noční počůrávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.10.03 00:34
noční počůrávání

Ahojte maminky, mám problém se svojí skoro 4 letou dcerkou. Od tří let je v noci bez plínek a stává se jí jen občas, maximálně 1-2 za měsíc že by se počůrala. Poslední dobou se ale počůrávala každou noc, vyřešila jsem to tím, že jsem ji v noci budila a dávala na nočník. Ale poslední týden už nepomáhá ani to, v noci jen převlíkáme, počůrá se i 3× za noc, a to ji třikrát budím na nočník, na který si jen ukápne. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jinak je zdravá, ve dne problémy nemá.Budu vám vděčná za každou radu.Předem děkuji Lola

Reklama

Reklama

Reakce:

Gucci
Povídálka 20 příspěvků 09.10.03 07:19
noční počůrávání

Ahojky Lolo,

měla jsem v dětství stejný problém jako Tvoje dcerka. Intontinence mě trápila pouze v noci a teprve v 6 letech doktoři přišli na to, že se mi nedovírají močové svěrače. Přes den jsem samozřejmě cítila, že se mi chce na záchod, ale v noci ve spánku jsem o tom nevěděla. Moc mě trápilo, že se za to na mě mamka zlobí a já s tím nemůžu nic dělat. Celá záležitost se spravila až operací v deseti letech a od té doby jsem měla po problému. Kdyby o tom mamka věděla dřív, mohly jsme si obě ušetřit mnoho starostí a údajně i samotný zákrok je nejlépe udělat co nejdřív. Pa Gucci

milca
Povídálka 16 příspěvků 09.10.03 10:12
noční počůrávání

ahoj Lolo,

mne napadlo jestli si přemýšlela nad nějakou událostí(změnou­)která mohla na tvou holčičku psychicky zapůsobit?Je možné že jde o psychický blok já mám holčičkudvouletou a když jsem jí zkusila dát do kolektivu dětí do malé školičky tak začala opět z plenkama i dudlíkem -jakmile jsme ze školkou přestali tak přestal i problém. Držím palečky a nejlepší bude poradit se z pediatrem .Ahoj Milka

:-) ;-)

miroslav šlechta
Nováček 1 příspěvek 01.07.14 11:10
@Anonymni píše:
Ahojte maminky, mám problém se svojí skoro 4 letou dcerkou. Od tří let je v noci bez plínek a stává se jí jen občas, maximálně 1-2 za měsíc že by se počůrala. Poslední dobou se ale počůrávala každou noc, vyřešila jsem to tím, že jsem ji v noci budila a dávala na nočník. Ale poslední týden už nepomáhá ani to, v noci jen převlíkáme, počůrá se i 3× za noc, a to ji třikrát budím na nočník, na který si jen ukápne. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jinak je zdravá, ve dne problémy nemá.Budu vám vděčná za každou radu.Předem děkuji Lola

mudr ŠLECHTA, ZKUSTE S TOU VAŠÍ DCEROU ZAJÍT K DOKTOROVI, MOŽNÁ BUDE MÍT NEDEJ BOŽE NĚCO S MOČOVÝMI CESTAMI.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama