Otěhotnění při MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.11.03 11:45
Otěhotnění při MS

Ahoj maminky, těhulky a snažilky i všichni ostatní,

rada bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s otěhotněním při menstruaci. S manželem se o mimi snažíme skoro rok a pořád nic :-[ Protože jsem ani před snaženíčkem nebrala HA, tak jsme se ´naostro´ tulili jen v poslednim tydnu před MS. ( to jsem ještě netušila,že ovulace může být v podstatě kdykoli :-D ) praktikovali jsme to tak několik let, takže tím pádem, myslím, že zruba od toho 22.-28. dne ovulaci nemám. Pak jsme se samozřejmě celý ten rok snažili v ty ´teoreticky správné´ plodné dny a taky nic. No a jediné dny, kdy jsme se ještě nikdy nemilovali jsou právě ty 1-5. den cyklu. Tak mě napadá, jestli by nebylo možné, že by ovulace probíhala právě v tyto dny. Jen tak ze zajímavosti jsem si nechala vypočítat plodné dny z té astrologické kanceláře Sagittarius a vyšlo mi to na 2-5 den MS.

Tak snad mi někdo poradí.

Díky moc Martina

Reklama

Reklama

Reakce:

Katcha
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 19.11.03 12:08
Otěhotnění při MS

Ahoj Martino,

známá mojí kamarádky takhle otěhotněla dvakrát. Poprvé úplně náhodou a když se podruhé nedařilo otěhotnět, zkusili to znova v tyto dny a vyšlo to zase. Takže určitě je možné otěhotnět i při MS. A dej vědět až se to povede i vám ;-) Drží palce Katka

PavlinkaM
Kecalka 182 příspěvků 04.01.12 16:46

osobně si myslím, že otěhotnět takto brzy po začátku MS je možné jen pokud by zakladatelka měla opravdu krátký cyklus a její manžel kvalitní spermie, což by zajistilo výdrž až do ovulace :)

magdicka34
Nováček 1 příspěvek 27.08.12 08:45

Hej holkyminulý tyden sem měla sex se svým přítelem včera sem dostala MS a bolelo me nejvic břicho a tedka me boli žaludek nebo u pupíku a rano sem mela sraženinu. Nevíte co to je?

martina82
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 16.10.15 15:30

Takze pres ms se da taky otehotnet, to sem nevedela :-) vtomto zkusenost nemam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama