Operace tlustého střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cvana
Závislačka 2653 příspěvků 23.11.11 10:09
operace tlustého střeva

Ahojky prosím poraďte byly jste někdy na operaci střeva?Mela jsem cysty(endometrioza) a srůsty a bohužel prorostly až do střeva takze vse bylo odstraneno az na strevo mám tam cystu 3×2cm..a při zhorsování to půjde pryc-zhoršuje se to při kazde ms..Takže má otázka zní jaké máte zkusenosti treba s odebráním s cca 10cm tlustého střeva?Jaká byla operace po operační, pravdepodobne asi bezezbytková dieta..?za 14dní mam jít na verdikt co dál..tak prosím aspon me povzbuďte :) díky

Reakce:

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 23.11.11 10:40

Ahojky. já sice na operaci tlustého střeva nebyla ale má dcera ano. narodila se s vrozenou vývojovou vadou. Otázka je, co vám chtějí při té operaci dělat. vezmou 10 cm tlustého střeva a vy konce spojí, nebo udělají vývody? My máme vývody, ale už konečně za dva měsíce se dočkáme druhé operace která to všechno napraví… Ohledně diety? Poptejte se ještě v ordinaci, ale nám lékaři a sestry říkaly, že když se jedná o tlusté střevo, dieta není žádná, jenom trochu tekutější stolička. Kdyby se jednalo o tenké střevo tak by to bylo horší..

cvana
Závislačka 2653 příspěvků 23.11.11 10:43
Hmarilla píše:
Ahojky. já sice na operaci tlustého střeva nebyla ale má dcera ano. narodila se s vrozenou vývojovou vadou. Otázka je, co vám chtějí při té operaci dělat. vezmou 10 cm tlustého střeva a vy konce spojí, nebo udělají vývody? My máme vývody, ale už konečně za dva měsíce se dočkáme druhé operace která to všechno napraví… Ohledně diety? Poptejte se ještě v ordinaci, ale nám lékaři a sestry říkaly, že když se jedná o tlusté střevo, dieta není žádná, jenom trochu tekutější stolička. Kdyby se jednalo o tenké střevo tak by to bylo horší..

ahháá no meli by mi to spojit :) žádný vývod ríkal v unoru:Djak jsem byla po první operaci tak jsem zvedava jako…ale jako trpet az do prechodu nevím no.. :zed: dekuji moc

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 23.11.11 10:47

Není zač. nemějte z toho strach, vždycky to nějak dopadne. HLAVNĚ AT MÁTE ZDRAVÍ V POŘÁDKU.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist