Očkování psa proti vzteklině - kolik peněz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wildcat8
Kecalka 247 příspěvků 12.01.12 15:14
očkování psa proti vzteklině-kolik peněz?

chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte kolik cca stojí naočkování psa proti vzteklině??Já už se nepamatuji, byli jsme před rokem… :) volat se mi tam nechce, ať nejsem za ,,socku,,…je mi jasné že co doktor to jiná cena, ale tak globálně sem myslela :) nejsme momentálně právě moc při penězích, no ale co se dá dělat…ale pak sem se ještě chtěla optat, mámě psa venku a je venku se psem mých rodičů (taková pouliční směsice), ale ta očkovaná není… :nevim: tudíž si řikam, že mi tu naši naočkovat necháme a pak to ztrácí veškerej účinek, když ta druhá není…a tu druhou já tam teda fakt nevezu, i by mě hanba fackovala, to je takovej sprsknutec psa s ovcí, nikdy nemitej, spokojenej ve svý špíně :) naši jsou stará generaci a vůbec tohle nijak neřeší…nikdy neřešili…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 12.01.12 15:18

před hodkou jsem se vrátila od veterináře :D platila jsem kombinovanou 420 kč

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 12.01.12 15:20

a naočkovat určitě nechej!!!ba naopak neztácí účinost ale chrání pejska.Kdyby vám tam vběhlo nakažené zvíře a nakazilo by druhého pejska,toho tvého nenakazí

jizvíková
Extra třída :D 12414 příspěvků 12.01.12 15:25

hlavne ockovani je povinne

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 12.01.12 15:26

Platila jsem 400,– a naočkovat má určitě cenu, nevíš co se může stát a kdyby pes třeba někoho kousnul, bez očkování by byl velký problém…

boball
Kelišová 5906 příspěvků 12.01.12 15:28

U nás stojí jenom vzteklina 100 korun.

wildcat8
Kecalka 247 příspěvků 12.01.12 15:30

400 to je krasny, ono u nas asi bude vic, co vim tak nas doktor je jeden z tech drazsich tady, ale i 500 pohoda, ja myslela ze bude kdo vi kolik :) no a nasi at si delaji co chteji holt no…

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 12.01.12 15:31

Těch 400,– je za celou tu kombinaci, ne jen vzteklina....­.Samotná vzteklina bude určitě o hodně mín, ale cenu nevím.

wildcat8
Kecalka 247 příspěvků 12.01.12 15:38

nevim jestli nam treba taky nebudou davat tu kombinaci…mam proste jen v ockovaku napsano tenhle mesic ze se dostavit :) ale matne se vzpominam ze sme se bavili proste ze za rok na preockovani tu vzteklinu…tak snad jen tak…a taky sem v tom ockovaku zjistila ze uz mesic sem pozadu s odcervenim… :roll: no nemam moc na to tedka cas jak mame malyho…ale u toho odcerveni to teda kdyz neni odcervena ta druha to uz mozna bude hrat nejakou roli ze?

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 12.01.12 15:48

Pes by měl být před očkováním odčerven, odčervení je záležitost pár korun, mě přijde 1 tableta na 25 kč/ 10 kilo, takže pro moje 2 psy je to 150,–kč, odčervuju 2–3 krát do roka…Ale tam už by to mohl být trošku problém s neodčerveným"ko­legou". Já jsem ale u našich psů nikdy žádné parazity nepostřehla, odčervuju preventivně.

wildcat8
Kecalka 247 příspěvků 12.01.12 15:57

hmm,tak to budu muset do meste poridit tabletu :) ja ji tu mela, jenze kdo vi kde ji je uz konec…mame obe venku takze tezko uhlidat, ale ze by ,,jezdily,, po zadku ci tak, to sem nikdy nepozorovala takze si myslim ze cervici taky nebudou. Tak dekuju za rady moc :) obe odcervime alespon a naockujeme tu nasi…to oznamim pritelovi az se vrati z prace, ze ho pristi tyden ceka pul den cekacka na veterine, je to tam vzdycky des :zed:

AstraG
Závislačka 3177 příspěvků 12.01.12 16:04

ty jo já myslela, že ta vakcína stojí všude stejně :roll: my platili asi něco kolem 80 kč :D a když máme psa nemocnýho, že musí k doktoru, tak i léčba není nic strašnýho, o vánocích nám pes málem umřel – vdechla zvratky do plic a do týdne byla fit, cena za léčbu – cca 6 injekcí, dost prášku a péče veterináře na štědrý den a ve svátky byla asi 400 kč :) jo máme asi levného veterináře ale bydlíme v menším městě :lol:

Ester13
Závislačka 2903 příspěvků 12.01.12 18:18

Očkovat vzteklinu je ze zákona POVINNÉ!!! I když jsme země vztekliny prostá, nikdy bych se nevystavila riziku, že by mé zvíře mohlo vzteklinu chytit, hlavně kvůli němu samotnému.
Když bych to nedělala kvůli němu, tak alespoň proto, že je to nemoc NEVYLÉČITELNÁ, smrtelná, s hnusným průběhem. Nakažené zvíře může a pravděpodobně infikuje člověka. I vás. ne, NIKDY bych se tomuto nevystavila.

Baslerinda  12.01.12 18:43

Od holek je tady již vše řečeno, odčervi a nech naočkovat alespoň tu vzteklinu, když už nic jiného ( leptospiróa, parvoviróza, psincový kašel, tetanus – tedy ten je spíš pro psy pohybující se u koní ). Já mám psa očkovaného na x věcí – ale jezdím vystavovat za hranice, kde jsou přísné EU kontroly a díky za ně. Když vidím, jak vesničtí vořeši nemají ani ten základ. A cena vakcíny za vzteklinu je opravdu zanedbatelná částka ;) .

pejskařka kláa  03.05.12 14:18

Také zdravím, co se týče odčervení, já jelikož jezdím s pejsky na výstavu tak dávám klasické tablety ale moje kamarádka má osvědčený zbůsob pokud člověk zapomene odčervit nejlepší je přidat do jídla psovi česnek kamarádka to má osvědčené a má doma 10 psů a nikdy žádný problém s parazity :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist