Operace tlustého střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cvana
Závislačka 2648 příspěvků 23.11.11 10:09
operace tlustého střeva

Ahojky prosím poraďte byly jste někdy na operaci střeva?Mela jsem cysty(endometrioza) a srůsty a bohužel prorostly až do střeva takze vse bylo odstraneno az na strevo mám tam cystu 3×2cm..a při zhorsování to půjde pryc-zhoršuje se to při kazde ms..Takže má otázka zní jaké máte zkusenosti treba s odebráním s cca 10cm tlustého střeva?Jaká byla operace po operační, pravdepodobne asi bezezbytková dieta..?za 14dní mam jít na verdikt co dál..tak prosím aspon me povzbuďte :) díky

Reakce:

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 23.11.11 10:40

Ahojky. já sice na operaci tlustého střeva nebyla ale má dcera ano. narodila se s vrozenou vývojovou vadou. Otázka je, co vám chtějí při té operaci dělat. vezmou 10 cm tlustého střeva a vy konce spojí, nebo udělají vývody? My máme vývody, ale už konečně za dva měsíce se dočkáme druhé operace která to všechno napraví… Ohledně diety? Poptejte se ještě v ordinaci, ale nám lékaři a sestry říkaly, že když se jedná o tlusté střevo, dieta není žádná, jenom trochu tekutější stolička. Kdyby se jednalo o tenké střevo tak by to bylo horší..

cvana
Závislačka 2648 příspěvků 23.11.11 10:43
Hmarilla píše:
Ahojky. já sice na operaci tlustého střeva nebyla ale má dcera ano. narodila se s vrozenou vývojovou vadou. Otázka je, co vám chtějí při té operaci dělat. vezmou 10 cm tlustého střeva a vy konce spojí, nebo udělají vývody? My máme vývody, ale už konečně za dva měsíce se dočkáme druhé operace která to všechno napraví… Ohledně diety? Poptejte se ještě v ordinaci, ale nám lékaři a sestry říkaly, že když se jedná o tlusté střevo, dieta není žádná, jenom trochu tekutější stolička. Kdyby se jednalo o tenké střevo tak by to bylo horší..

ahháá no meli by mi to spojit :) žádný vývod ríkal v unoru:Djak jsem byla po první operaci tak jsem zvedava jako…ale jako trpet az do prechodu nevím no.. :zed: dekuji moc

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 23.11.11 10:47

Není zač. nemějte z toho strach, vždycky to nějak dopadne. HLAVNĚ AT MÁTE ZDRAVÍ V POŘÁDKU.

Váš příspěvek

TOPlist