očkování v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 25.07.03 09:38
očkování v těhotenství

zkopírováno z došlých příspěvků:

Ahojky všechny, které tak rády navštěvujete tyto stránky, potřebovala bych radu. Snažíme se o miminko, ale bohužel, to se zatím někde toulá a tak čekáme…V práci máme bezplatné očkování proti klíšťové encefalitídě, je to zrychlená dávka - jedna injekce hned a další za 14 dní a potom jsem už imunní.Ráda bych se nechala očkovat, ale mám strach, že miminko si nás právě v tomto měsíci najde.Máte někdo podobnou zkušenost?

Dík Pepigaba

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 25.07.03 09:41
očkování v těhotenství

v článku na našem webu - Očkování během těhotenství a laktace

(http://www.emimino.cz/modules.php?…) se píše:

Vakcína proti klíšťové encefalitidě je určena dětem a dospělým před pobytem, kde může dojít ke kontaktu s infikovaným klíštětem. Těhotné ženy lze očkovat, ale je nutno zvážit riziko a přínos očkování.

šárka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama