Nevolnost 2 týdny po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stepanka95
Povídálka 39 příspěvků 19.06.17 23:44
Nevolnost 2tydny po sexu

Holky je to 2tydny co jsme měli nechraneny sex uz2 dny mi je strašně špatně furt mi je na zvracení a tedka je to ještě horší ale přijde mi že je to strašně brzo kdybych byla těhotná na nevolnost :nevim:

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 19.06.17 23:50

Tak podle toho jsem poznala, že se asi něco děje. 12 DPO mi začalo být zle od žaludku, 14DPO mi začalo všechno smrdět a na testu dvě čárky. Jednalo se o mé třetí těhotenství takže už jsem tyhle pocity důvěrně znala. Je to ale spíše výjimečné. Nevolnosti se většinou vyskytují až později.

Stepanka95
Povídálka 39 příspěvků 19.06.17 23:51

Jinak o miminko se nesnazime jen přítel byl opilí a trochu to nevypocital????

Stepanka95
Povídálka 39 příspěvků 19.06.17 23:52

@Janli je to strašný nemůžu ani spát a ani se nemůžu vyzvracet

mmch
Závislačka 3320 příspěvků 19.06.17 23:59
@Stepanka95 píše:
Jinak o miminko se nesnazime jen přítel byl opilí a trochu to nevypocital????

To už ale i v dubnu, květnu atd.? A v dalších tvých dotazech zde taky. Pamatuju si tě. :roll:

Příspěvek upraven 20.06.17 v 00:01

Uživatel je onlineJanli
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 20.06.17 00:00

@Stepanka95 A nebudou to u tebe spíš jen „nervy na pochodu“? Takové nevolnosti hned v začátku by opravdu byly hodně výjimečné. Jinak dva týdny „po“ už by jsi mohla zkusit těhotenský test. S určitostí to rozčísne až menstruace…

Icestar
Závislačka 3189 příspěvků 20.06.17 05:53

@Stepanka95 Udělej si test. Pokud je pozitivní, je to těhotenství. Pokud je negativní, buď si to vsugerováváš nebo mají nevolnosti jinou příčinu a je namístě zajít k lékaři.

Terez001
Kecalka 232 příspěvků 20.06.17 05:57

2 týdny po sexu ti to test krásně ukáže :)

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 20.06.17 06:10

Teď sem se podívala na tvou založená témata. proč to samé řešíš každý měsíc už nejméně rok?

mmch
Závislačka 3320 příspěvků 20.06.17 07:11
@karkarka píše:
Teď sem se podívala na tvou založená témata. proč to samé řešíš každý měsíc už nejméně rok?

Už jsem to taky psala. Trochu zvláštní záliba! 8o

lachtanice86
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 20.06.17 07:11

Tak si začněte konečně dávat pozor ať to tu nemusíš řešit každý měsíc.

Uživatel je onlinestinga
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 2 inzeráty 20.06.17 07:23

@karkarka @mmch @lachtanice86 no teda, @Stepanka95 to tady píše měsíc co měsíc už od ledna 2016 :mrgreen: 8o
@Stepanka95 asi už fakt by bylo na místě řešit pořádnou ochranu, vždyť to tě snad ten sex ani nemůže těšit, když už jsi rok a půl vyděšená, že jsi těhotná :nevim:

mmch
Závislačka 3320 příspěvků 20.06.17 09:00

@stinga Já to taky sjela celý. Nestačím se divit… I pozitivní testy? 8o
Jestli si tady spíš někdo nedělá dobrej den.. :think:

Uživatel je onlinestinga
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 2 inzeráty 20.06.17 09:30
@mmch píše:
@stinga Já to taky sjela celý. Nestačím se divit… I pozitivní testy? 8o
Jestli si tady spíš někdo nedělá dobrej den.. :think:

no to je taky možnost, ale že ji to furt baví :nevim:

Barbucha3
Kecalka 225 příspěvků 20.06.17 10:35

Milá zlatá, jestli chceš mimčo, jak se zdá, tak asi ano, což už podle založených témat je trochu obscese, začněte se regulérně snažit. Jinak jsi mladá a měla by ses zaměřit na jiné věci, než náhodná těhotenství každý měsíc. Pokud přítel dítě nechce, nedělej nic za jeho zády. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Reklama