Oblékání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:22
Oblékání

Výběr oblečení je spíše na dceři (má 2 roky) - to co jí vyberu já se jí skoro nikdy nezamlouvá a dává to patřičně najevo.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.09.03 14:23
Oblékání

Keďže veci zo skrine vyberám bez neho, tak pri výbere šiat zatiaľ môj 18-mes. syn neprotestuje, ale keďže má v predsieni viac čiapiek a klobúčikov a on ich vidí, tak mu musím dať na hlavu tú čiapku, ktorú si sám vyberie. Dať mu inú, než tú „svoju“ sa mi ani za svet nepodarí. Ja si však myslím, že v takýchto drobnostiach by sme im mali dovoliť sa rozhodovať sami. V dôležitejších veciach mu ale musíme dať najavo kde sú hranice.

Danule
Nováček 6 příspěvků 06.10.04 22:21
oblékání

V poslední době u mé dcerky (21 měsíců) pozoruji větší zájem o to, co si oblékne na sebe. Doposud to bylo u nás tak, že si vzala to, co jsem ji určila. Teď chce jen jeden druh botiček (nechce botasky, ale jen polobotky), kalhoty a bundičku si vybírá zá:,–(ně sama. Pokud se mi to ale nelíbí, musím zasáhnout, což je samozřejmě křik. Nedá se nic dělat, snažím se o kompromisní řešení.

Goody
Kecalka 212 příspěvků 07.10.04 15:06

napadá mě jediná pomoc :-) mít jenom jednu čepici, jedny kalhoty, jednu mikinu a nebo když je jich potřeba víc kvůli ušpinění - tak všechny stejný :-)

Mikina
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 08.10.04 09:43

U nás bylo skoro to samý, když jsme byli se sestrou malé. :cry: (kde jsou ty časy)Mamka si brala v zimě silonky a sukni a ségra taky ve věku asi kolem dvou let se začala vztekat, že ne, že ona si kalhoty brát nebude, protože maminka má taky sukni a ona ji chce taky.

Jenže tady se žádný kompromis nikdy nenašel, buhužel. A tak jsme skoro každé ráno odcházely do školky s pláčem.

A bylo to hrozný.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama