Noční spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mumunka
Nováček 1 příspěvek 01.03.03 15:13
Noční spánek

Dá se u 6.měsíčního dítěte zavést rytmus nočního spaní v delších časových úsecích. Myslím tím 4-5 hodin v kuse? Také si nevím rady, kdy dát dceři večerní příkrm (kašičku). Před koupáním, nebo až po koupání, když je zvyklá po koupání na kojení a potom hned usne? Mám strach, že kašička těsně před spaním ji bude v bříšku tlačit.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  02.03.03 18:49
Noční spánek

Zkus kojení vyměnit za kašičku. Pokud jí to nebude stačit, určitě si ještě „řekne“ o mlíčko. A tlačit v bříšku by kaše neměla. Před koupáním bych dítěti nedávala vůbec nic k jídlu.

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 03.03.03 11:40
Noční spánek

Ahojky Mumunko,

my dáváme kašičku od 5. měsíce. Od té doby co ju Lenička papá spinká 7,5 hod než se vzbudí na kojení. Ze začátku jsme to dělali tak, že jsme ju okoupali, nakrmili a šla spinkat. Jenže po takovém papáníčku je naše Lenička kulička kaše a koupání bylo zbytečné. Přešli jsme tedy na režim kašička-koupání-spinkání. Každopádně ju i když papká kašičku před uložením do postýlky kojím. Po kašičce má žízeň. Jednou jsem zkusila dát jí šťávičku a to pak prso odmítla, ovšem já jsem v noci myslela že vybuchnu a odstříkavala jsem jako divá.

AJKA

Barou
Povídálka 26 příspěvků 26.05.03 00:17
Noční spánek

Ahojky,

radsinepodavej kasi po osme hodine.Miminkuv zaludek prestava dobre pracovat,tak by kasicka,ktera je tezsi nez mlecko,mohla vyvolat neprospanou noc.Pozor na to.A s tim spinkanim dele nez 5h. bych doporucila,zalezi na tom,kdy kojis kdyz jde mala spat.Jestli kolem devate,tak ji skus po jedenacte vzbudit a nakojit,melo by to fungovat.Ja kojim taky tak,protoze si sam o to rika,ale moje znama ji budi a pak mala spinka az do rana.Nebo skus az se probudi a zacne plakat ji nedat nic a jen ji utisit(lepsi kdyz to udela partner,nebot nevoni jak mlekarna).U me to funguje,jen kdyz nema vetry.Kdyz ma vetry,tak mlecko je ta nejlepsi medicina.

Pevne nervy a krasne dny s malym mimi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama