Obal na Samsung Galaxi S3 mini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 15:37
Obal na Samsung Galaxi S3 mini

Ahoj holky,
pořídila jsem si S3 mini a teď řeším pouzdro. Líbí se mi flip (otevírání na knížku) ale nevím jak moc je to praktické. Když hodím mobil do kabelky zda se to neotevře a tím nezvyýši pravděpodobnost že si poškrábu displej. Nechtěla jsme klasické silikonové právě kvůli tomu abych ochránila i přední displej a nějak se nemůžu rozhodnout. Jaké pouzdra na tento mobil máte vy a s čím jste spokojené a s čím naopak ne?
 Děkuji

Reakce:

paola white
Extra třída :D 11822 příspěvků 22.03.13 15:39

Máme s manžele ty silikonový pouzdra a na přední display folii

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 15:47
@paola white píše:
Máme s manžele ty silikonový pouzdra a na přední display folii

Aha a ta folie se prodáva k tomu?

paola white
Extra třída :D 11822 příspěvků 22.03.13 15:57

@Michaela 2012 ne tu koupíš zvlášť. http://www.zkracovatko.cz/Ho4qCI

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 16:03
@paola white píše:
@Michaela 2012 ne tu koupíš zvlášť. http://www.zkracovatko.cz/Ho4qCI

Ahááá tak super moc díky za radu. Já bych právě chtěla barevný obal, nějaký veselý a ty silikonový jsou v tomhle směru parádní jen jsem řešila ten přední displej, tak teď už je to jasný. :)

Moc děkuju :lol:

Maggie12
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 22.03.13 16:14

Ja mam teda SGS3 v normalni velikosti a „knizku“ si nemuzu vynachvalit :) ani skrabanecek a vyhodou je ze to vubec nevypada jako obal ale jako by to tam byt melo. Mam originalni kryt s logem samsung na zadnim krytu a opravdu to i vypada dobre :)

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 16:20
@Maggie12 píše:
Ja mam teda SGS3 v normalni velikosti a „knizku“ si nemuzu vynachvalit :) ani skrabanecek a vyhodou je ze to vubec nevypada jako obal ale jako by to tam byt melo. Mam originalni kryt s logem samsung na zadnim krytu a opravdu to i vypada dobre :)

Děkuji za info a můžu se zeptat, ta přední stránka „knížky“ neotevírá se to například v kabelce nebo tašce? Mám strach aby až budu pospíchat a hodím mobil do kabelky, která nemá přihrádky, aby se to neotevřelo a nepoškrábalo třeba o klíče nebo tak. Předpokládám to nemá nějaké magnetické zapínání, to by asi poškodilo displej.

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 16:21
@Michaela 2012 píše:
Děkuji za info a můžu se zeptat, ta přední stránka „knížky“ neotevírá se to například v kabelce nebo tašce? Mám strach aby až budu pospíchat a hodím mobil do kabelky, která nemá přihrádky, aby se to neotevřelo a nepoškrábalo třeba o klíče nebo tak. Předpokládám to nemá nějaké magnetické zapínání, to by asi poškodilo displej.

jo a máš tu knížku barevnou?

Maggie12
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 22.03.13 16:28

Mam bilej mobil a knizku taky. jeste se mi ani jednou neotevbrela pokud jsem ho tam nehodila s predni stranou obracenou k zadnimu krytu.. to byla ale moje blbost :zed: ale ma displej z nejakyho neposkrabatelnyho skla ci co :nevim: takze ani skrabanec a to tam byl s klicema atd. no a jelikoz u toho originalniho krytu je takovy semis z vnitrni strany tak tam drzi :) nevim jak je to ale u tech neoriginalnich :)

Michaela 2012
Kecalka 374 příspěvků 22.03.13 17:34
@Maggie12 píše:
Mam bilej mobil a knizku taky. jeste se mi ani jednou neotevbrela pokud jsem ho tam nehodila s predni stranou obracenou k zadnimu krytu.. to byla ale moje blbost :zed: ale ma displej z nejakyho neposkrabatelnyho skla ci co :nevim: takze ani skrabanec a to tam byl s klicema atd. no a jelikoz u toho originalniho krytu je takovy semis z vnitrni strany tak tam drzi :) nevim jak je to ale u tech neoriginalnich :)

A kolik tě prosím stál ten originál? Tos pořídila přímo v samsungu?

Maggie12
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 23.03.13 07:29

@Michaela 2012 jj primo v samsungu a myslim ze stal neco okolo 500Kc byl to darek :)

m86
Kecalka 442 příspěvků 29.01.14 21:16

Já jsem si obal objednala v Číně :) taky nápisy samsung, je tam spousta barev, jako ta „knížka“ za cca 60 Kč :-)

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist