustale cekani“ neopousti.. k doktorce prej mam jit az v 8. tydnu, takze.. ach jooooooo to nevydrzim!! a bojim se aby to nedopadlo spatne. pred 14 dni mi umrela babicka, ted v sobotu manzeluv strejda… takze nejakej klidek jako moc neprobiha.. a vcera cesta do prahy - ta dalnice je fakt otresna, sice jsem mela polstarek pod zadkem (chichi) .. ale este dva tejdny!!! bozickuuuu ja uz to chci vsem povidat a planovat si a vymejslet jmena a tak vubec!! a spatne mi neni - snad to neva. ach jooooooo to CEKAAAANIIIII­IIIIII :)

Anonymni  12.02.02 11:31
Neustále čekání

Ahoj holky, po dnesni nejdrive promilovane a nasledne prohadane noci jsem si vyhledala tuto stranku a chtela zjistit neco vic. A take Vam neco „zajimaveho“napsat ci si spise postezovat. Muj manzel-tehdy jeste pritel neustale mluvil o tom, jak moc by chtel miminko, ale nakonec jsme se dohodli,ze az po svatbe. Ja mam menstruaci velmi pravidelne, cili i plodne dny, muj manzel si to take hlida, dokonce i mou teplotu, ale kdyz jsou plodne dny, jako kdyz utne. Je normalne klidny, ale v plodne dny nekdy az umyslne vyvola hadku (nemilujeme se), ted jsem se parkrat uz nenechala vytocit a naopak jsem ho „svedla“. Po hodine az dvou milovani kdy uz nemuzu a prestava me to bavit, zjistuji, ze NIC. Tvrdi, ze nevi,kdy to na nej prijde a ze ho ty plodne dny deptaji, ze si udelame mimi jindy. Chlapska logika!!!Jo, jindy!Proste v jine dny, nez plodne. Vcera jsem to uz nevydrzela a po te tedy hodine se zeptala, (dost nezne)jestli je hodne unaveny, ze …a vylitl uplne z postele, ze soustredeni na spermie ho zabiji a tak. Tak ted nevim, chce ty deti?, chce me? proc ma orgasmus pri kazdem cca 5. milovani (a to dlouhem?)To se opravdu neda strefit. V cem delam chybu?? Po vcerejsim kriku a urazek uz nemam ani chut ani silu se s nim milovat, jenze se bojim, ze ho tim jeste vice znicim, coz nechci. Moji predchozi partneri toto nemeli, tak je to pro mne neznama. Muzete mi k tomu neco napsat?? Dekuji „smutna“

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama