Nevím, zda ho miluji - pokládáte si tuhle otázku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.11.11 14:21
nevím, zda ho miluji !!

Dobrý den,
pokládáte si někdy tuto otázku? Nebo to znamená, že pokud pochybuji, tak už nemiluji!! Mám s partnerem takový vztah, že chvíli jsme v pohodě a pak je to zase pěkně naprd, pořád dokola. Když jsme v pohodě,tak si říkám, že nechápu, jak se můžu vůči němu cítit, tak jako když nejsme v pohodě. Když to na náš vztah příjde, všechno mi na něm vadí, a cítím se hrozně neštastná, potom to zase přejde a já si oddychnu…momentálně tady sedím se skleničkou červeného vína, chci vypít celou flašku, ale máme dvouletého synka, tedy proto ji nevypiju…mám ovšem zase takový pocit, že to není v pořádku, že my dva nejsme v pořádku, už mi připadá, že se zblázním, že je sobec sobecký a já ho nesnáším, ale potom zase že ho miluji a že je otec mého dítěte, tedy že tak špatný není…bože proč je vše vždy tak složité a proč jsou vztahy tak komplikované, já chci milovat a být milována, ale bohužel se necítím ani milována.....­.........chci to co nemám, chci aby mě obejmul a řekl všechno bude dobrý, miluji tě, ale tohle mi řekl jen když jsme spolu začali chodit, a to je pět let…neprojevuje city, nepohladí…nebaví mě to. Plácám tu nesmyly, jen jsem se chtěla vyříkat. Děkuji za naslouchání. :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lizbeth
Extra třída :D 12963 příspěvků 27.11.11 14:29

Takhle napružená bývám pře MS :mrgreen:
Všechno mi vadí, vše je blbě, nic mu nedochází..

Pak si uvědomím, že hysterčím a je klid..

Nevím jaké máte doopravdy problémy – zda vážné, nebo jen tak filosofuješ :nevim:
Ale zkus se zamyslet i nad sebou – nezměnilo se něco? Čím to, že to došlo až k těmto úvahám..člověk se musí snažit aby to klapalo..

Anonymní  27.11.11 14:42
Anonym2

jako bych to psala já, my máme dítě starší a při krizi si říkám, že už to dál nevydržím. Ale vydržím to, jen je toho prostě na nás moc. Na oba a já chci aby dělat to co já, což on se snaží, ale někdy se nesnaží a nebo to není tak „dokonalé“ jako bych to dělala já :mrgreen: Pořád si říkám, že mě nebije, nepije, nechodí hrát automaty, nebere drogy… Tak si řeknu, kdyť jsou na tom ženský mnohem hůř…A jede se dál.

Nepotřebuju aby mne obejmul, když chci obejmout tak se k němu přitulím. Nemusím slyšet, že mě miluje…vím to. Jen jsme spolu tak dlouho, že se známe. Víme co si ten druhý myslí, co cítí.
Vztahy jsou složité. A pokud ho máš ráda tak vydrž. Rodičovská dovolená (to je fakt název :zed: ) je pro spoustu vztahů krizová.. Uvidíš, že bude líp :hug:

LuckaK
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 27.11.11 14:56

Ahoj,tak tahle diskuse mi fakt dneska sedne,sla jse se tady jen mrknout,mala spi a ja jsem v haji.Mam to poslednich par dni stejne.Predevcirem byl v hospode do rana,po praci a vcera cely den na zabijacce,byla jsem napruzena a tak jsem mu rekla vsechno co mi vadi,ze mi nepomaha,ze me nepohladi,ze me nevyslechne,ze ho zajima jen jeho rodina atd.Rekl mi,ze jsem hysterka,ze sedim doma na prdeli a ze pokud se mi to nelibi at vypadnu.Vzniklo to i proto,ze jsem delala poradek s malymi vecmi po Klarce a ty chci pujcit sestrenici,on to nechape,pry bychom dostali penize v bazaru,proto sedim doma pry na prdeli a on vydelava.No,taky mam chut si vypit,ale nemohla bych pak s malou fungovat a vim,ze by mi bylo jeste hur.Proc jsou chlapi takovi? :,(

j.s.
Extra třída :D 11516 příspěvků 27.11.11 15:23

já se do tohodle taky přidávám, včera jsem ho už vyhodila z domu, odešel, a neozval se, jsme spolu sedm let, máme dvě malé děti a jsem chvilku v baráku, co jsme koupili a je vše na mě :( on chodí do práce, a to má stačit, navíc si rád zahulí trávu a jsme tam, kde jsme byli…
ale je to JEN chlap, já žiju pro své děti a nějak nechápu, co dělám špatně a proč se více nesnaží…
poslední měsíc se úplně změnil, tak čekám, kdy se doví, že si našel jinou…
holky držte se, jsme zdravé, máme zdravé děti a pokud to takhle je, asi to tak má být, aby nás to posunulo dál, možná v našich prioritách, možná si uvědomíme a polevíme…
taky to mám dostat a tohle období po druhém porodu je pro mě šílené…snad jak přestanu kojit, hormony se trochu ustálý :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Anonymní  27.11.11 15:59

Tak u nás byla taky taková krize. Řekla jsem že bych chtěla aby mi doma trochu pomáhal a bylo mi sděleno-ty jsi na meteřské-to je TVOJE povinnost se o to starat…
Tak jsem mu řekla,že to je moc,že se sbalím a i s malou odjedu k rodičům…no a on mi řekl,že jo a kdy má pro nás dojet… řekla jsem že jen když bude chtít vidět malou a že klidně se rozvedem,že je toho na mě moc a nezvládám to.A jak zjistil,že to myslím vážně,tak od té doby je zlatý(teda na vyjímky,ale to je jasné) a je to tak 4měsíce.

Snad to u vás taky brzy přejde.

Já nevím jestli ho miluji-spíš jsem s ním moc spokojená-miluje malou a snad i mě :D ,chodí do práce,nepije,nešáhl by na mě,rodiny spolu vychází… ta zamilovanost vyprchala(jak asi u většiny) ale ráda ho mám a můžu se na něj spolehnout.
no jak to tu píšu,tak ho asi i miluju :D

jizvíková
Extra třída :D 12413 příspěvků 27.11.11 16:10

ja ac mam super manzelstvi, taky mam obcas pocit, ze je to na pytel…asi to tak byt ma…

devonie
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 27.11.11 16:36

mě to taky tak někdy příjde, vytáčí mě někdy do běla, prostě si myslím, že muži přemýšlejí jinak než my ženy. Ted si tu jí brambůrky, i když ví, že syn je bude chtít, a prostě musí si je dát na ten talíř a pak se diví, že je řev, fakt to nechápu, nebo zrovna uspávám malého, podotýkám máme malý byt, malý má otevřené dveře když usíná, a můj miláček si začne ve stejné době, kdy já povídám pohádku, chystat si večeři, prostě mu to asi vůbec nedochází, stále je středem vesmíru on a ne jeho rodina a to mě strašně štve, já vím, že jsou to prkotiny, ale pro mě ne, ale jak to tak slyším, je to někde mnohem horší. Holky držte se, radujte se ze svých dětí :kytka:

miriskaw
Kelišová 5508 příspěvků 27.11.11 16:52
devonie píše:
mě to taky tak někdy příjde, vytáčí mě někdy do běla, prostě si myslím, že muži přemýšlejí jinak než my ženy. Ted si tu jí brambůrky, i když ví, že syn je bude chtít, a prostě musí si je dát na ten talíř a pak se diví, že je řev, fakt to nechápu, nebo zrovna uspávám malého, podotýkám máme malý byt, malý má otevřené dveře když usíná, a můj miláček si začne ve stejné době, kdy já povídám pohádku, chystat si večeři, prostě mu to asi vůbec nedochází, stále je středem vesmíru on a ne jeho rodina a to mě strašně štve, já vím, že jsou to prkotiny, ale pro mě ne, ale jak to tak slyším, je to někde mnohem horší. Holky držte se, radujte se ze svých dětí :kytka:

To znám taky :D
s těma brambůrkama to tak bylo dneska po obědě-tak jsem se naštvala a sežrala jim je :lol: :lol:

Anonymní  27.11.11 17:16

jako bych to psala ja, ja to tak mam od zacatku tehotenstvi, myslela jsem, ze to jsou hormony, ale ani po porodu se to nezmenilo :( takze ted mame mimi a ja taky nevim, jestli ho miluju

Sany80s
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 27.11.11 17:25

Zamilovaná už samozřejmě nejsem. Ale určitě ho miluju, protože si ho moc vážím. Má to se mnou vážně docela těžké a podle toho co vidím okolo sebe, tak mám doma fakt nadstandartního chlapa. Jdu najít dřevo, abych to zaklepala. :)

Uživatel je onlinebrumdinka
Extra třída :D 10805 příspěvků 27.11.11 17:29

no tak takhle sem nad tim nikdy nepřemýšlela :think: ale ano miluju ho ale jsou i okamžiky kdy ho nenávidim jako zrovna včera a předevčírem …to bych ho nejradši zadupala dvacet sáhů pod zem :lol: ale už sme spolu tak dlouho, že se známe a máme se prostě rádi :hug: i když je to občas doma Itálie :mrgreen:

každej vztah má občas krizovky, otázka je jak velký a zda je dokážete ustát :) my třeba měli hodně velkou, když sem byla na prvnim rodičáku a pak sem nemohla najít práci .upřímně už mi z toho že sem furt doma hrabalo a samozřejmě se to odrazilo na našem vztahu …taky čim sem starší a čim sme spolu dýl, tak spoustu věcí kvůli kterym bych ještě před pár lety šílela dneska házím za hlavu a fakt neřešim …protože důležitý je, že vim že nás má rád, o rodinu se stará nejlíp jak může, můžu se na něj spolehnout, pusu i pohlazení taky dostanu atd ........tak opravdu nemusim denně slyšet, že mě miluje :pankac:

a jak píše sany, když se kouknu kolem sebe, tak mám opradu doma poklad (t´uk túk na dřevo :)) i když je ten poklad občas na zabití :zed: :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.11.11 v 17:57

Aladina
Echt Kelišová 7586 příspěvků 27.11.11 17:37

Jestli ho miluju – jsem nikdy nepřemýyšlela. Miluju a deptá mě jen při MS a o víkend, kdy s klukama dělá pneuvěřitelnej bordel. Sice paráda, hrajou si fakt úžasně. Jenže udělaj bordel opravdu v celém bytě a je jim to jaksi šumák.

Ale pamatuju si, že když se narodilo první dítě, že takový půlrok jsem často hodně pochybovala o budoucnosti našeho vztahu. Myslela jsem, že málo pomáhá, že nemá pochopení. Trochu jsem měla i ponorku. Manžel začal podnikat, pracoval od rána do rána a z domova. Takže já kolem něj musela s malým dítětem chodit po špičkách. :nevim: Asi i hormony hodně pracovaly. Protože od doby, kdy si udělal kancelář mimo byt a pak jsme měli další dítě, už nikdy jsem takové myšlenky neměla. Ono ani druhé dítko se mnou už nezacloumalo a hormony nezlobily. :nevim:

devonie
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 27.11.11 18:02
miriskaw píše:
devonie píše:
mě to taky tak někdy příjde, vytáčí mě někdy do běla, prostě si myslím, že muži přemýšlejí jinak než my ženy. Ted si tu jí brambůrky, i když ví, že syn je bude chtít, a prostě musí si je dát na ten talíř a pak se diví, že je řev, fakt to nechápu, nebo zrovna uspávám malého, podotýkám máme malý byt, malý má otevřené dveře když usíná, a můj miláček si začne ve stejné době, kdy já povídám pohádku, chystat si večeři, prostě mu to asi vůbec nedochází, stále je středem vesmíru on a ne jeho rodina a to mě strašně štve, já vím, že jsou to prkotiny, ale pro mě ne, ale jak to tak slyším, je to někde mnohem horší. Holky držte se, radujte se ze svých dětí :kytka:
s těma brambůrkama to tak bylo dneska po obědě-tak jsem se naštvala a sežrala jim je :lol: :lol:
:D :kytka:

Larr
Neúnavná pisatelka 19826 příspěvků 27.11.11 19:15
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miriskaw píše:
devonie píše:
s těma brambůrkama to tak bylo dneska po obědě-tak jsem se naštvala a sežrala jim je :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist