Ohavný byt na iDnes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Burj Chalifa
Generální žvanilka 23950 příspěvků 11.01.17 18:40
Ohavný byt na I-dnes

Ráda si prohlížím rubriku Bydlení na idnes. Musím tedy říci, že už chápu, proč k prezentovanému bytu nebyla spuštěna diskuse. :think: Opravdu nemám ráda bydlenkovské patlaniny, dečky, talířky a zahuštěné „útulno“,preferuji eleganci a jistý minimalismus…ale tyto manýristická ohavnost se střílnami, pardon mikrookénky, temnou šatnou, dřevěným krabicoidním stropem, vanou v ložnici a dalšími výplody návrháře mě prostě dostala…Toaletu může barevně rozveselit už jen moč a h…o.

Prostě - jak se Vám to líbí?

http://bydleni.idnes.cz/…obnosti.aspx?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 11.01.17 18:45

Mne se to libi hodne :).

Doe_Jane
Závislačka 2515 příspěvků 11.01.17 18:45

Ohavný? mi se teda líbí, ne, že bych si takhle zařídila byt mít neomezené finance, ale proč by tomuhle měl někdo říkat že to je ohavné a ještě kvůli tomu zakládat diskuze to nechápu :roll:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 11.01.17 18:46

Mně jo, mně se to líbí :nevim: jsou tam věci, co bych tam nedala, ale jako celek meto zaujalo a líbí se mi to.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 11.01.17 18:46

Mě se to líbí až na ty světla co tam visí jak kdyby ti měli spadnou každou chvíli na hlavu :mrgreen:

Levandulina
Závislačka 4135 příspěvků 12 inzerátů 11.01.17 18:47

Nelíbí, neútulné. Připadá mi to spíš jak nějaká prodejna/obchod.

Petulda269
Kecalka 176 příspěvků 11.01.17 18:47

Nelíbí ani trošku. Strávit tam týden, tak mě vezou do Bohnic :lol:

Helileli
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 11.01.17 18:48

Líbí. Je to nezabydlene a tím pádem studené, ale líbí se mi to. Šatnu bych asi takovou nocne klubovou nechtěla, ale ne proto, že by se mi nelíbila, jen mi to přijde nepraktické.

Fíková
Závislačka 4752 příspěvků 11.01.17 18:48

Jako můj vkus to úplně není, ale viděla jsem mnohem větší zrůdnosti. Tohle docela jde.

Doe_Jane
Závislačka 2515 příspěvků 11.01.17 18:48

A ta vana je boží teda… a k tomu televize, super :mrgreen: a taky myslím že by to vypadalo útulněji kdyby to nebylo vystajlované na focení

Liliana08
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 11.01.17 18:49

Celkem se mi to líbí, i když jsou tam věci, které bych vyměnila. Podle tvého popisu jsem čekala něco mnohem horšího. Rozhodně se mi to líbí 100× víc než nějaký přezdobený „veselý“ byt.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 3 inzeráty 11.01.17 18:50

Nelíbí se mi, není to můj styl.
Já právě mám ráda to útulno, když náááhodou v rubrice zveřejní nějakou roubenku, úplně chrochtám. Ale to je otázka vkusu. Já na tu modernu moc nejsem. 90% zveřejněných proměn bytů vypadá jak z katalogu architekta. Většinou je to studené, neosobní, ostré hrany, bílá, černá nebo nerez barva převládá, absenci květin ani nepočítám. Opravdu málokdy se mi něco líbí. Ale rubriku sleduju ráda :potlesk:

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 18:51

@Burj Chalifa Nelíbí. Jenže já preferuji úplně jiný typ bydlení, kuchyni mám např. ve stylu francouzského venkova, což je jako nebe a dudy. Tisíc lidí, tisíc chutí, ať si každý bydlí tam, kde se mu líbí a na co má finance.
Je fakt, že šatna je hodně drsná, z té bych měla noční můry. :mrgreen: Kuchyně je nekoukatelná, nicméně jak už jsem psala, mám úplně jiný vkus. Hrozné jsou taky ty lampy nad schodištěm se změtí podivných kabelů. :think:
Vana vedle postele je ještě dobrá, v Německu teď frčí za velký prachy byty předělané z různých továrních hal - takže jeden obrovský prostor, strop tak šest metrů a všechno vedle sebe - luxusní WC hned vedle postele - kvůli pohodlí - ale asi jak koho. :think: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.01.17 v 18:53

Litta
Extra třída :D 12325 příspěvků 11.01.17 18:52

Neosobní to je, ale mně se přesně tyhle barvy a materiály líbí. Viděla jsem mnohem větší hrůzy, i přímo na tom idnesu. Tohle mi připadá jako jedno z těch vkusnějších.

LadyLada
Závislačka 4413 příspěvků 11.01.17 18:52

Tak ta první fotografie bytu - si říkám, no ten je náhodou moc hezký, co ta holka má!?! No ještě ta šatna, proč by nemohla být tmavá…ale ten zbytek - to je fakt ohavné, brrrr :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama