otékání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.12.03 14:29
otékání

Jsem ve 29. tt, čekám dvojčata a všimla jsem si, že mi začínají otékat kotníky. Nevíte někdo, co s tím, co vám osobně pomohlo? Díky za všechny rady. Martina

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  28.12.03 20:13
otékání

Mě v těhotenství otékalo kde co. Nohy jsem měla, tak nateklé, že jsem mohla nosit jen rozvázané tenisky. Nic se s tím dělat nedalo. Jen pozor na tlak. Kombinace vysoký tlak a otoky značí preklempsii. Což je nebezpečné . Kamarádka, která čekala také dvojčata, ležela kvůli preklempsii v nemocnici a musela nakonec rodit dřív a císařem, ale to je určitě individuální. Hlídej si tlak a odpočívej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama