Opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smiley
Nováček 1 příspěvek 21.11.06 12:43
opožděná menstruace

Ahojte holky,
mám opožděnou menstruaci o 41 dní!!! V květnu letošního roku jsem po 11 letech vy:,–(ila antikoncepci. Většinou jsem teď mývala menzes po 28 – 31 dnech ale teď toto!!! Snažíme se s manželem o miminko ale dělala jsem si již 4!!! testy, které vyšli negativní. Čtu tu, že se nedá spolehnout na testy, že i Vám vyšli testy negativní ale těhotné jste byli. Ale zaráží mně, že všechny 4 testy vyšli negativní. Co si o tom myslíte?
Díky!
Jsem ráda, že tyto stránky existují! :?:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 21.11.06 13:12

Podle me by sis mela zajit na gyndu a tam ti bud potvrdi a nebo vylouci tehotenstvi…

Anonymni  21.11.06 13:13

Ahojky, ja si delala tri ruzne testy a vsechny mi negativne vysly, i kdyz jsem tehotna byla. Zkus si koupit nejaky drazsi test, ty byvaji citlivejsi. Proc nezajdes ke gynekologovi??? Tam se to d prece ozvis rovnou a zjisti min. i duvod opozdene menstruace.
 Jana

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 21.11.06 13:15

Ahoj Smiley,
asi myslíš, že jsi 41 DC, tzn. zhruba 10 dní zpoždění, nebo 41 dní zpoždění? Pokud už jsi aspoň týden po termínu MS, tak zajdi k Dr. , už by šla vidět i dutinka na utz, takže by ti lehce těhu potvrdila a udělá ti krevní testy, které jsou nejistější!
U mě teda testy z moči vždy fungovaly, ale opravdu existují případy, kdy se holkám // ukázaly až třeba po měsíci.
I pokud by jsi nebyla těhu a byla to nějaká hormonální porucha, je nejlepší zajít i Dr., pro jistotu, aby tě mohla léčit. Doktoři udávají, po týdnu zpoždění přijít!

Držím pěstičky, aby to bylo těhu, jistě si to moc přeješ. Kati

LUCI
Kelišová 6331 příspěvků 21.11.06 13:42

Ahoj Smiley, tak to jsme na tom obdobně…,ikdyž já meškám zatím dva dny, ale dělala jsem test a taky jen /.
Dneska si zajdu koupit test s větší citlivostí, ať mám jasno, tento měsíc jsme se poctivě tulili celou OVU až do 21 DC.

Baboon
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.06 14:15

Ahojky!
Pokud jsi vy:,–(ila antikoncepci po 11 letech je takováhle nepravidelnost normální. Já čekala po vysazení na MS 2 měsíce, byla jsem tenkrát u Dr. Je lepší mít jistotu. Mě se cyklus pak srovnal, ale znám holky, kterejm to trvalo dýl než 1 cyklus. Radši si zajdi k Dr. lepší je mít jistotu, pravděpodobně dostaneš injekci na vyvolání (pokud nebudeš těhu).

Teď jsem si nechala vyndat tělísko a když měl nastat cyklus na kterej sem to naplánovala, tak mi musel pomoct Dr., 49 DC injekce a 53 jsem to dostala. Takže všecnho je možný, do tý doby byl cyklus normální 28–31 DC, předposlední 37 a pak 53…Asi psychika..

Přeju brzy //

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 21.11.06 16:21
odpověď pro smiley

ahoj já mám podobný problém 3 testy negativní příznaky mám a zítra jsem objednaná k doktorovi na uz tak uvidím při normalním vyšetření se mu zdálo,že těh. být můžu tak doufám,že to vyjde.

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 21.11.06 16:23
odpověď pro smiley

ahoj já mám podobný problém 3 testy negativní příznaky mám a zítra jsem objednaná k doktorovi na uz tak uvidím při normalním vyšetření se mu zdálo,že těh. být můžu tak doufám,že to vyjde.

mamamila
Extra třída :D 11756 příspěvků 21.11.06 18:26

Já mela všechny testy s prvnim negativní, pravda dělala jsem si nejlevnšjší co byl.....takže si možná zkus koupit dražší…
A dotor mě přesvědčoval, že nemůžu být těšhotná, mám otočenou dělohu.....no byla jsem......
Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11756 příspěvků 21.11.06 18:27

Já mela všechny testy s prvnim negativní, pravda dělala jsem si nejlevnšjší co byl.....takže si možná zkus koupit dražší…
A dotor mě přesvědčoval, že nemůžu být těšhotná, mám otočenou dělohu.....no byla jsem......
Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11756 příspěvků 21.11.06 18:27

Takže si i zajdi

mamamila
Extra třída :D 11756 příspěvků 21.11.06 18:28

Jejda ono se to odeslalo třikrát mám nejaký mešuge počítač, pardon

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 22.11.06 16:46
odpověď pro smiley

tak já jsem dnes po kontrole uz a těh.nepotvrzeno pouze vysoký prolaktin,který prozatím znamená neplodnost ,další léčba nutná a já myslela,že když my vytéká z prsu mlezivo,že je to známka těh. a ono hormonální porucha.Další snažení až nejdřív 2–6měs.po léčení,přitom i ms jen krátké špinění prostě smůla.

slunicko.lucinecka
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 11.12.06 17:52

:oops: Ach jo, taky mám zpoždění, a zítra jdu k Dr., tak doufám, že to nebude nic špatnýho, ale před měsícem a půl sem byla u Dr a říkala mi, že sem v pořádku, normálně ovuluju a žádný potíže u mě nevidí, tak doufám, že po tom měsíci se nic nezměnilo :? Tak mi ráno držte palce!!!!

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.12.06 18:12

Ahoj Sluníčko,

tak snad ti bude konečně to těhu, ne? Nebo máš obavy, že ne? To víš, že držíme pěstičky a dej vědět!

Kati

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist