od kdy do letadla s miminem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  25.05.03 23:12

Ahoj, poraďte od kdy by se dalo cestovat s miminem v letadle, s dobou letu cca 1,5 hodiny.

Reklama

Reklama

Reakce:

Barou
Povídálka 26 příspěvků 26.05.03 00:32

Od narozeni,zalezi na tom,jak tvoje miminko snasi cestovani.Moje tchyne leta casto a vzdycky je tam nejake miminko:Informuj se u spolecnosti se kterou chces letet,jak jsou vybaveni.Mela jsem letet se svym ve trech mesicich,ale neletela,ne kvuli mimi,ale kvuli vizu.Moje mimi cestovalo 6 hodin v aute 10 dni po narozeni(bez problemu).8 hodin ve vlaku ve ctyrech mesicich,taky bez problemu.Dopo­rucovala bych vybrat nocni let, nebot je vetsi sance,ze to krasne prospi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama