Obal na Samsung Galaxi S3 mini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 15:37
Obal na Samsung Galaxi S3 mini

Ahoj holky,
pořídila jsem si S3 mini a teď řeším pouzdro. Líbí se mi flip (otevírání na knížku) ale nevím jak moc je to praktické. Když hodím mobil do kabelky zda se to neotevře a tím nezvyýši pravděpodobnost že si poškrábu displej. Nechtěla jsme klasické silikonové právě kvůli tomu abych ochránila i přední displej a nějak se nemůžu rozhodnout. Jaké pouzdra na tento mobil máte vy a s čím jste spokojené a s čím naopak ne?
 Děkuji

Reakce:

paola white
Extra třída :D 11237 příspěvků 22.03.13 15:39

Máme s manžele ty silikonový pouzdra a na přední display folii

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 15:47
@paola white píše:
Máme s manžele ty silikonový pouzdra a na přední display folii

Aha a ta folie se prodáva k tomu?

paola white
Extra třída :D 11237 příspěvků 22.03.13 15:57

@Michaela 2012 ne tu koupíš zvlášť. http://www.zkracovatko.cz/Ho4qCI

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 16:03
@paola white píše:
@Michaela 2012 ne tu koupíš zvlášť. http://www.zkracovatko.cz/Ho4qCI

Ahááá tak super moc díky za radu. Já bych právě chtěla barevný obal, nějaký veselý a ty silikonový jsou v tomhle směru parádní jen jsem řešila ten přední displej, tak teď už je to jasný. :)

Moc děkuju :lol:

Maggie12
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 22.03.13 16:14

Ja mam teda SGS3 v normalni velikosti a „knizku“ si nemuzu vynachvalit :) ani skrabanecek a vyhodou je ze to vubec nevypada jako obal ale jako by to tam byt melo. Mam originalni kryt s logem samsung na zadnim krytu a opravdu to i vypada dobre :)

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 16:20
@Maggie12 píše:
Ja mam teda SGS3 v normalni velikosti a „knizku“ si nemuzu vynachvalit :) ani skrabanecek a vyhodou je ze to vubec nevypada jako obal ale jako by to tam byt melo. Mam originalni kryt s logem samsung na zadnim krytu a opravdu to i vypada dobre :)

Děkuji za info a můžu se zeptat, ta přední stránka „knížky“ neotevírá se to například v kabelce nebo tašce? Mám strach aby až budu pospíchat a hodím mobil do kabelky, která nemá přihrádky, aby se to neotevřelo a nepoškrábalo třeba o klíče nebo tak. Předpokládám to nemá nějaké magnetické zapínání, to by asi poškodilo displej.

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 16:21
@Michaela 2012 píše:
Děkuji za info a můžu se zeptat, ta přední stránka „knížky“ neotevírá se to například v kabelce nebo tašce? Mám strach aby až budu pospíchat a hodím mobil do kabelky, která nemá přihrádky, aby se to neotevřelo a nepoškrábalo třeba o klíče nebo tak. Předpokládám to nemá nějaké magnetické zapínání, to by asi poškodilo displej.

jo a máš tu knížku barevnou?

Maggie12
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 22.03.13 16:28

Mam bilej mobil a knizku taky. jeste se mi ani jednou neotevbrela pokud jsem ho tam nehodila s predni stranou obracenou k zadnimu krytu.. to byla ale moje blbost :zed: ale ma displej z nejakyho neposkrabatelnyho skla ci co :nevim: takze ani skrabanec a to tam byl s klicema atd. no a jelikoz u toho originalniho krytu je takovy semis z vnitrni strany tak tam drzi :) nevim jak je to ale u tech neoriginalnich :)

Michaela 2012
Kecalka 377 příspěvků 22.03.13 17:34
@Maggie12 píše:
Mam bilej mobil a knizku taky. jeste se mi ani jednou neotevbrela pokud jsem ho tam nehodila s predni stranou obracenou k zadnimu krytu.. to byla ale moje blbost :zed: ale ma displej z nejakyho neposkrabatelnyho skla ci co :nevim: takze ani skrabanec a to tam byl s klicema atd. no a jelikoz u toho originalniho krytu je takovy semis z vnitrni strany tak tam drzi :) nevim jak je to ale u tech neoriginalnich :)

A kolik tě prosím stál ten originál? Tos pořídila přímo v samsungu?

Maggie12
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 23.03.13 07:29

@Michaela 2012 jj primo v samsungu a myslim ze stal neco okolo 500Kc byl to darek :)

m86
Kecalka 442 příspěvků 29.01.14 21:16

Já jsem si obal objednala v Číně :) taky nápisy samsung, je tam spousta barev, jako ta „knížka“ za cca 60 Kč :-)

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist