Obří prsa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.03.11 20:00
Obri prsa

ahojte a nezlobte se za anonym,ale proste uz se zacinam stydet…

mam velka prsa,ted jsem ve 4mesici a uz podruhe jsem menila podprsenky,da se rict ze zatim je mam o 2cisla vetsi :-? …momentalne 85 G,ale tlaci me,po sundani mam otlaky a zarezy…takze budu kupovat o cislo vetsi a i objem…

mela jste nektera tak velika prsa?jak se jeste v tehu zvetsili?co pak kojici podprsenka,da se sehnat jeste nejake H,I kosicek?

ja se desim ,ze pak nic nesezenu a budu muset si nechavat sit na miru… :-(

dekuji za rady,treba typy kde koupit takove kose,klidne obchudky na Olomoucku a nebo kde treba siji :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Xhnip
Extra třída :D 13088 příspěvků 06.03.11 20:07

Nevím proč by ses měla stydět… Já měla před těhu prsa 75F teď když kojím mám 80H… a jediné kojící podprsenky, které mi sedí jsou od značky Anita…jsou sice drahý jak pes, ale co se dá dělat… :evil:

pikola
Echt Kelišová 9092 příspěvků 06.03.11 20:09

Dá se koupit i K. Obchod ti neporadím, zkus něco na internetu, tam se toho dá sehnat dost. Já mám F a prádlo si zkoušet musím.

Veruš1
Extra třída :D 13067 příspěvků 06.03.11 20:19

Já měla 85H (normálně mám 75F) a taky už pak tlačila, ale už jsem jí nevyměnila. Nestyď se a ber to jako přednost :wink:

meduzza
Kelišová 5770 příspěvků 06.03.11 20:21

Třeba tady mají podprsenku s košíčkem do I http://www.rajdetiukohouta.cz/…i-5068-bila/

Když jsem kupovala podpresnku v Německu, všimla jsem si, že mají i J a K a i s větším obvodem. Podprsenku na míru si neumín představit, to se někde normálně šije?
Hodně štěstí při shánění :kytka:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17261 příspěvků 06.03.11 20:22

Já mám 90F-G :roll: :lol: Dobře se mi nakupují podprsenky v Tescu(FF moda),mají příznivé ceny a dobře mis sedí :wink:

S kojící neporadím,já nekojila :nevim:

Anonymní  06.03.11 20:25

ja uz se proste stydim,me uz rostou prsa snad rychleji nez brisko :lol: ja se desim,ze jak se mi prsa jeste zvetsiiii :-( a staci mi jak omezeny vyber v tom geckovem kosicku a vic je… me uz boli zada jak svina,prvni trimestr jsem mela problemy,tak jsem jen lezela,tak doufam,ze uz budu moct se „hybat“,tak ny se mi treba ulevilo…

Anonymní  06.03.11 20:28
verenika píše:
Já mám 90F-G :roll: :lol: Dobře se mi nakupují podprsenky v Tescu(FF moda),mají příznivé ceny a dobře mis sedí :wink:S kojící neporadím,já nekojila :nevim:

ty jo,v tescu jsem tak obri kosicky nevidela…a prosim ta FF moda je co?promin za natvrdlost

Veruš1
Extra třída :D 13067 příspěvků 06.03.11 20:28

Já měla od Anity a paní v Baby centru mi říkala, že by mi kdyžtak objednala i I nebo J. Koukni sem http://www.anita.com/…D_podprsenky

hkac
Neúnavná pisatelka 15531 příspěvků 06.03.11 20:29

Ahoj. Já před první dcerou mívala 75D, po prvním dítěti 75F a teď mi nestačí ani 75, ani F. Podprsenku mám od Anity, fakt super, mám dvě, takže je střídám, mám je už rok a pořád drží stejně dobře. Levné nejsou, ale já byla ráda, že jsem týden po porodu sehnala aspoň něco. Chtěla jsem rovnou dvě, ale měli už jen jednu, tak mi druhou objednali a druhý den zavezli až domů 8-o (měla jsem kliku, že zrovna vezli něco někam jinam).

Mia82
Neúnavná pisatelka 17261 příspěvků 06.03.11 20:30
Anonymní píše:
verenika píše:
Já mám 90F-G :roll: :lol: Dobře se mi nakupují podprsenky v Tescu(FF moda),mají příznivé ceny a dobře mis sedí :wink:S kojící neporadím,já nekojila :nevim:
ty jo,v tescu jsem tak obri kosicky nevidela…a prosim ta FF moda je co?promin za natvrdlost

hele,já fakt kupuju vždy tam :palec: A jěště si vyčíhám nějakou tu slevičku a mám krásný za 250kč/ks :mrgreen: :mrgreen:

Oni uvnitř tesca mají modu cherokee a právě to FF.No a ta FF dělá moc pěkný,jsou něco jako push up,ale nemají tu výplň,pěkně drží ty mega prsa.Ale mám odtamtud i obyčejný .Někdy až půjdeš do tesca tak se na to zaměř.Bych ti jí blejskla,mám jí na sobě :lol: :lol: :lol:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17261 příspěvků 06.03.11 20:31

Anež jsem objevila tohle,tak jsem kupovala Timo a když jsem byla hodná tak Triumph :-P

Anonymní  06.03.11 20:32

jako holky ted teda budu kupovat asi nejak 90H,vim,ze se delaji jeste I-ckove kosicky,ale co pak?jako desim se…

a sorac za ten anonym,ale me uz ty me mega dudy neprijdou pekne,tak proto se stydim…beru,ze k tehu a kojeni to zvetseni patri,musim to pretrpet-ty prsa…

hkac
Neúnavná pisatelka 15531 příspěvků 06.03.11 20:33
verenika píše:

Jojo, F&F je super, ale právě, že mívají větší objem, 75–80 s tak velkými košíčky bývá dost velký oříšek :wink: . Anita má velké košíčky i pro malé objemy :potlesk: .

Anonymní  06.03.11 20:41

dekuji moc holky,jste me uklidnily,ze nejake kose jeste jsou :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist