Opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smiley
Nováček 1 příspěvek 21.11.06 12:43
opožděná menstruace

Ahojte holky,
mám opožděnou menstruaci o 41 dní!!! V květnu letošního roku jsem po 11 letech vy:,–(ila antikoncepci. Většinou jsem teď mývala menzes po 28 – 31 dnech ale teď toto!!! Snažíme se s manželem o miminko ale dělala jsem si již 4!!! testy, které vyšli negativní. Čtu tu, že se nedá spolehnout na testy, že i Vám vyšli testy negativní ale těhotné jste byli. Ale zaráží mně, že všechny 4 testy vyšli negativní. Co si o tom myslíte?
Díky!
Jsem ráda, že tyto stránky existují! :?:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 21.11.06 13:12

Podle me by sis mela zajit na gyndu a tam ti bud potvrdi a nebo vylouci tehotenstvi…

Anonymni  21.11.06 13:13

Ahojky, ja si delala tri ruzne testy a vsechny mi negativne vysly, i kdyz jsem tehotna byla. Zkus si koupit nejaky drazsi test, ty byvaji citlivejsi. Proc nezajdes ke gynekologovi??? Tam se to d prece ozvis rovnou a zjisti min. i duvod opozdene menstruace.
 Jana

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 21.11.06 13:15

Ahoj Smiley,
asi myslíš, že jsi 41 DC, tzn. zhruba 10 dní zpoždění, nebo 41 dní zpoždění? Pokud už jsi aspoň týden po termínu MS, tak zajdi k Dr. , už by šla vidět i dutinka na utz, takže by ti lehce těhu potvrdila a udělá ti krevní testy, které jsou nejistější!
U mě teda testy z moči vždy fungovaly, ale opravdu existují případy, kdy se holkám // ukázaly až třeba po měsíci.
I pokud by jsi nebyla těhu a byla to nějaká hormonální porucha, je nejlepší zajít i Dr., pro jistotu, aby tě mohla léčit. Doktoři udávají, po týdnu zpoždění přijít!

Držím pěstičky, aby to bylo těhu, jistě si to moc přeješ. Kati

LUCI
Kelišová 6331 příspěvků 21.11.06 13:42

Ahoj Smiley, tak to jsme na tom obdobně…,ikdyž já meškám zatím dva dny, ale dělala jsem test a taky jen /.
Dneska si zajdu koupit test s větší citlivostí, ať mám jasno, tento měsíc jsme se poctivě tulili celou OVU až do 21 DC.

Baboon
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 21.11.06 14:15

Ahojky!
Pokud jsi vy:,–(ila antikoncepci po 11 letech je takováhle nepravidelnost normální. Já čekala po vysazení na MS 2 měsíce, byla jsem tenkrát u Dr. Je lepší mít jistotu. Mě se cyklus pak srovnal, ale znám holky, kterejm to trvalo dýl než 1 cyklus. Radši si zajdi k Dr. lepší je mít jistotu, pravděpodobně dostaneš injekci na vyvolání (pokud nebudeš těhu).

Teď jsem si nechala vyndat tělísko a když měl nastat cyklus na kterej sem to naplánovala, tak mi musel pomoct Dr., 49 DC injekce a 53 jsem to dostala. Takže všecnho je možný, do tý doby byl cyklus normální 28–31 DC, předposlední 37 a pak 53…Asi psychika..

Přeju brzy //

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 21.11.06 16:21
odpověď pro smiley

ahoj já mám podobný problém 3 testy negativní příznaky mám a zítra jsem objednaná k doktorovi na uz tak uvidím při normalním vyšetření se mu zdálo,že těh. být můžu tak doufám,že to vyjde.

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 21.11.06 16:23
odpověď pro smiley

ahoj já mám podobný problém 3 testy negativní příznaky mám a zítra jsem objednaná k doktorovi na uz tak uvidím při normalním vyšetření se mu zdálo,že těh. být můžu tak doufám,že to vyjde.

mamamila
Extra třída :D 11776 příspěvků 21.11.06 18:26

Já mela všechny testy s prvnim negativní, pravda dělala jsem si nejlevnšjší co byl.....takže si možná zkus koupit dražší…
A dotor mě přesvědčoval, že nemůžu být těšhotná, mám otočenou dělohu.....no byla jsem......
Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11776 příspěvků 21.11.06 18:27

Já mela všechny testy s prvnim negativní, pravda dělala jsem si nejlevnšjší co byl.....takže si možná zkus koupit dražší…
A dotor mě přesvědčoval, že nemůžu být těšhotná, mám otočenou dělohu.....no byla jsem......
Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11776 příspěvků 21.11.06 18:27

Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11776 příspěvků 21.11.06 18:28

Jejda ono se to odeslalo třikrát mám nejaký mešuge počítač, pardon

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 22.11.06 16:46
odpověď pro smiley

tak já jsem dnes po kontrole uz a těh.nepotvrzeno pouze vysoký prolaktin,který prozatím znamená neplodnost ,další léčba nutná a já myslela,že když my vytéká z prsu mlezivo,že je to známka těh. a ono hormonální porucha.Další snažení až nejdřív 2–6měs.po léčení,přitom i ms jen krátké špinění prostě smůla.

slunicko.lucinecka
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 11.12.06 17:52

:oops: Ach jo, taky mám zpoždění, a zítra jdu k Dr., tak doufám, že to nebude nic špatnýho, ale před měsícem a půl sem byla u Dr a říkala mi, že sem v pořádku, normálně ovuluju a žádný potíže u mě nevidí, tak doufám, že po tom měsíci se nic nezměnilo :? Tak mi ráno držte palce!!!!

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.12.06 18:12

Ahoj Sluníčko,

tak snad ti bude konečně to těhu, ne? Nebo máš obavy, že ne? To víš, že držíme pěstičky a dej vědět!

Kati

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist